20 Günlük Yağ Yakımı

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve kelt tarafından 26 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kelt

kelt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar merhaba ben 1 yıl bu sporu yaptım zamanında kollarım ve omuzlarım gayet istediğim kıvamdaydı bacaklar idare eder fakat göğüs ve karın hep yağlı oldu. Şimdi geri başladım vücut sarkmıştı yani yağlanmıştım ve her yer kötü durumdaydı geri başlayınca göğüs kollar ve karın hariç vücudun her yeri toplanıp sıkılaştı 2 hafta gibi bir sürede e hafif toplanınca göbek iyice rahatsız etmeye başladı görüntümü 20 günlük yağ yakımına başlıyorum.
    sizce 20 gün yağ yakımı için ideal mi ? haftada 5 gün kardiyo yapıcam hafta içleri her gün bu iyi bir program mı?
    yanına karın egzersizi yapıcam haftada 2 mi yoksa bir mi yapayım karar veremedim.
    ekmek olarak tam buğday tüketiyorum mümkün olduğunca az yiyorum.
    beslenmem de ne kadar karbo tüketmem lazım. ve en akıllıca seçim karboyu neyden almak olur ? (salata,makarna,nohut vs.)
    sebze olarak ne yemeliyim?
    meyve yi tamamen keseyim mi ?
    çok fazla abartmadan bir yağ yakımı yapmak istiyorum zamanında günde 0 şeker 100 gr kompleks karbo ile bir diyet yapmıştım ama bu sefer o kadar sıkmamaya karar verdim karını hafif toplarsam kalan yağlarımı VG yaparken atmayı planlıyorum.
    bu konuda tecrübelilerin önerileri ve yaptıklarımın teyidini yaparmısınız ?
    şimdiden teşekkürler

kardiyoyu sabah kalkar kalkmaz (11 12 1) gibi yapıcam

2. kelt

kelt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    yardım

Sayfayı Paylaş