1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2senelik değişim !!

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve bigforce01 tarafından 11 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. bigforce01

bigforce01 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    http://f1209.hizliresim.com/11/c/cxhku.jpg

http://f1209.hizliresim.com/11/c/cxhmj.jpg

1.resmimde 17yasındayım daha net bi resmim yok k.bakmayın ama inceciktim diyebilirim.bu şimdiki halim 19yasındayım.yarı fitnes yarı ev yarı park sporu bu hali aldım.size nasıl gelir bilmiyorum ama cok yavas ilerliyomusum gibime geliyor.adamlar6ayda fit vucut yaparken ben 2senede hala normalim gibime geliyor.yasım genc 22 23 e kadar vaktim var biliyorum ama bi cok kisi gördüm 19yasında cok güzel vucutları olan.artık bıkmaya basladım gibi bişiyde oluyor.ne önerirsiniz ?duhkafa_

Hymenalos bunu beğendi.
  2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  3. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Devam et tabiikide salona gitmeni tavsiye ederim kaslanmak çok iyi ama orantı tam değil yani estetik açı %100 değil , bak yanlış anlama kötü demiyorum sadece oranı tam değil oda tamamlanır kısa sürede.Bıkmaya başladıysan ara ver 1-2 ay sonra tekrar motivasyon kazanmaya bak.

4. sthammer

sthammer Guest

bunlarla birlikte genetik faktörü de var, gayet fit vücut yapmışsın, tebrikler

5. bigforce01

bigforce01 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    nasıl anlamadım nerem bozuk yada eksik

6. cazador1453

cazador1453 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci (üniversite)
    Yer:
    İstanbul
    Hakkaten yavaş gelişmişsin.Bir sorun var bence.

7. radyasyon35

radyasyon35 Yeni Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    admaın amacı arnold olmak değilmiş arkadaslar herkese aynı seyleri yazmayın adam fiziginden değişiminden memnun herkes asırı kaslı iri bir vüğcut istemez ve bence vücutu tam ideal bir vücut amacına ulasmıssın yani

bigforce01 bunu beğendi.
  8. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Aslında gelişimin gayet düzgün gibi dostum fakat buradaki çoğu arkadaş oyunu kuralına göre oynamaz. vücudu 1 yılda yapar 3 ayda yaptım der. eğer bunlara bakarsan aldanırsın sonra benim neyim eksik ben niye gelişemiyorum diye hayıflanırsın. Gelişimin normalin sadece birazcık altında bazı şeylere pek dikkat etmiyor gibisin o kadar. Spor salonundan pek şaşma çünkü ev antrenman yapmak için çok uygun değil. 2 bölüm dahamı dizi izlesem yoksa 2 set daha mı şınav çeksem diye insan kendini paralıyor sonra :)

Bozo-Baku, mma- ve bigforce01 bunu beğendi.
  9. bigforce01

bigforce01 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    hmm teşekkür ederim.evet pek dikkat etmiyorum düzenli değilim.cevaplardan sadece snnki tatmin etti beni

10. vforvendettaABS

vforvendettaABS Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Genetik faktörünü belirtmişler bu tabiki oldukça önemli ayrıca spor geçmişiniz varsa bu size yardımcı olacaktır. Bazı şeyler sporcular içindir bu işe uzun süre emek verenler içindir eğer bodybuildingci olmayacaksanız kısa yoldan kaslanacağım diye supplement kullanımına başlamayın çünkü genelde kaslar belirginleşince bırakıyorlar ve 2 ay kullanıp bırakacağınız supplementler ilerde size pişmanlık olarak geri dönecektir emin olun..

Sayfayı Paylaş