2010 türkiye gençler +75 şampiyonu hürkan mehmet ayaksiz

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve degirmenciemrah tarafından 12 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 45 üye.
  1. hürkanmehmet

hürkanmehmet Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    fitness trainer
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar iyi, kötü yorumlarınız için teşekkür ederim... dünya şampiyonasına çok az kaldı derece ile dönücem inşallah

2. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    sevgili mehmet, başarılara dönmeni bekliyoruz...
    iyi çalışmalar

3. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Sayın degirmenciemrah paylaşım için teşekkür ediyorum ve ortada kazanılmış bir başarı varsa bu başarının ardında uzun bir çalışma evresinin, verilen onca emeğin ve sağlanan çalışma disiplininin olduğunun unutulmaması gerektiğini düşünüyorum bu nedenledir ki yapılacak olan yorumların bu perspektiften de olaya bakıldıktan sonra yapılması gerekliliğine inanıyorum sporcuyu da başarılarından dolayı kutluyorum umarım çok daha büyük başarıların altına imzasını atar.

degirmenciemrah bunu beğendi.
  4. degirmenciemrah

degirmenciemrah Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar büyük gün geldi dualarınızı eksik etmeyin yarışma yarın allah yardımcısı olsun

5. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Bütün kalbimizle başarılı olması için dua ediyoruz.

6. wolf13

wolf13 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    inşallah güzel bir dereceyle dönecek abimiz

7. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    Başarilarrr

8. SHAPE

SHAPE Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    arkadaşı tebrik ederim güzel çalışmış ve güzel bir sonuç almış eminim devamıda gelicektir. arkadaşlar bana mı öyle geldi bilmiyorum ama sağ koldaki triceps sanki sola göre epey daha şekilsiz gözüktü bana kusur olarak. belki fotoğraf açısındandır ama biraz daha eşitlenmeli bence. genede tebrikler.

9. wearyfeat

wearyfeat Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    sahnede olanın en iyisi diyelim bence...saygılar

10. wolf13

wolf13 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    yeni fotoğraf yok mu? ve sonuç ne oldu?

11. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
  12. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    hakkını teslim etmek gerek çok iyi bir vücut. çok emek sarfedildiğinide bu işin içinde olanlar gayet iyi bilirler. sadece göğüsler biraz hacimsiz gibi geldi bana diğer bölgelere bakılırsa biraz küçük sanki.

kendisine başarılar diler mutlu haberlerini bekleriz.

13. vangobel

vangobel Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşın yaşı daha çok genç.yaşına göre mükemmel bir vücudu var.kilosunu artırıp triceps ve üst göğsü biraz daha geliştirirse ilerde mr olimpia da ilk 5 içinde görebilirz onu

14. BByaşamaktır

BByaşamaktır Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    0
    Ötme bülbül ötme diyerek şairane bir giriş yapmak isterim. Spesifik olarak tedaviye ihtiyacın olduğunu düşünüyorum, yorumların iğrenç bu yorumları 12 puntoluk times new roman tarzında yazarken hiç düşünmedinmi burda yorum yapmanı kim isterki diye , bu sıkıntıyı türk prezervatif üreticilerine havale ediyorum bir daha kine daha sağlam bir nesil dileğiyle:badgrin:

Ocensers ve batt_34 bunu beğendi.
  15. CZT

CZT Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Hürkan kardeşimiz bu sene çok iddalıydı fazla atıp tutuyodu hodri meydan herkes görecek vs.. bi sonuç göremedik biz ??

16. 4.arnold

4.arnold Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    senin 50 cm kolun oldu mu hiç, olmadıysa konuşmucaksın adamlar bu spora yıllarını veriyor beğenmiyorsan kendi içinde beğenme sana burda düşen sadece SAYGI göstermek.

17. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bu vücutla dünya şampiyonasına katılamaz ayrıca göğüs kısmı biraz daha hacimlenmeli kolda öyle

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:30 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:23 ----------

arkadaş sadece düşüncesini yazmış ayrıca oda müsabık olsa belli bir zaman sonra oda bu ölçülere gelir kendisi iri bir vücuttan değil fit bir vücuttan hoşlanıyor asıl buna saygı göstermek lazım kötüleyici birşey yazmamış sadece fikrini söylemiş sporcuyla dalga geçme vb.de yok ayrıca senin bu mesajında sanki zorla saygı göstericek gibi beğenmemiş bende beğenmedim güzel vücut ama eksikleri var isteyen saygı duyar isteyen duymaz bir sürü müsabık sporcu var

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:30 ----------

birşey soracam dediğinden sen birşey anladın mı hayatımda duyduğum en saçma laflardan birisi ayrıca arkadaşımızın yorumunda ne var anlayamadım asıl onu kötüleyeceğinize kendinize bir bakın derim türk prezervatif üreticilerine havale ediyorum ne demek ya bi açıklarmısın

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:32 ----------

iyice abarttın o kadarda değil

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:35 ----------

o vücuda sahib olmama sebeblerinden biri müsabık olmamamız diğeri ise yarışmadada 4. olmuş ama gerçekte bunu hak etmiyor bunu sende bende iyi biliyoruz mesele o yarışmaya kürsüz çıkmak bu doping testlerini sık aralıklarla gerek türk müsabık gerek mr.olympia yarışmacıları haftada veya 2 haftada 1 test yapılmalıdır düzenli bir şekilde o zaman gör bakalım yeni müsabık sporcuların vücudu ozaman yorum yapalım

18. Bodybuildingke

Bodybuildingke Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar forumda hiç göremedim ama yarışmalara nasıl katılınıldıgı hakkında hic bilgi bulamadım . Lütfen yardımcı olunuz bende seneye katılmak istiyorum gençlere yaşım 17. Fedarasyonu aradık ve hiç yardımcı olmadılar.

Son düzenleme: 17 Eylül 2011
  19. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    bana ozel mesaj atarsan detayları anlatırım en onemlısı genclerde yarısmaya gırebılırmısın ona bakarız

Ocensers ve sultanmehmed bunu beğendi.
  20. _BlackLight_

_BlackLight_ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşın yazdıklarına yüzde 100 katılıyorum.Hürkan arkadaşın başarısını tebrik ediyorum.Fakat koyduğu resimlerde göğüs uçlarına iyi bakınız %100 steroid belirtisi bunu bu forumdaki herkes biliyor.Açılan her başlıkta steroid şöyle zararlı böyle öldürür şöyle bitirir demeyi büyük abilerimiz iyi biliyor fakat kullananları eleştirmede kimse oralı değil??Biraz gerçekçi olalım kür yapılmış bir vücuda göre başarılı değil.Önemli olan kür yapmadan yarışmaktır.

Sayfayı Paylaş