2011 mr olympia galibi kim olacak?

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve R10 tarafından 27 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

2011 mr olympia favoriniz kim?

1. jay cutler

59,5%
  2. kai greene

10,7%
  3. phil heath

20,2%
  4. toney freeman

1,2%
  5. dexter jackson

2,4%
  6. hideta yamagishi

oy sayısı 0
    0,0%
  7. frank mcgrath

1,2%
  8. joel stubbs

oy sayısı 0
    0,0%
  9. dennis wolf

1,2%
  10. victor martinez

1,2%
  11. troy alves

oy sayısı 0
    0,0%
  12. michael kefalionos

oy sayısı 0
    0,0%
  13. marc lavoie

oy sayısı 0
    0,0%
  14. edward nunn

oy sayısı 0
    0,0%
  15. shawn rhoden

1,2%
  16. ben white

oy sayısı 0
    0,0%
  17. roelly winklaar

1,2%
  18. brandon curry

oy sayısı 0
    0,0%
  19. brach warren (tendonlarından sakatlandı)

oy sayısı 0
    0,0%
  20. diğer(belirtiniz)

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 28 üye.
  1. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    ALINTI:
    Anket Mr Olympia 2011 Jay Cutler Lideri

Cumartesi, 24 Kas, 2010

Mr.O 2010 ve 2011 baskısında önce en az 300 gün sonra bir aydan fazla, Jay favori. Sonraki Phil Heath, Kai Greene, Branch Warren ve hadi gel ... Jay, Phil, Şube, hatta bir meydan, Mr Olympia 2011 için favori vücut geliştirmeci kim ?
    Hafızanızı tazelemek için en iyi 6, 2010 listesi:​

1. Jay Cutler
    2. Phil Heath
    3. Branch Warren
    4. Dexter Jackson
    5. Dennis Wolf
    6. Ronny Rockel
    Bu 6 adamlar zaten 2011 Olympia için nitelikli ...

Kaynak:Blogspot.com

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:03 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:01 ----------

google el verdiğince çevirdi.. Bu yabancı bir blog sitesinden bi ankettir..

2. JOKER08

JOKER08 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    bakın ben kainin kazanacağını düşünüyorum ancak eğer phil bu sene kazanırsa şaşırmam çünkü phil psikolojik tedavi almaya başladı cutlerı hiçbizaman geçemeceğini düşünüyordu çünki(bunda daha phil 85 kiloluk bi çaylak iken cutlerdan tavsiyeler alması etkilemiş olabilir)bide cutlerla eskiden beri arkadaşlar ve abi olarak görüyor cutlerı bunları aşmıs ise sandowu kaldırmaya daha yakın olacaktır..

3. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    2007 mr olympia yı canlı izlerken hatırlıyorum da sunucu gunter schilerkamp victor martinez için şöyle demişti: ok. lights out ! hands down ! victor is unbeatable ! ganme over ! the nev mr o the dominican dominator. bu sözler nekadar da güzeldi
    victor martinez mr o olmadan emekli olursa gerçekten üzülürüm.

4. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    ama o muhteşem formundan çok şey kaybetmişti hatırlarsanız. bacağından (yanlış hatırlıyor olabilirim) bir ameliyat geçirdiğinden dolayı 2009-2010 senelerini bu eksiğini kapayamayarak geçti. ama tabi üst vücudu genel olarak muazzam, gerçekten kaliteli bir vgci

5. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Branch Warren sakatlanmasa birinciliği kesinlikle zorlardı bana göre. O olmadığına göre Jay cutler alacak çok yüksek ihtimal. Sırasız söylüyorum Dennis Wolf- Phil heath- Kai greene geri kalan 4'ü oluşturur. Bu arada Frank Mcgrath her zamanki gibi saklıyor kendisini. Son hali bu sanırım fena görünmüyor hiçte adamım. Sağ bacak ve sol omuzdaki damarlanma çok acaip.

https://www.youtube.com/watch?v=hNBQGsf6Z0s

Son düzenleme: 7 Eylül 2011
    R10 bunu beğendi.
  6. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    2007 arnold classic ve 2011 arnold classic arasında kıyaslama yaparsanız şunu görürsünüz : victorun üst vücudu inanılmaz bir şekilde daha çok büyüdü. kolları devasa oldu sırtı zaten dünyanın en iyi sırtı denebilir. ama o korkunç bacak ve omurilik ameliyatlarına rağmen bacakları 2007 deki halinden bile iyi.

7. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın, bence kai ve joel stubbs ile birlikte sırt bölgesinde rakipsiz. victor biraz futbolun hollandası gibi, nasıl ki hollanda çok sevilir, favori olmamasına rağmen, victor da öyle. genel üst vücut olarak gerçekten çok iyi. belki sürpriz yapıp ilk 3 e girebilir ama tahminim 5. liği çok ta geçemez çünkü 5.lik için hideta yamagishi'yi favori görüyorum. tıkama idmanı ile çok hacimlendi. kalflarını çok geliştirdi.

8. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    hideta yamagishi'nin son halini bilmiyorum.. Ama ıfbb nin en küçüğü gibi gelirdi gözüme hep..

hayret ediyorum japonlara bu işe niye el atmadılar kafayı bi taksalar yapacakları makinaları yada steroidleri düşünmek bile istemiyorum :D

9. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    hideta yamagishi'nin ikinci olduğu phoenix prodaki hali buradan : http://contest.bodybuilding.com/bio/38/

japonlarda kafa çalışıyor işte tıkama metodunu buldular hemencecik :D onların bulacağı makineler herhalde aşırı pratik olur, mesela aynı anda triceps-omuz-göğüs-bacak çalıştıran bir makine gibi :D

işin şakası hideta yamagishi 1.72,5 cm olması lazım linkte de belirtildiği gibi, yani 1.75 olan jay den çok ta kısa değil ama tabi kas kütlesi deyince akar sular duruyor...

10. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    ya şaka maka ben bu hietada yamagishinin çocuklugunu biliyorum bi videoda izlemiştim cidden benim kadar kaslıydı sanırım 1996 dı, milos charcev le antrenman yapıyordu
    son 2009 nr pro da izledim ve 2011 ekim musclemag dergisinde röportajlarını okudum. cidden çok gelişti helal olsun.

11. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    tıkama metodu nedir biraz çarsan sevinirim.. r10

12. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    bir keresinde şimdi yasaklı olan umur35 isimli kullanıcıya da açıklamıştım (yanılmıyorsam uyurken kolun üstüne yatma sonucu kol uyuşması dolayısıyla bicepsler arasında fark oluşması ile ilgiliydi) o yüzden kısa bir özet geçeyim, tıkama metodu vücudun ana arterlerine (koltuk altı, kasık bölgesi) ve ya çalışılan yere göre dirsekler, bel ve dizden vücuda turnike yapılmasıdır. bu şekilde idman yapılır.
    neden yapılır? çünkü kaslarda kan akışında olan düşüş laktik asit artışı sağlıyor, bu da büyüme hormonunda artışa sebep oluyor ve daha fazla "yavaş kasılan" kas lifi hızlı kasılan life dönüşmüş oluyor.

sultanmehmed ve Rambo16 bunu beğendi.
  13. yellow_captain

yellow_captain Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Jay Cutler büyük bir ihtimalle 1.olur ama Phil Hearth baya zorlar ama Phil Heart bacakları Jay e göre biraz güçsüz kalmış gibi eğer biraz daha zorlarsa Jay baya zorlanabilir.Gönül ister ki Dexter Jackson yada Branch Waren olsun. Ama Branch Warren katılımcı listesinde göremedim umarım katılır.

14. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
  15. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    victor inanılmaz şekillenmiş gerçekten. zaten harika olan sırtı zaten inanılmaz. bacaklar çok daha iyi, bicepsler muazzam. yalnız keşke keşke keşke sırtı ile omzu biraz daha orantılı olsaydı. devasa sırtının yanında o omuzlar sanki biraz sırıtıyor. gerçekten çok formda. benim plasem hideta ile 5. lik için yarışır diyordum ama victor süpriz bir 3. lük çıkarabilir belki de.

16. jameika

jameika Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    En iyi sirt kimde kaide en iyi bacak kalf kimde kaide en iyi kollar bence phil ve kai ikisinden biri faj sadece enine iri bi bir adam baska bir ozelligi yok benim fikrim kai hakkediyor ama onu 1. Yapmazlar eger durust puanlama yapilir 1kai 2phil 3jay ama buyuk ihtimal 1phil 2kai 3jay olucak...ama bana sorarsaniz kai hakkediyor ronnienin ufak hali ama sirti ronnie kadar vardir

17. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz

jameika çok farklı bakmışsın olaya herkes tartışmasız jay alır diyor (:) sen jayi 3. yapıverdin..

benim takıldığım nokta şu en iyi kalfler kaide madem kai nin kalfleri kaç inch??

18. kaanmert

kaanmert Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    kesinlikle Jay Cutler ( kendi oluşturduğu değişiklikler ve görünümü )
    2.olarak Phil Heath
    3.olarak Kai Green diyorum ama 2-3 yer değiştirebilir

19. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    şu ana kadar dexter'a şans veren yok, esas sürpriz oradan gelebilir belki. muhteşem simetrisi ile fark yaratabilir yine.

20. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    R10 sanmıyorum bana göre pek mümkün değil. 5.bile olursa şans diye düşünüyorum:)

Sayfayı Paylaş