21 Nisan 2012 - 115 Kiloyla Diyete Başladım..

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve chimera tarafından 6 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. chimera

chimera Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar;
    Her ne kadar kilo verme hayalini kuruyor olsaydımda, hem diyeti hemde sporu erteleyebildiğim kadar erteledim, ısrarla sağlıksız beslenmeyi önemsemedim yedikçe yedim içtikçe içtim ta ki tartı 115,8 'i gördüğümde artık bişeyler yapma vaktinin geldiğini anladım.
    24 yaşındayım, 1.85 boyundayım. diyete başlamadan önce 115 kiloydum 21 nisan 2012 'den beri diyet ve spor yapıyorum 8 kilo verdim yağ oranı %35 'ten %27 'ye düşürdüm, hedefim 85 kiloya kadar inmek , fit ve sağlam bir vücut için çalışıyorum. Yakında buradanda fotoğraf paylaşabilirim. Yemeklerle ilgili bütün alışkanlıklarımı değiştirmeye çabalıyorum sporu sadece zayıflamak için değil hayat standartlarımı yükseltmek iyi bir alışkanlık kazanmak için yapıyorum. Öncelikle kola, gazoz, ice tea içmeyi bıraktım onun yerine fazla abartmamak şartıyla içine limon sıkıp soda içiyorum. Hamburger, pizza, pide vs yemiyorum protein ağırlıklı ve light olan besinleri seçmeye çalışıyorum, beyaz ekmek yerine kepek ekmeği yemeye başladım, salata ve meyveyi daha fazla tüketmeye çalışıyorum, artık su daha fazla içiyorum, akşam 19:00 'dan sonra yemek yemiyorum. Şimdilik bu şekilde kilo veriyorum, yakın zamandaki hedefim çift rakamlara düşmek, uzun zamanda hedefim ise 85 kiloya kadar inmek, 100 kiloya kadar gerilediğimde 1 gün kardiyo 1 gün vg yapmayı planlıyorum.

2. Zindan

Zindan Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    perakende satış
    Yer:
    istanbul
    bence kendine bi diyet listesi hazırla daha sağlıklı olur en azından günde ne kadar protein ne kadar karbo aldığınınıda hesaplamış olursun

chimera bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş