2012 en iyi supplement adayları

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve seytantuyu tarafından 2 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. brhmcr

brhmcr Guest

SciVation Xtend ve MHP Glutamine-SR

2. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Dostum önerdiğin Bcaa ürününde 2.5 gram glutamine var tek bu ürün benim daha çok hoşuma gitti teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Mart 2013
  3. andromedia

andromedia Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    bncde optımum ıyıdır. sahssen optımumdan once unıversal kullanmıstım hafıften mıdemı bulandırıodu arada ayrıca tadıda o kadar iyi değildi bence. bu arada cikolatalısını kullanmıstım. neyse tadı hafıften acmısydı ama otımum whey cıkolatalıyı kullanınca resmen asık oldum. tadı muthıstı. sankı proteın tozu degılde kakao ıcıomusum gıbı gelıodu ve kesınlıkle mıdemı bulandırmadı. sımdı gasparı nutrıosun MYOFUSION PROBIOTICe gecıcem. optımum whey de ne vardı da bıraktın dersen sadece merak ve dıger markaları kesfetme arzusu. ama bence optımum kesınlıkle kıng ;)

4. fercami

fercami Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Benim bir sorum olacaktı mhp dark matter post-workout ürününü aldım orman meyveli 2 ölçeği 500 ml su ile karıştırıp içmek gerekiyor ama çok koyu kıvamı 1 ölçek alsam yinede fayda sağlar mı? Kullanan arkadaşların yorumlarını ve tavsiyelerini bekliyorum teşekkür ederim.

5. firestorm13

firestorm13 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    2 ölçek kaç gr toplam içinde neler var ?

Sayfayı Paylaş