250 kg squat

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve crossfit tarafından 14 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. crossfit

crossfit Üye

Beğenileri:
    314
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    arkadaslar merhaba bugun tekrar maksımum aldım nedenı isegecen yaptıgım 240 kg bana kolay cıkmıs gıbı geldı kendımı çok da motive hıssettım bugun 250 kg deneme kararı aldım...kaldırıs esnasında yardımcı arkadas cok hafıf dokundum dedı ama ben de bır sey hıssetmedım acıkcası..sız ne dusunuyorsunuz yardım alınmıs gıbı duruyor mu arada kaldım gercekten ıyı seyırler ıyı sporlar umarım begenırsınız :)

berkay7743 ve Devon bunu beğendi.
  2. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    psikolojik destek en fazla klipslerin ağırlığını almıştır :) 250 kg yeni rekorun bu ne hız hayırlı olsun:)

crossfit bunu beğendi.
  3. crossfit

crossfit Üye

Beğenileri:
    314
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    hocam bugun gıttım sordum dedım ıcım rahat etmedı dedım fazla yardım ettın mı yok dedı ben sana sadece dokundum olsa olsa tas catlasın 2-3 kg etkılemıstır falan dedım sonrdum tekrar tekrar oyle dedım berbay hocam..aslında hedefım 240 tı ama kendımı 240 ta cok rahat hıssettım 250 denemek ıstedım o yuzden boyle artıs oldu bır anda..sağ olun berkay hocam tesekkr ederım :)

berkay7743 bunu beğendi.
  4. erenburak01

erenburak01 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşınız squat'da nasıl yardım etmesi gerektiğini bilmediği için açıkcası "inşallah formu bozmaz" dedim içimden. Allah korusun o liftlerde sakatlık söz konusu olabilir. Ancak ben herhangi bir yardım göremedim sadece ne olur ne olmaz dercesine sana dokunmuş gibi :) bu arada tebrik ederim

crossfit ve berkay7743 bunu beğendi.
  5. crossfit

crossfit Üye

Beğenileri:
    314
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    tesekkur ederım cok sag olun zaten squat yaparken bana dokunulmasını pek sevmıyorum ben uzaktan takıp edılmesı taraftarıyım cunku kaldıramazsam ben yavasca oturuyorum barı kolayca arkaya alabılırız normalde ama arkamdakı arkadas agır kılodan dolayı sakatlık rıskınden doalyı telaslanınca ufak dokunmus sanırım bugun sordugumda da ıtmedım yukarıya dogru dedı...sağ olsun onun sayesınde rahat hıssettım kendımı genelde ondan yardım alırım :)

berkay7743 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş