1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

20 yasndym 2,5 sendr bu sporla ugraıorumm...comments.....?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve uguryaran tarafından 30 Ekim 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93

bu arkadaşımız ukalalığı yüzünden banlandı sen keyfine bak uğur yaran eleştirmek ayrıdır ukalalık ayrı inanmıyorum yazabilirdi shrek ama yazmamış daha kırıcı sözler sarfetmiş yazık oldu

2. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Maalesef bu tarz polimik yaratacak arkadaslar hep mevcut...

Bir insan niye yasını kucultmeye calıssın ki.. 20 yasındayım diosa 20 yasındadır.. zaten 1.92 boya ve ustune 2.5 yıllık body le surat hatları da ister istemez gelisir diorum :) adamın hormanları zaten normalin üstünde bi de takwiyelerle.... o yuzden sadece gorununeni elestirelim...
    bence cok degerli bir is yapmıs ugur arkadasımız.. ve herkesin dedigi gibi bu yolda dewam ederse, ilerde TR yi bile international alanda temsil edecek duzeye gelir

3. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    [​IMG][​IMG]

uguryaran = 1.92 cm, 130 kg
    Quincy Taylor = 1.95 cm, 138 kg

yorum sizin...

4. THE WRIST

THE WRIST Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    daffy cokgüzel bir örnek vermiş .insanların ölçülerinin az olması onun kötü olduğunu göstermez .önemli olan kaliteli kas yapısıdır.ugurun yapısı bu iş için cok uygun fakat daha dolması lazım .o zaman yazdıgı ölçülere kavuşabilir.

5. uguryaran

uguryaran Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    izmir
    hos gusell arkadasmda quıncy taylor dedgn adam ohale geleblmeq ıcn neler kullandgnı bılıpte bunu dıosann pekte dogru sayılmazsn fizign oturması ıcn yasta onemli bı faktor bu maddi kosullarla bu yasta elimden gelen bu kardesmm ...

6. Mehmt ali

Mehmt ali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretmen
    Yer:
    İstanbul
    sen birinci sınıf bi sporcusun vücutcusun arkadaşım .
    Senin için bahane yok .Herkes takviye alır yumurta yer ,bunu ayrımına nasıl varabiliriz.senin için geçerli olan Allah2ın türk vücut camiasına bi hediyesi olman . Çok basit bi nedenle boyun uzun. Bi arkadaşım var bearber çalışıyoruz 88 li 51 cm biceps 105 kilo... senin istikbalin daha parlak . Arnold bütün yarışmalarda son çıkartılkırmış niye en uzun boylu diye adam 1.88 ...dikkatini iiyi toplayıp spor akademisi imtihanına girmeni hayatını bu işe adamanı öneririm sen olay doğuıştan aşmış bi adamsın bizden değilsin ....
    Arnold 20 yaşında dünya şamp olmuştu. yarışmalara gir...

Tek şey zihin kondisyonu Arnold un peder itfaiye şefi kasaba da ekmek elden su gölden geçim sıkıntısı yok askerde önce tankçı taburuna ordan milli sporcu diye kendi haline bırakılmış.Yılları (Avrupa da iken) göl kenarın da idmanını yapıp şok günleri dahil, muhabbetle geçmiş..Allah yardımcın olsun Menajer olsam gelirdim yanına her yardım yapardım altın çocuk ama bende yok ki Allah sana bol bol bol para ferahlık versin Kafanı berrak bebek kıvamında tutarsan Hamdullah Aykutlu ağamız gibi ismini belleğimize yazdırırsın yok bodyguard olurum dersen sen bilirsin...........

7. uguryaran

uguryaran Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    izmir
    abim chokk temiz yazmssın maddi sorun olmasaa sonuna kadar ama bunun zamn zamn onume gecmesi canımı sıkan yoksa harika seyler soylemssn yurekten tsskurler...

8. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    yazdıklarının farkındayım demek istediğim kilonu abartman konusuydu adam senden 3 cm uzun senin dediğine göre 8 kg fazla ama resimlere bak...

9. THE WRIST

THE WRIST Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    EĞER OYUNU KURALINA GÖRE OYNARSAN ÜÇ SENE İÇİNDE ÇOK SAĞLAM OLURSUN.ANATOMİN BU İŞ İÇİN ÇOK UYGUN.BU YÜZDEN ÇOK ŞANSLISIN.SAKIN ERKEN HAVAYA GİRİP BEN OLDUM DEME.KENDİNE YAZIK ETME.YAZDIGIN ÖLCÜLERE KAS OLARAK KAVUŞTUĞUN GÜN ŞAMPİYON OLURSUN ZATEN.BAŞARILAR DİLERİM.

edit (DaFFy): Forumda büyük harfle yazmak yasaktır!

10. VENOMS

VENOMS Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    mrb,uğur arkadaşımızı ege üniversitesinden tanıyorum,kendisi kilosu,yaşı ve boyu hakkında kesinlikle yalan söylemiyor,uğur süper bir potansiyele sahip bir arkadaş,resimlerdeki hali şimdiki halinden daha küçük,şimdiki haliyle iddia ediyrum ki türkiyede ki en kütleli arkadaştır,onun omuz ve sırtının üzerine tanımıyorum,ileride bu arkadaşın ismini çok sık duyacaksınız,onu şu anda engelleyen tek şey maddi problemler,ben onun bastığı kilolarıda biliyrum,bastığı kiloları buraya yazdığında muhtemelen yine bir polemik ortaya çıkacak,uğur sana tavsiyem kimseye kulak asmaman,bu siteden öğreneceğin ve insanlara öğtreteceğin bir çok şey var,bu şekilde çalışmaya devam edersen kardeş bence türkiyedeki en ii vucutcu sen olacaksın,gerçekten inanılmaz bir kütle görmek istiyorsanız ege edebiyat fakültesine yolunuz düştüğünde kesin uğrayın derim,eğer uğur oralardaysa bakış alanınızı kesinlikle kapatacaktır,gözünüze çarpmaması imkansız..

11. revenge

revenge Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bencede ugurun bole bı potansiyeli varken kesınlıkle bu ısı profesyonel olrak dusunmesı lazım...ya bıde anlamırom bazı arkadaslar adamı cekemıo..adam koymus resmını sız yasına kılosna takmıssınız...eger adamın vucuduna dıycek bıseynız varsa dıyın suran eksık buran orantısız dıın..ama artık adamın verıdıgı yas kılo gıbı bılgıler kendı kısılıgıne kalmıs...ama bence bu arkadasın bu konuda kendını tatmın eıdıcı basıt yalanlar soylıcegını hıc zannetmıorum..adamın elestırılmesı gereken yerı vucudu.ordada elestırılcek bı sey olmadgına gore..adamı tebrık etmekten baska yapcak bısı yok..helal olsun sana kardesım...umarım verdıgın emeklerın karsılıgnı alırsın.....

12. uguryaran

uguryaran Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    izmir
    venom goruslern ıcn eywşimartmıssın abi bni dha chok yol war katedılceq herseye ynede saolasn...

13. uguryaran

uguryaran Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    izmir
    dostum bu konuda katılıorum nıe yalan soylııım tartıda 130 gosterıoo ben napıım ewett o kiloya belki dha ii olmam gerekir ama suan durum bu cok saolsnn....

14. uguryaran

uguryaran Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    izmir
  15. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    iyi fizik...

arkadaşta fizik gayet iyi ve gelişmeye müsait. ama anlaşıldığı üzere kendisi öğrenci. aile durumunu bilemiyorum ama memlekette öğrenci olupta body yapmak baya bi zor. kendisi de maddi açıdan sıkıntı çektiğin belirtmiş o kütleyi beslemek kolay değil. örnek gösterilen ve kıyaslanan kişilerin çoğu pro. adamların yedikleri önlerinde yemedikleri ise arkalarında biz çalışanlar bile zorluk çekerken bu arkadaşın neler çektiğini kendisinden iyi bilen olmaz herhalde. hem okul, hem antreman kolay değil. kendimden bilirim yok vizeydi yok finaldi derken olay aksıyo. bide ege ünv.salonu gayet güzel fakat bazı zamanlar şevkle çalışmaya giderdim içeri bi girerdim salonun kapısında kilit var. komplekste bi orgnizasyon olurdu bizim salon kapatılrdı. neyse arkadaşım sana başarılar dilerim. umarım azmin ve şevkin kırılmaz da istediğin hacme ve ölçülere ulaşabilirsin . kolay gelsin......

16. muratistan

muratistan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makina Mühendisi
    Yer:
    İZMİR
    hemşehrim şimdi fotolar çalışıyor. Tartışmalardan gayrı, ki anlamsız ve kıskanç yorumlar, tam benim düşündüğüm, yanlış anlama çok beğendiğim türde bir vücut yapmışsın. Forum alemine de söyleyebileceğim biraz Myspace.com da falan arattırın, A.B.D.'de daha bile ufak yaşlarda aynı boyutlarda binlerce genç var. Zaten boy, 18'inden sonra uzamıyor. Genetik olarak kütleli biri çok çok kendini adayarak spor yaparsa, bu duruma gelir. Çok uzadı ama bizim memleket her konuda olduğu gibi bu hususta da geri olduğu için, ben kendim de Almanya'da dil eğitimi için bulunana değin resimlerde gördüklerimin fake olduğunu zannederdim, halbuki gayet mümkün. Lütfen Türkiye bu konuda geri dediğim için bana bağırıp çağırmayın, çünkü durumu kabul etmezsek, gelişme olmaz. Öğrenci dostumu çok çok tebrik ederim. 10 puan.

17. ibhal

ibhal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bırkac fotograf daha gorsek daha ıyı yardımcı olurduk ama yınede kutle guzel

18. hotty

hotty Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    süper !

uğur arkadaşımız doğruyu sölüyor.kendisi edebiyat fakültesinde öğrencidir 86 doğumludur.aşağ yukarı bütün üniversite uğuru bilir çünkü böle bir örnek daha kampuste bulunmamaktadır :) bazı arkadaşlarından bu spora başlamadan önce uğurun çok zayıf ve uzun boylu olduğunu duydum.biz bile ilk başta bu kütlede bir insanın 86 doğumlu olabileceğine inanmamıştık(tepkiler normaldir) ta ki canlı kanıtlar önümüze gelene kadar.bende bu sporla uğraşıyorum ve uğurun azmine hayranım.resimlerde pek belli değil ama arkadaşımız cidden 190 boylarında ve sınıf kapılarından sığamıyor :) maddi sıkıntıları olmasına çok üzüldüm geleceği çok parlak olan bi bodyci.yerli bi Jay Cutler yetişiyor şu anda.uğur gerçekten bu sporun hakkını fazlasıyla veriyor.1-2 defa antrenmanını izleme şansım oldu ağırlıkları kaldırmayı bırakın resmen onlarla kavga edişiyor :) çocuğun hakkını yemeyin kıskanmayın çalısın sizin de olsun :) bench_O yalnız eski resimleri heralde bunlar google a sorun uğurun çok daha güzel resimlerini bulabilirsiniz benden tavsiye uğur yaran yazmanız yeterli olacaktır :)

Son düzenleme: 23 Ekim 2008
  19. foranimati10

foranimati10 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    harika ..tbr ederim

20. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    bu sayfada, ilk resimdeki tarih yanlışmı? 2006 diyor sen 2.5 senedir yapıyrsun dolayısıyla 6 aylık foto olması gerek,hatta nisan yazdığına göre başlangıç falan:)) ben anlayamadımda ama 2.5 sene için steroıdsiz vede 20 yaş için değerlendiriyorm muazzam! kaldı ki 4 senedir yapıyorum kurde yaptım 20 yaşındayım deseydinde süper derdim:) dolayısıyla 2 sene sonraki halını merak ediyorum.. bol şans ve başarılar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş