25.000 Üye: Dile Kolay

Konusu '***Duyurular***' forumundadır ve bonatschi tarafından 28 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    bu site sayesinde kendini bir halt sanan hoca bozuntularının ağız kokusunu çekmiyorum hatta onlardan daha çok biliyorum gibime geliyor...

diez ve saydam bunu beğendi.
  2. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    aynı problemi bende yaşıyordum bu siteye kadar salonda hoca sürekli olmuyor fakat 3senedir salonun basında duran eleman var ve ona supplement hakkında bisey soruyorum ben ne bileym kullandımmı diyor bi gün patladım senn amacın bilmesen bile öğrenip bana söylemen bu işten para kazanıyorsun bu ilgisizlik ne dedim yeni başlamıs birileri için ilk gün ilgi gösteriyorlar oda hareketleri gösterirler hazır olan adaptasyon prog. verip herkeze aynı beslenme prog. bastırıp veriyorlar allahtan böyle bi site böyle bilgili kişilerle aynı çatı altında gibiyiz bodyforumtr ye teşekkürlerimi sunarım saygılar..

ercan41 ve diez bunu beğendi.
  3. himes

himes Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Gerçekten Bilimin ve bilginin peşinde olan yönetici arkadaşlara çok teşekkür ediyorum,yılmadan formun duzenini çok guzel oluşturdular ve her üyede bunlara elinden geldiğince uyum sağladı kanun bildi herkez:D
    heralde bunu sağlayan en önemlisi yapı samimiyettir.

diez bunu beğendi.
  4. İyi Adam

İyi Adam Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Online Pazarlama Uzmanı
    Yer:
    İstanbul
    Body building yaparak kilo almak konusunu araştırırken buldum siteyi.Son derece faydalı ve bilgilendirici.Deneyimli ''body''cilerden,bu işe baş koymuş insanlardan güvenilir bilgi almak mühim bir mesele.Herkes bu tür mevzularda atıp tutar,düşünmeden yazar,konuşur.Halbuki bu çok ciddi ve hayati bir konudur.Forumda sağlıklı tiyoları okuyabilir,işin erbabı olmuş üyelerin tecrübelerinden faydalanabilir,kilo verme veya alma hakkında teşvik edici yorumları okuyup cesaretimizi toplayabiliriz.

Site bu çizgide giderse haklı olarak üye çekmeye devam edecektir.Muhtemelen body building ile ilgili en kral forumdur burası.

Forum aynı zaman da güzel Türkçe'mize de ihtimam göstermekte.Benim de çok takıldığım ve özen gösterdiğim bir noktadır bu.

Henüz yeniyim.Kilo almak için başladım body building'e.Umarım amacıma ulaşırım.Saygılar...

diez bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş