1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2ay önce ve 2 ay sonra (anapolon+sustanonfarkı)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve DinamiC tarafından 16 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    makarnayı idmandan ne kadar önce yiceğini sormuşsun
    idmandan 2 saat kadar önce yemek yemeyi kes..fazla su bile zararlı
    idman esnasında her yarım saatte bir bardak su yeterli ama bu artabilir çünkü mevsim yaz,sıcaklar başladı su kaybı fazla..
    sordugun birçok sorunun cevabını forumu iice okursan bulursun , bence ilk önce oku , biraz bilgilen
    steroidlere takmışsınız lütfen eksiklerimi konuşalım diosun kendine göre haklısında ama steroid kullanmanda senin bir eksiğin,herkes onu sana anlatmaya çalışıyor hem bi kişiyi daha fazla bilgilendirse bodyforumtr.com fena mı olur?

2. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Geniş kapsamlı ve havadan konusuyorsun.Mesela neymiş orantısızlıklar?Açık açık yaz bari nerenin orantısıyla nere uymuyor?
    Meme uçlarıyla gözlerim mi....Cevabını bekliyorum orantılarla ilgili merak ettim....Bence abartıyorsun

3. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle bilgiler içi teşekkürler..Şunuda söyliyeyim sence yeteri kadar kişi aynı şeyleri yazmadı mı ? Her yazan kişi steroid hakkında aynı şeyi yazıyor farklı bir bilgi olsa neyse..Siteye diyecek yok güzel bilgiler fakat üyelerimiz aynı şeyleri tekrar tekrar yazıyor ona sıkıldım...

4. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Re: Bu Acele Ne

Aynı şeyleri yazmaktan bıkmadınmı bilmiyorum fakat aynı şeyleri okumaktan bıktım...Senden önce defalarca arkadaşımız aynı bilgiler vermiş birkere daha verme ihtiyacımı duydun arkadaşım....

5. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    dinamic bu resimde vücudun daha iyi duruyor sanirim ilk verdigin resimlerin kalitesi düsüktü veya ne bileyim hala kürdesin vücut giderek gelisiyor bu resimler daha aktüel ondan simdi daha iyi duruyor olabilir. özellikle gögüslerdeki gelisme bu resimde daha iyi belli oluyor.

diger arkadaslarin mesajlarina gelince onlarda senin iyligini istiyorlar ondan yaziyorlar bunlari yoksa neden yazsinlar bütün bunlari öyle degil mi? ama yinede bu ilac konusunun fazla üstünde durmayada gerek yok bence... cünkü secimini yapmissin bi kere. saygi duyup uzatmamak lazim. saygilar.

Bozo-Baku bunu beğendi.
  6. jeyjey

jeyjey Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar neden herkes aynı şeyleri yazıyor?

İlk sayfada zaten arkadaşlarımız sölemiş kullandığı ilaçların sakıncalı oldugunu...Neden tekrar tekrar 3 sayfa dolusu yazılıyor anlamadım dogrusu...Arkadaşın kendi tercihidir saygı duymak gerekir...

Vucuda gelince goguslerde gerçekten cok buyuk bir gelişim olmuş,omuzlarda geniş duruyor...

Çalışmaya devam 8)

7. cortes

cortes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İZMİR
    AMA ARKADAŞ DÜRÜST

Bu sporu yapan çoğu kişiye sorduğun da neredeyse hepsi hiçbir şey kullanmadığını sadece yumurta beyazı vb. şeylerle yaptıklarını söylerler.Ama sen dürüstce ne kullandığını yazmışsın,helal olsun... :!: :!: :!: :?:
    Peki bi hedefin varmı bu sporda podyum gibi mesela :?:
    Sana bu sporda başarılar ,uper ,uper

8. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir

dostum eleştiriye bu kadar sert olma,resimlerini eleştirilmek için koymadınmı sen?
    evet bölge isteme konusunda haklısın,tabi ama abartıyorsun gibi şeyler yanlış bence
    çünkü burdaki herkesin amacı farklı ben 40cm den fazla kollara sahip olmayı kötü bulurum başka bir arkadaş ise kolları 50 cm olsun diye uğraşır..kolu 40 cm olan bir insan benim için ideal o arkadaş içinse yetersizdir..bilmem anlatabildimmi?

9. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim bomberman...
    Elbette iyimserliklerinden dolayı yazıyorlardır fakat aynı şeyi defalarca yazmanın bi anlamı yok sanırım her aynı şeyi yazan diğer arkadaşların yazdıkları mesajları okumadan cevaplıyordur...Anapolonu bırakalı 1 ayı geçti ve zararını görmedim günde 4lt su içiyordum ve o suda sürekli anapolondaki zehiri vucudumdan yıkıyordu..Neyse gerçekten sıkıldım bu steroid muhabbetinden..
    Ve harika bir vucudumda var demiyorum resimleri koymamdaki amacım sitedeki arkadaşlarımızın anapolonvesustanonun 2ayda gösterdiği etkiyi görmenizi istedim ve resimleri temin ettim.Sizin için...Fakat arkadaşlarımız saolsunlar ne yaptılar!!
    Tabiki yerin dibine soktular.Eğer başka bir niyetim olsaydı size steroid kullandım demezdim...
    Umarım yanlış anlaşılmamışımdır..Saygılar....

10. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Re: AMA ARKADAŞ DÜRÜST

Sizede çok teşekkürler jeyjey,cortes...
    Sanırım resimleri koymamdaki amac yerini bulmaya başladı...Podyum düşünmem için erken diye düşünüyorum okadar vucut yokki bende...İleride belli bir kapasiteye ulaşınca vucutta güzel olursa neden olmasın :)

11. reddragona

reddragona Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    sustanon bende kullandım, senin vücudun steroid kullanmış gibi durmuyor. Birde anapolon kullanmışsın, en zararlısı. Bu resimdeki kişinin steroid aldığına şaşırıyorum. Yani senin vücudun bodyye 6 ay giden biri gibi duruyor. Senin bu halini görenlerin steroidden uzak duracaklarına eminim. Keşke biraz araştırsaydın, illada kullanıcam deseydin, forumdaki arkadaşlar sana karaciğerine zarar vermicek bi kür önerirdi belki. Neyse olan olmuş, bundan sonra kür yapma, doğal devam et.

12. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    oncelıkle gunde 4 lıtre su içip anapolonu vucuttan temızledıgını dusunuyorsan hata yaparsın.küçük bır lab testı bunu zaten kanıtlamaya yeter.zararını gormedım derken haklısın.zira bu turden ılaçlar yan etkılerını uzun yıllar sonra gostermektedır.içerden meydana gelen yıkımı hıssetmene ımkan yok.vucuda gelince gercekten gelişme çok belirgin.en azından ıdmanın hakkını vermışsın.umarım ıstedıgın amaçlara daha naturel yollardan ulasırsın.bıraz daha fazla sabır.

Bozo-Baku bunu beğendi.
  13. reddragona

reddragona Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Pardon , bir tane resim açılmamıştı browserda, şimdi açıldı.. :) Göğüste gelişme var. İlk haline göre şimdiki halin iyi.

14. MyWays

MyWays Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Re: AMA ARKADAŞ DÜRÜST

Vücut genel olarak iyi bi gelişme saglamış fakat sen ne kadarda cok az kullandım fln desen anapolonun ne oldugunu herkes bılıyor ve yanında sustanon prımobolon kullanmıssın yanı burda ıyıde antrenman yapmıssınkı ıyı bı gelısme saglamıssın ancak kullandıgın ılacları pınokyoda kullansa kas yapar podyum v.s. dusunmuyorum demıssın o kadar vucut yok demıssın ileride o seviyeye umarım ulaşırsın ama çalışarak vede naturel yolla ...

15. mucteba

mucteba Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    tek söyleye bileceğim yazık. evet gelişme var ama birdaha ki resimlerde bunun 3 katı da olsan pek değerli bir şey olamaz. bu arada gelişme var diyorum ama estetik ten çok uzak.

16. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allahınızı seversenin siz hiçmi kullanmadınız kullanmamış olsan neyse kendın dedın bende kullanmıstım dıye sımdı ne dıye bu foruma gene yazık gene yazıkk yazdın durdun yaaaSABIRRRR...

17. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya

sevgili kardesim...

2 aylik sporcu icin söylediklerimin havadan konusma olarak anlasilacagini bildigim icin sadece senin anlayacagin sekilde isin özünü belirtmek istedim..
    ama görüyom ki onu da idrak etmekte zorlanmissin, ilk söyledigim de bosa gitmis hehe..

neyse yolunda basarilar sana (;

18. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Vucudu hakkinda yorum yapmayacaksaniz lütfen yazmayin.

Kendi Vücut Resimlerin forumunda yaziyorsunuz, steroid konularini steroid bölümünde tartisin.
    Ben fikrimi yazmiyorum sanirim cogunuz ne diyecegimi biliyorsunuz, ztn diyecek bisey bile kalmamis.

Hata yapmis ama en azindan dogrulari yazmis vede paylasmis, bunu yapan cok kisi yok.

Steroid konusunu kapatalim.

19. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sevimli arkadaş...
    Bakıyorum lafın altında kalmaya tahammülün yok ve sürekli yenibir tartışma konusuyla karşıma çıkıyorsun.Seninle tartışıp boşa vakit geçirecek değilim.Espiri yapmayı bırak ve mantıklı bir yorumun olacaksa da yap.

Sanada başarılar...

20. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya

vücudun hakkinda mantikli bir yorum yaptigimi düsünüyorum .. hosuna gitmediyse kusura bakma farkli bi yorum yapamicam..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş