1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2ay önce ve 2 ay sonra (anapolon+sustanonfarkı)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve DinamiC tarafından 16 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar...
    sitemizde yeniyim üyeliğimden beridir pc başından kalkmadim nerdeyse tümüne yakınını okudum sitedeki bilgilerin..aklımı karıştıran ve beni bilgilendiren bilgiler oldu..Konuya geçiyorum;
    geçen sene 1 ve ondan önceki sene de 3 ay body e gitmiştim sürekli olarak çalışamadım okuldan zaman bulamıyordum bu seneden sonra artık sürekli olarak çalışacam..Önceki çalışmalarımda vucut şekle girmişti biraz fakat çok zayıf bir vucut vardı kiloda alamıyordum ve zatende iştahımda yoktu..Bu sene başladığımda yani iki ay önce(mart15)kilo almak için beraber çalıştığım arkadaşım tehlikelerini anlattıktan sonra anapolonu önerdi ve bende zayıflıktan bıkmış biri olarak hemen okay dedim ve 20 gün kullandım kullanmadan önceki ÖLÇÜLERİM(2AY ÖNCE)kilo:62 boy:1.78 kol:28 göğüs:96 omuz:113 tü anapolondan sonra kilo:69 oldu ve Sustanondan sonrada(hala devam ediyorumkullanmaya)yani şuan 76 kiloyum ve kendimi çok iyi hissediyorum kaldırdığım ağırlıklar da çok fark etti..şimdiki ölçülerim;
    boy:1.78 kilo:76 kol:34 göğüs:110 omuz:126 bence harika
    fakat Forumda okuduğuma göre vucudum su tutup şişti ve bıraktığımda kiloları geri verecem :oops: gercekten tamamınımı verecem yoksa birkısmını mı ?? :oops: lütfen yardımcı olun ve önerilerinizi bekliyorum ne yapmam lazım...
    bunlarda önceki ve sonraki halim..

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Sonraki halim diye yazman hatali ama Dinamic, sonra nasil olacagini, ancak kürün bittikten 2-3 hafta sonra söyleyebiliriz.
    Simdi, eski halinle kiyasla büyük ilerleme var, ancak hala kür devam etmekte, bu derece zayifken kür yapman vücudunu cidden yipratmis olmali, cünkü alt yapısı olan, daha sağlam bünyeli birine az zarar veren bir kür, sende büyük zararlara sebep olabilir.
    Senden ricam, son iğneni olduktan bir ay sonra resimlerini koyman, çünkü sustanon sonrası dediğin zaman, işte o zaman olacak ve korkarım o zaman bir hayli gerilemiş olacak vücudun, özellikle haftada 500 mg. gibi bir miktar kullandiysan, 250 mg.'da kaldiysan, gerileme nisbeten az olacaktır.

3. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki sonra iğneden sonra resimleri tekrar koyacağım fakat iğnenin nezaman son bulması gerekli onu bilmiyorum.. sustanonu yaklaşık 3 hafta 250 mg kullandım 4.hafta 500mg ve bugun de antrenmandan sonra 250sustanon 200 premobol. vurmayı dusunuyorum..buna nekadar daha devam etmelıyım ? etsem bı zararı olurmu ? ağustosa kadar en azından formumu kaybetmemem lazım.. ne yapmalıyım ?

4. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Gelısımın oldukca tatmın edıcı , ancak agırlıklı olarak goguste ılerleme var , kollar hala ınce.

Cok zayıf oldugun ıcın bunyene aldıkların agır gelebılır. Bence testosteronda bır hafta 500 yeter bundan sonra gene haftada 250 yap ve 3-4 hafta daha kullanıp bırak. ANAPOLON BIR DAHA KULLANMA - OLUME DAHA FAZLA YAKLASTIRAN BIR ILAC YOK.

Aldıklarının bır kısmı tabıı kı gıdecek ancak bu arada ıstahının bır mıktar artmıs olması lazım , cok yemege devam edersen
    hıc degılse olculerını bır mıktar koruyabılırsın.Ozellıkle yeterlı kalorı ve proteın alımına dıkkat et.

Yaptıgın kurun etkısı bıraktıktan sonra yaklasık 1 ay kadar daha devam edecektır.

Cok zayıf oldugun ıcın kuru toplamda 8 haftanın ustune kesınlıkle cıkmamalısın. Kur bıtımınden 1 hafta once baslayıp son ıgneden 3 hafta sonraya kadar cok hafıf nolvadex alımı yapabılırsın .

Kılosu yuksek bır ınsanda 8 haftalık 250 mg sustanon kur sonu hormon dengeleyıcı onlemler cok gerektırmez ama senın kılonda bu gerekebılır, gerekmeyedebılır.

5. kumsuz

kumsuz Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kaç yıllık sporcusun.kür yaptığına göre baya tecrübeli olmalısın.

6. mucteba

mucteba Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    senin gibi arkadaşları görünce çok üzülüyorum. daha doğru dürüst antreman yapmadan ilaç kullanmak hemde anapolon... umarım pişmak olmassın diyeceğim ama bence akıllı bir insan pişman olur.

opasan bunu beğendi.
  7. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    belki fark eder diye yaşımı ve kullandıgım dozlarıda söyliyeyim...19 yaşındayım
    ilk başladığım hafta anapolon tabletinin yarısını alıyordum sonra geriye kalan tabletleri günde 1 er tane olacak şekilde tok karna içiyodum ve özel olarak kullandığım ek bir besleyici ürünüde kullanmadım.sadece balıkyağı (balya) ve vitamin(supradyn) kullandım.Anapolonu bıraktım ve 1 hafta sonra 250mg sustanon kullandım ve ondan sonraki haftada aynı. 3.haftada sustanon eczanelerde bulamadım premebolon kullandım.4.hafta 500mg sustanon ve sımdıkı halım fotoda...iştahım evet bayağı iyi durumda şuan yeterince yemek yiyebiliyorum 3 bazen 4 öğün 2lt yemek yiyorum şunuda söyliyim anapolon kullandığım ilk ay yani, günde 5-6 yumurta yiyip yatıyorum..suan ise yumurtayı bıraktım patatese yöneldim.
    nolvadex dedikin bumu [​IMG]
    formumu ağustosa kadar koruyabilme şansım yokmu? :oops:
    illaki sitede benim önceki halim gibi arkadaşlar çok vardır.Onlara yol göstermişde oldum fakat ne kadar doğru yapmışım oda sizin tebriklerinize kalmış ve eğer yaptığım yanlış birşey varsa oda bilinsinki benden sonrakiler yapmasın..Fakat sunuda söyliyeyim ben durumumdan gayet çok memnunum...

8. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Bu ülkede supplementler cok pahali .. onun sonucudur bunlar..

baska birsey demiyorum...

pasha1050 bunu beğendi.
  9. mucteba

mucteba Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    suplement almadan kür yapmak ne kadar etkili olur onu zaten tartışmam. ama suplemet pahalı diye ilaç kullanmak akıllılıkmı. memlekette su pahalı e napcaz klozetten mi içicez.

10. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    protein tozu,kritein gibi mamüller fiyatı ülkemizde evet çok pahalı ve onları alacak gücüm suan yok zaten öğrenciyim onları alabilmek için elinde iyibir iş olması lazım ki oda olmadığına göre e bende zayıflıktan artık gına gelmiş bunalmış biri olduğumdan kısa ve masrafsız yoldan yapılabilecek tek seydi diye düşünüyorum.Elbette eğer besleyici ürünleri alabilecek olsam asla ilaç kullanmazdım.yaptığım masrafıda açıklamak istiyorum...

30+30 = 60ytl bodysalonu aydatı
    anapolon = 25 ytl
    sustanon 4x5.5= 22 ytl
    premebolon = 7.5 ytl
    spradyn(vitamin) 5kutu = 25 ytl
    balya(balıkyağı)3kutu = 9ytl

bu vucut bana toplam = 148.5 ytl ye mal oldu...

11. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    e zaten memlekette su pahalı diye klozetten gelen su arıtılarak musluk sularımız olarak geri geliyor bilmiyormusun...
    Gerekiyorsa içeceksin....

12. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Dinamic,

Kur hakkında hıc bılgın olmadıgını goruyorum, elma ıle armutu karıstırıyorsun, ucuncu hafta sustanon bulamadın ve
    onun yerıne de prımo mu yaptırdın????Ondan sonrada bu hafta 500 mg sustanon yaptırdın dımı ?????

Allah akıl fıkır versın, bı yukarı bı asagı hormon dengen kesınlıkle bozulacak.

Su andan ıtıbaren haftada sadece 1 adet 250 lık sustanon 3 hafta daha kullan ve bu kur hıkayesını bılgın artana kadar sıkıca kapat bence.

Bozo-Baku, mitxceed ve Morphling bunu beğendi.
  13. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şuandan itibaren zaten bu hafta yapmadım bugun vurcaktım haftada 1tane yapsam 3 hafta devam etsem ve dedıiğin gibi nolvadex kullansam hormon dengesi kurdan sonra düzelmezmi? hem suan kesin bozukmudur vede ne yapmam lazım o halde? Nolvadex in resmini koydum fakat omu deilmi diye bişey söylemedin.Ve önerileriniz içinde teşekkürler...fakat bence itici bir tavır yerine bilgilendirici,yardım edici ve yol gösterici şekilde hitap ederseniz bütün site sakinleri bilgilenmiş olurdu...
    önerilerini ve ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı oldunuz teşekkürler fakat yeterli olmadı sanırım...

14. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    arkadasim... bu forumda 6 ay - 1 sene calismadan creatine bile icme diyen insanlar var ki bu insanlar dogru diyor... sen hic bir supplement almamissin birak almayi ismini bile yazamiyorsun ki neye yarar belki onuda bilmiyorsun... hic bir tecrüben yokken vücutta dogru dürüst alt yapi bile olusmamisken birden basliyorsun küre... ve anapolon aliyorsun masteer dogru demis anapolon cok zararli bir hap özellikle karacigere cok zarari var en zararli ilaclardan bi tanesidir... sonra cesit cesit ilaclar denemissin. birini bulamamissin digerini almissin... kür yapmak böyle basit bir sey degil ki. tamam ben bu isin uzmani degilim ama kür yapmadan önce her sey en ince detayina kadar önceden planlanir. onu biraktim bunu aldim o kalmamisti eczanede digerini denedim. cok acemice davranis bunlar. bence o vücuttan kür bittikten sonra geriye cok fazla bi sey kalmaz... kalirsa dua et. kür sonrasi kullanacagin ilaclarida almissindir umarim cünkü onlari kullanmazsan zaten kazandigin tümüyle gider neredeyse.

beni yanlis anlama ama önceki ve sonraki resimlerine bakinca insan soruyor kendine... insan bu vücut icin mi tehlikeye riske atar kendini?? bu vücudu 6 ayda yapabilirdin azimle ve iyi beslenerek. bence kür gerektiren bir gelisme degil bu. kollar farksiz zaten kollarda bi degisme göremiyorum ve gögüslerde biraz sisme var... tekrar diyorum böyle bir vücudu elde etmenin en iyi yolu calismak... kür gerektiren bir gelisme degil. hem naturel kalici olur... hemde cok daha saglikli olur(du)...

negatif elestiri yapmak istemezdim ama bunlari söylemek zorundaydim.
    sirf yikici olmak adina yapmadim bu elestirileri. onun icin bana darilma, kirilma. senin iyligin icin söylüyorum.

saygilar.

15. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Dedıgım gıbı sustanon 2-3 hafta daha kullan , son ıgneden 4-5 gun sonra nolvadexe gunde ıkı hap olarak basla - 2 hafta al ve bırak.

Yaptıgın kurun suresı kısa ve dozaj az dıye boyle soyluyorum, daha kuvvetlı bır kur olsa daha ıgneler bıtmeden nolvaya baslaman gerekırdı.

Eczaneye gıdınce nalvadex ıstıyorum efenım dedıgınde sana verdıklerı ve kutusunun uzerınde nolvadex yazan ılac ıste odur. :idea:

Ben kurden sonuc almadıgını dusunmuyorum, goguste ozellıkle buyuk duzelme var, ama bundan sonra bence en az 2 sene kadar kure falan bulasma,
    onun yerıne azımlı antrenman ve ıyı beslenme dene, supplementler hakkında bılgı edın ve supplement kullan.

16. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    masteer birakta o kadar gelisme olsun adam sonucta iyi olsada kötü olsada bir kür yapmis... benim demek istedigim cok farkli bir seydi. kür yapmasi yanlis degil... kendi bilecegi is... yapar veya yapmaz. ama kürün zamani ve yapilis sekli yanlis. onu demek istedim. saygilar.

17. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Katılıyorum ona tabıı, ozellıkle susta yoktu yerıne prımo vurdum kısmı kotu olmus.

18. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    öncelikle masteer ı kür konusunda dinle bence,o konuda güzel yazıları fikirleri var..
    ikincisi ve son olarak
    insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı diye düşünüyorum
    antremandan önce bi paket yağsız makarna+antremandan sonra yarım kilo tavuk ve yarım litre süt
    birazda sabahları yumurta..
    şimdi oldugundan daha iyi kilo alırdın bence..
    çünkü belirli bi seviyeden önce yapılan kürler , tam anlamıyla verimli olmadıgı gibi zararları da yanına kar kalıyor..

19. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sırf sen öyle düşünmiyesin diye bide uzuun uzuun isim yazardım değilmi?Bu nebiçim bi anlayış...

Anapolonu bıraktım sustanona devam ettim evet bunun neresi yanlış? Primo.konusunda ikisini denk olarak biliyordum ve hatta dünakşam nöbetçi eczaneden susta.istedim ve oda bana o yok primo verim dedi düşün yani...

Kürden geriye birşey kalır ya da kalmaz o konuyu tartışamam fakat kür sonu 1ay sonra resimleri tekrar koyacağım ve ölçüleri tekrar yazacağım canın sıkılmasın...

Kür sonrası ilaç hakkında bir bilgim yok Nolvadex kullanmam söylendi sadece

Kollar farksız da olamaz göz var nizam var yani iyi bakmamıssın yada fotoda iyi çıkmamıştır sonucta 6cm fark var nasııl fark olmaz değilmi? Asıl büyüme göğüslerde oldu zaten az şişmiş diyorsun kastınmı var bana anlamadım...

Düşünceleriniz benim gerçekten moralimi bozdu umarım okadar hayıp olmaz vücudumda...
    Tavsiyelerinize uyacağım tekrar teşekkürler....

20. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler...Tavsiyelerine uyacağım...

vede arkadaşımızın tavsiyesini uygulalamı onaylıyormusunuz? Yani antrenman öncesi yagsız bir paket makarna antrenmandan sonra yarımkilo tavuk ve yarım lt süt..Kulağa hoş geliyor güzelde kayda değer bir şekilde kilo alacağımı garantiliyormusunuz ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş