25 günde 11 kilo verdim !

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve killyou tarafından 6 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. killyou

killyou Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Selam. 99 kilo dan 88 kiloya 25 gun icinde kardio ve diyet yaparak dustum. Diyetim protein agirlikli. Ve hergun en az 1 saat yuruyorum boyum 1.78 sizce biraz yavaslamalimiyim? Hedefim 75 kg.

2. Can Özdemir

Can Özdemir Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Yağ oranını ölçtürüp hedefini ona göre de koyabilirsin ama boyuna da bakacak olursak 75 80 kilo %10-15 yağ oranı fit bir görüntüye sahip olmanı sağlar. ayrıca spor salonuna gidiyorsan mutlaka koşu bandında da koşmalısın vücudun yağ kaybetmesinde etkili rol oynar

yasiner ve killyou bunu beğendi.
  3. killyou

killyou Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Tek korkum yag yerine kas yakmak. Salona gidiyorum ve agirlik calismiyorum sadece kardio calisiyorum yag diye kas yakip seviniyorsam üzülürüm hergun 1 saat 20 dk yuruyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Mayıs 2014 ---
    Ayrica aldigim kalori 1200 cal civari. Kas yakmamam icin ne onerirsiniz?
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Mayıs 2014 ---
    Tecrubeli sporcularin onerilerini bekliyorum

Son düzenleme: 6 Mayıs 2014
  4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    hızlı kilo vermek sağlık açısından zararlıdır
    yavaş vermekte fayda var
    bunun dışında deri sarkması bile olabilir

5. Can Özdemir

Can Özdemir Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    kardeşim kas yakmamak için kilox2 gram protein alman gerekiyor kardio yapılarak kas yakımı olmaz bence ama ağırlık çalışman şart yoksa hızlı kilo kaybı sarkma yapar

can_man bunu beğendi.
  6. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    Bazal Metabolizma Hızı, dinlenme halindeyken vücudun sarfettiği enerjidir. Bir günde sarf edilen KKalori cinsinden ifade edilir.

Kesin istirahat koşullarında bulunan, fiziksel ve ruhsal olarak bütünüyle rahatlamış ve yaklaşık 12 saattir aç olan bir insanın yanlızca nefes alma kalp atışı,kan dolaşımı, vücut sıcaklığının belirli bir düzeyde tutulması gibi hayati fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için gereksinim duyduğu enerji miktarıdır...

Kas yakımını bilmem ama hayatını yakmamak için bilinçli bir yol izle..

boksbody bunu beğendi.
  7. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Guiness e haber verdinmi?bu bir dünya rekoru olabilir:).Bir yanlislik var,günde asagi yukari 3000 kalori acik birakman gerekirki 25 günde 11 kilo zayiflayasin,günlük kac kalori aliyordunki bukadar acik yaratabiliceksin?bi yerlerde bir yanlislik var.

doxux, zafer_zaferoglu, curtia ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    aynı rekoru bende yapmıştım, aynı hızda geri alman muhtemel. Diyeti en ufak bir bozuşunda vücudun yağ depolayacak. Şu anda Vücudundan ciddi ödem attın ve kas kaybettin, bazal metabolizma hızında düştü, haberin olsun.

9. killyou

killyou Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Okuyanlara ders olsun. Cok hizli kilo verdigimden dolayi 5 kilo kas kaybim oldu ve vucudumun vitamin depolari bosaldigi icin saclarim dokuluyor. Suan saclari kurtarmak icin ugrasiyorum saglikli ve yavas kilo verin ac kalip gezmeyin. Duzenli beslenin cunku geri dönüsü olmayan ciddi kayiplara neden oluyor kilo yakimi. Metabolizmam duman oldu. Amacima ulastim ama ne fayda

doxux ve Bekci bunu beğendi.
  10. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yağ olarak değilde kas olarak da kaybetmiş olabilirsiniz ? Ve hızlıca aynı şekilde tekrar geri alman hızlı bir şekilde olur . 11 kilo normalde 2.5-3 ayda verilmesi gereken bir kilodur .

11. can_man

can_man Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Kesinlikle tamamen katılıyorum kardio yaparken kas yakmazsın ancak su kaybından dolayı yalancı bi kilo verme olayı yaşayabilirsin.Proteini yüksek tut bir de kilonu kas yapmak için bir avantaj olarak kullan 78 79 kg ya geldiğin zmn yavaş yavaş kardio'yu kıs ağırlığa önem ver.Ama güzel bi başarı elde etmiş arkadaş tebrik etmek gerekir.

12. semamca_07

semamca_07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    antalya
    iyi kilo vermişsin helal olsun.ben olsam dukan diyeti yapardım hem kas kaybın olmaz hemde sporla beraber dukan diyeti yaparsan çok daha hızlı kilo verebilirsin.asıl önemli olan verdiğin kiloları geri almamak bende her sene 5 10 kilo alırım sonra psikolojim bozulur spor yapar veririm sonra yine alırım ömrüm böyle geçiyor :D cipsi çerezi çikolatayı seviyorum yapacak birşey yok.

Sayfayı Paylaş