23 Yas 183 97 kilo

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve reader tarafından 1 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. reader

reader Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,

Goruntu ortada siteye aykiri bir vucut :), lise zamaninda bir ara body yapmistim, ama sonra biraktim bu hale geldim :) Bodye de kilo almak icin gitmistim. Benim amacim zayif gorunmek, ya da asiri kasli gorunmek degil aslinda ( o gemi limandan ayrilali cok oldu farkindayim:), kalipli gorunmek. Rugby oyunculari gibi bir vucut mesela. Simdi tekrar bodye basladim, basta bir 20 dakika kadar kosuyorum sonra, aletlerle calisiyorum klasik programda. Zamaninda yaptigim spordan dolayi omuzlarim genis 129cm.

Ben bu sekilde vucut calismali miyim? Ya da ne yapmaliyim? Burda ozellikle salonlarda hocalik yapan arkadaslarima da soruyorum. Haftada 3-4 gun salona gidebilecek durumdayim. Uzun solukta etkili olabilecek bir program da dusuyorum.

Ben daha fazla kilo vermek istemiyorum cunku o zaman, yuzum asiri cokuyor, bide benim boynumum cevresi 48 cm :) kalin, vucuttan kilo vermeme ragmen incelmedi tosun boynu bide ustune kisa. Keske su boynu inceltecek, hatta sadece yuze kilo aldiracak bikac urun olsa? Var midir? Siteyi arastirdim bilirse burdakiler bilir valla bu tarz seyleri :)

Eskiden biraz kilo al, hafif yaglan sonra bodye basla derlerdi yalan miydi bu? Yani benim illaha 70 kiloya dusup sonra mi kas yapmam lazim.

Bunun disinda sporcu gidalari olarak bana yardimi olacak neler alabilirim?

Yardimci olursaniz cok sevinirim. Siz fikirlerinizi soyledikce de sorularim olabilir onlara da cevap verirseniz iyi olur. Klavyem ingilizce kusura bakmayin.

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş