2013 un en estetik 7 fizigi- Top 7 Most Aesthetic Physiques (2013)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve brhmcr tarafından 11 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. murat1997

murat1997 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise Ögrencisi
    Yer:
    İzmir
    Türkiye'de yapılmaz demeyin lütfen ya.Okullar kapandıktan sonra İzmir'deki tatil yerlerini gezdim Didim vs plajda adamlar gece ateş yakıp aklınıza gelen her şeyi yapıyolar vs gece klüplerini saymıyorum.Bunların hepsi saat 21- sabaha kadar sürüyor.Videoda gündüz yapılmış orası ayrı ama emin olun yapsalarda kimse karışmaz.Olaya böyle bakmanız beni şaşırttı.

2. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
  3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    iyide ben şınav çekersen büyük bir tepkiyle karşılaşacaksınız demedim ki doğu illerinde bile parklarda yol kenarında şınav çeksen bile merak etmeyin kimse size şiddet göstermez en fazla karşıdan bakıp gülümser [​IMG] yada az ilerde arkadaşına derki aşağıda yolun kenarında apaçinin biri şınav çekiyor gördün mü vs tarzı şeyler benim demek istediğim onlar gibi ünlü fitness model olup ülkede dolaşırken fotoğraf çektirmek isteyen insanlarla karşılaşamayacağımızdır örneğin Arnold Schwarzenegger Türkiye'de olsa aksiyon starı olurmuydu hayır mr olympia şampiyonu olurmuydu yine hayır sende bilirsin tıfıl adamları aksiyon starı olarak tanıtan bir ülkedeyiz ancak yurt dışından ülkemize gelen yabancı hatunlar evet güney sahillerinde ben tur atarken yiyecekmiş gibi bakarlarken de yakaladım orası ayrı bir durum bizim kızlar her ne kadar fit vücutlu erkekleri sevselerde maalesef kendileri spor yapmadığından ya biçimsiz zayıf yada şişman olduklarından fit vücutlu erkeklere çeşitli hakaretlerde bulunuyorlar ha onların şimanı bile kendine güveniyor nasıl oluyorsa ama burada durum farklı gel gelelim bende güney sahillerini geziyorum görüyorum hatta bende çok kızla tanışmışımdır demek istediğimde o değildir jeff seid'in gittiği iyi barlara discolara gitmek için iyi otellerde tatil yapmak için paraya ihtiyaç vardır onu demek istedim yazdıklarımı alıpda başka yerlere çekmeye gerek yok şöyle yazayım aileden zengin değilsen, yada ortalamanın üstü para kazanmıyorsan,yakışıklıda değilsen zor bu işler çoğumuz komik maaşlarla yaklaşık iş yerinde 10-12 saatimizi harcıyoruz çoğumuzun aileside çok zengin değil nasıl olacak jeff seid 'in takıldığı lüks barlara ve tatil yörelerine gitmek

Son düzenleme: 3 Ağustos 2013
    Ocensers ve StoLen bunu beğendi.
  4. sthammer

sthammer Guest

rock'a hak veriyorum. Türkiye şartlarında olaya realist biçimde bakmış, hem ülkemizde bu spora bakış açısı ve popülerliği hem de çoğumuzun içinde bulunduğu hayat şartları..
    orta direk için zor :)

5. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    yanlış anlama benim amacım seni iğnelemek değil, kendi görüşümü belirttim sadece :) burda şöyle bir şey var örneğin şu videoda ( Zyzz- the return of the KING (simplyshredded.com) - YouTube ) 5.40tan sonra kasadaki kadının ve diğer gelen kadının bakışlarına bakarakta anlayabilirsin bir şaşkınlık durumu var noluyoruz gibisinden. bunda hem kameranın hemde zyzz grubunun etkisi var. yani etrafta sürekli böyle tipler olmadıgı ıcın garip karsılanması türkiyeye özel bir şey değil sadece. ve bizim izlediklerimiz sadece kameraya yansıyan kısmı belki kameraarkasında laf atan tartışmaya giren olmuştur. hatta jeff seid'in bir videosunda onlarda 5-6 kişi trolluk yaparken görevlinin biri gelip uyarıyor onları daha sessiz olun gibinsnden. yani tamam türkiye bu konuda biraz daha katı evet ama olmaz diye bir şey yok. eğer böyle bir vücuda tipe paraya ve ortama sahipsen bahsettiğin şekilsiz türk kızlarını, zaten takmazsın. istedikleri kadar konuşsun gram umrumda olmazdı. ve son cümlelerine tamamen katılıyorum

sthammer ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    anladım tabiki kendi fikrini belirteceksin ben kendimce ülkemizde fitnessçı ve bodycilere onlar kadar değer verilmediğini renkli hayat yaşamak için paranın gerekli olduğunu yazmıştım evet avrupada ve amerikada jeff seid vb adamları sevmeyenlerde vardır videoların kamera arkasını bilemeyiz bize tatlı kısımlarını göstermişler

Please complete bunu beğendi.
  7. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    marmariste sürekli görüyorum öyle tipleri :D

bu arada konuya gelicek olursak lazar angelov favorim

diğerlerinden daha erkeksik bi tipi var

jacob sumana da olabilir

yalnız merak ettiğim şey steroidsiz bu vücutların yanına yaklabilir miyim

8. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    valla steroidsiz zor gibi çünkü adamların vücuduna bakınca oldukça hacimli ve defineler ancak gerekli malzeme olmadan bunları elde etmek oldukça zor diye düşünüyorum.mesela türklerden hakan demiray var o 20 yıldır yaptığını iddaa ediyor ve sadece protein tozu aldığını söylüyor onun vücuduna bakınca 20 yıldır yapmasına rağmen 19 yaşındaki jeff saidden bile kat kat sönük kaldığını anlarsın.ha hakan demiray da çok atletik ve esnek bir vücuda sahiptir ona lafım yok.

Solwied bunu beğendi.
  9. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Sonuna kadar hak veriyorum bu spor uğruna şahsen ben üniversite eğitimimi tamamladıktan sonra temenni Avustralya'ya yerleşecem.Steroidli veya steroidsiz Zyzz , Jeff Seid bu tarz bir vücuda ulaşacam ne kadar estetik durur Zyzz kadar estetik bir yapım varmı orasını bilemem ama genetiğimi zorluyacam.Açıkçası maddi durumumuz iyi her türlü imkanım var kafam rahat 16 yaşında başladım bu spora 24 yaşında 8 yıllık vücudum olacak Türkiye'de böyle bir vücuda sahip olmanın herhangibir getirisi olacağına inanmıyorum.Tabi herkes benim veya bu tür imkanlara sahip insanlar kadar imkan sahibi değil bu kişiden kişiye değişen bir olaydır bence.Bana göre böyledir bir başkasına göre böyle değildir daha doğrusu kişinin hedeflerine bağlıdır kimisi sahilde vücudunu sergilemek adına bu sporu yapar kimisi sağlık için.

10. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Daha fazla hacimlenmek için uğraşmıyor bence Hakan hoca. 20 yıllık birinin gelebileceği son nokta o değil yarısı bile değil. Neredeyse 2-3 yıllık sporcularla eşit seviyede vücudu var - görünüş olarak -

11. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Amma abarttiniz su jeff ile zyzznin yaptiklari hareketleri.gorende zannedecek adamlar havada ucuyor.biri cikmis yolun ortasinda sinav cekiyor.biride orda burda dans ediyor.duyan gorende sanacak sanki ikiside insanlikdisi olagan ustu seyler yapiyor.bunlarin yaptigini 10 yadindaki cocukta yapavilir 30 yasindaki adamd****isilik karakter meselesi tamamen.

12. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Dediğin gibi karakter meselesi kimi emekli olunca kahvede arkadaşlarıyla okey tavla oynamak ister kimi gezmek dolaşmak tatile gitmek ister sana göre saçma gelen birşey bana gayet hoş gelebilir.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  13. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    en sıkıcı bulduğum insanlar kahvede abuk sabuk muhabbet edip tavla okey vs oynayıp dedikodu yapanlar ve 3,sınıf mafya dizilerinden fırlamış gibi somurtkan bir şekilde gezenler vede huysuz kendini geliştirmemiş espri yapmayan insanlar birde parasının tümünü biriktirip hiç gezip tatile çıkmayanlar yahu evin var araban var çık bir gez ufkun açılsın arkadaş bu tip insanlar hayatları boyunca hiç gezmezler sonunda ölüp giderler paralarıda öylece kalır bence insan eğlenceli,renkli,esprili pozitif ve bakımlı olmalı zaten çoğu kişinin idolleride hep renkli kişiliği olan insanlardır. hiç kimse evden işe işten eve gidip gelen kişiyi idol olarak örnek almaz

14. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    Jeff Seid çok iyimiş ya aynı yaştayız aynı boydayız ama adama bak :D bu adamın ölçülerini bilen var mı ?

Sayfayı Paylaş