24 yaşında 106 kg yürüyüş ve evde spor

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sismanadam tarafından 14 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Sismanadam

Sismanadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Sizlere durumumdan biraz bahsedeyim. 24 yaşında bir genç im . Fakat bu aralar biraz fazla saldım kendimi. Tam 106 kg olmuşum. Ve artik öyle çok hantallasmaya başladım ki , surdan şuraya gidecek halim yok gibi. Ve artik kendime çeki düzen vermenin vakti geldi diye düşünerek birşeyler yapma ya karar verdim ve sizden yardımcı olmanızı diliyorum.
    Spor salonuna vücut killarimdan çekindiğim için gitmedim hiç. Fakat şimdide dershanem olduğu için gidemiyorum. Her aksam yürüyüş ve evde spor için vaktim çok. Önerilerinizi bekliyorum ve şuan ki durumumun resmini yükleyeceğim. Ne kadar kötü olduğunu sizde göreceksiniz. İyi kötü herturlu öneriye ve eleştiriye açığım darılmak gücenmek yok. Şimdiden herkese teşekkür ederim

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Utanma kılım var diye erkek adam kıllı olur benimde bacakda var kılvar ister salon ister ev çalış şınav mekikle başla bence koşta bol bol

3. Lightning35

Lightning35 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    söylediginiz gibi kilonuz fazla fakat motivasyonunuz ve kendinize inancınız tamsa düzgün cardio ve güzel bi diyetle amacınıza ulasabilirsiniz . Bende 90 kg dım verdim tek önemli şey motivasyon tek . umutsuz vaka felanda degilsiniz 1 ay sonunda kendinizi tanıyamazsınız dogru çalışırsanız . illa gym şart değil şu aşamada dambılınız felan varsa agırlık antremanı yapabilirsiniz evde yapmalısınızda fakat cardio sizin için daha önemli bi etken . sabah aç karnına yürüyüş yağ yakımı için ideal zamandır denemenizi tavsiye ederim .

4. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    :) Vallahi benim gibi tatlı düşkünü biri bile irade gösterip zayıfladıysa herkes zayıflar arkadaş :) Ayrıca kış geliyo kıllar rahat saklanır. Bende farksızım ama özgüven gelince atlet tarzı tişörtler bile giyiyorum :)

Tekrar baktımda ben daha kıllıymışım :)

5. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    İnsan isteyip azmedip zayıflar önemli olan inanıp çalışmak

6. Sismanadam

Sismanadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yorumlari okuduğum zaman kendime daha çok güvenin geliyor :). Peki arkadaşlar nasıl bir yol izlemeliyim. Ne yapmam lazim. Akşamları yürüyüş falan. Ne tarz yemekler yemek iyi olur

7. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Sabah kahvaltı öncesi koş bence pilav makarna yiyebilirsin tavsiyem biftek ye

8. Lightning35

Lightning35 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yürüyüşle başla metabolizmana etki edecektir sabah aç karnına yürü . Bir süre sonra kondisyonun toplayacak koşmak isteyeceksin

9. Sismanadam

Sismanadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bugünden başladım rejimde yapıyorum. Kendime kahvaltı alışkanlığı kazandırmaya. Bakalım bir ayda ne kadar değişiklilik olacak birde göbek eritmek için nasıl bir haraket yapmalıyım

10. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Göbek eritmek için yapacağın en kral hareket, şeker ve beyaz unu kovman olur :D Sabahları 2-3 yumurta, yulaf kepeği ve yoğurt, öğlen ve akşam bulgurla birlikte et tavuk balık salata gibi beslenirsen değişime kendin bile şaşırırsın.

11. Sismanadam

Sismanadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yaşadığım yer organik yumurtamız falan kendi tavuklarimizdan ama tavuk kilo aldırır sanıyorum. But şeklinde falan alsam kızartmam mi gerek nasıl pişecek bu.

12. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    :) Yumurta mı tavuk mu kilo aldıracak ? Yok öyle birşey. İmzamdaki diyetime baksana günde kaç yumurta yemişim ne kadar tavuk et, nasıl zayıfladım. Tavuğu yağda değil ızgara, haşlama, telfonda yağsız veya birkaç damla yağ ile pişirebilirsin.

13. Sismanadam

Sismanadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hemen başlıyorum bugünden :) tesekkur ederim. Tavuk yiuebilecegime çok sevindim

14. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Tabi kümese gidip hemen 3-5 tavuğa bıçakla saldırma :) Beslenme bölümünü, yağ yakım bölümünü incelemende fayda var.

15. Lightning35

Lightning35 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Keske bende senin gibi organik tavuk yiyebilsem hormon yiyoruz boyle bi imkanın var . Tavuk göğüsü vazgeçilmez besinin olsun .organik yumurta felan daha ne istiyosun sadece şeker ve beyaz unu kıssan bile kilo verirsin fakat daha fazlasını yapabilicekken neden yapmayasın
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Eylül 2015 ---
    Göbek eritme diye bişey yok fakat sen yağ yakınca en fazla nerdeyse ordan gidecek genelde motivasyonunu bozma

16. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Konu başlığı yeniden düzenlenmiştir lütfen daha dikkatli olalım.

17. Sismanadam

Sismanadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Dün aksam yürüyüş yaptım en az 7 km falan yürüdüm bir de belediyenin spor aletlerinin birinse çalıştım. Hani şu oturup kendi agirligimizi kaldığımız alet. Galiba çok mu yaptım acaba şuan yataktan kalkamıyorum. Kollarımı hissetmiyordum

18. Xcom

Xcom Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum merhaba 23 yasındayım 94 kiloyum sabah 6.30 da kalıyorum akşam 6 da evde oluyorum. masa başında çalışıyorum ve akşam eve beynim yanmış bir şekilde dönüyorum.Sende büyük ihtimal bu şekilde yaşantına devam ediyorsumn dershane filan diye.Bence akşam ki vaktini salonda harcayabilirsin.Hem profesyonel yardım almış olusun hem daha motive olursun.94 kilo ile başladım ben .Kiloluyum diye banttan ve bantta koşmaya cekiniyordum ama bir yerden başlamam gerektiğini düşünürek artık utanmadan yürüyüroum koşuyorum hatta kendimle dalga geçerek hem yanımdakileri hem kendimi güldürüp motive oluyorum.4eylülde başladım spora 4 ekimde atıcam resimleri foruma.Sıkı bir diyete gir ama aç kalma.L karnitin kullanıyorum yağ yakmak için kıllar içinde dediğim gibi utanılacak bir durum yok .umarım güzel haberlerini alırız

19. Sismanadam

Sismanadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İlk günden olsa gerek. Biraz yürüyüp belediyenin spor aletlerinde agir kaldırdım. Şuan kollarımı hissetmiyordum ama mecbur pes etmek yok az sonra tekrar çıkacağım evden. Allah sonumu hayır etsin

20. ÖzTürk37

ÖzTürk37 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam öncelikle şunu belirtmeliyim ki bence kesinlikle salona yazıl. Eğer salona yazılırsan o ağılıkları kaldırdığıda kaslarının kasıldığını zamanla bişeylerin geliştiğini görünce motivasyonun artar. Kıl konusunda eğer sen azmedip diyetini sporunu güzel yaparsan vücudun fitleşcek ozaman kıllarını al bence. Bendede kıl var ben alıyorum. Ama sana tavsiyem kesinlikle çekinme kılım var diye hep takdir ederim engelli insanlar bile spor salonuna azmedip geliyo bence sen sağlıklıyken gitmelisin. Kısacası 1.salona yazıl
    2. Sağlam bir diyet uygula

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ÖzTürk

Sayfayı Paylaş