1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

28 yaşındaym,tekrar baslıycam

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ttt444 tarafından 31 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. ttt444

ttt444 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uzun zamandir bu forumu takip ediyorum.sizlerden ricam durumuma bakarak.beni yonlendirmeniz.geçen yaz sonu body salonuna giderek 8,9ay düzenli body yaptim.(daha önceki yıllardada gerek evde dumbel ile 1yil,bazi zamanlarda 3,4aylik bir salon geçmişim var 2,3yillik bir sürede)bekledigim ölcüde kendimi geliştiremedigimi düşünüyrum,daha açıklamak gerekirse başladigimda kolumun ölcüsü 33cm iken bu 9ay sonunda 34,35 gibi bişeydi.bugun aldigim ölcülerde kol 32.bel 84.gügüs105.omuz 115.boy 1.68.
    su an eve yeni aldıgim barfiks demiri ile 4*10dar tutus(gögüse),4*10geniş tutus(kanata)4*10içten tutuş(kol)çalışıyorum.böyle bir çalışma +hafta sonu 2gün spor salonu tarzinda bir çalışma gelişmeye yeterli olurmu yoksa illaki.haftada en az 4gün düzenli salon şartmıdır?
    bir başka yardim istedigim konu ise birikmiş biraz param varken 5lb whey protein aldim kışın kullanmak üzere.evde sadece barfiksle çalısırken bu proteini kullanmam faydalı olurmu yoksa tam faydalanmak için salona gidip ordaki program sonrası kullanmak dahamı dogru olur?[​IMG]

2. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    300
    Ödül Puanları:
    93
    nasıl bir tavsiye bekliyorsun salona gitmen gerekli çünkü orada motive olmak daha kolay ve hatalarını anlamak ben evde muntazam çalışılabileceğine inanmıyorum tabi salon olmayan ilçeler hariç ama kesinlikle salona git hocan ne derse o programı uygula iyi beslen iyi dinlen vücut uyurken gelişir uykuna ve beslenmene özen ver haftada 4 gün düzenli salon yazıyorum sana doktor reçetesi gibi ve yemekten 3 saat sonra idman yap idman öncesi ve sonrası amino acid ve supplamentler tavsiye ederim sonraki gelişme ve ölçülerine inanamayacaksın buraya detayları yaz anatomin uygun bu spor için yağlı olman bile gayet iyi asılnda başarılar bu konu defalarca soruldu ve gereken bilgiyi aldığında başlığını silebiliriz ona göre sen isterseb birde arama yap önce forumda yukarıda arama diye yazar tıkla ne aramak istiyorsan yaz ve bekle oku oku oku sonra sor

3. metugok

metugok Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (sürüngen)
    Yer:
    Ankara
    calış calış calış basarılar hehe...

4. berknouma