2000 kalori diyetim !

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve warcity tarafından 1 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. warcity

warcity Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa
    2014 yılının ilk gününden herkeze selam olsun arkadaşlar.
    Arkadaşlar bilindiği gibi bazal metabolizma hızımızı öğrendikten sonra günlük yaktığımız kaloriyi bir kenara bırakırsak vucudumuza ihtiyacı olan kaloriden daha az kalori aldıgımız kilo veririz. Benim sorum ve sıkıntım şudur.
    Benim anal metabolizmam 2400 kaloriye ihtiyac duyuyor fakat ben günlük 400 kalori eksik alıyorum Uygun proteini alarak diyetimi uygulayarak . Bilindiği gibi 1 gram yağ hücresi 9 kaloridir. Yani ben yaklaşık 18 22 güne 1 kilogram yağ mı kaybetmiş oluyorum yoksa vucudumda eksilen şeyler başka şeylerde olucakmıdır .?

2. onurta

onurta Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    protein ihtiyacını alıp ağırlık çalışmasıyla beraber vücudundan gidecek olan yağ olur bence metabolizmanızın kaç kaloriye ihtiyac duydugunu nerden ogrendınız ?

3. warcity

warcity Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa
    spor salonunda bir teste soktular body meks indeks vucut yağ oranı gibi biçok değer çıktı kağıtta

4. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    gün içinde aldığın karbo ile alakalı bir durum, o makıneler yerıne aynaya guvenmen daha yararına olacaktır

5. warcity

warcity Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa
    tabiki görüntü her zaman önemlidir ama hayatın her yerinde olduğu gibi fitness diyettede rakamlara ihtiyaç duyuyoruz

Sayfayı Paylaş