20 günde verilebilecek en fazla kilo

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dogacs tarafından 3 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. dogacs

dogacs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba beyler.

Boy: 186 Kilo: 84 Yaş: 20

Vücud yağ oranımı ölçtürmedim fakat bu kilonun çoğunluğu yağ. Vücudumdaki kas kütlesi kilomda vücudumdaki yağ kadar etkin değil. Ortada büyük bir iddaa var. 20 Ağustosta dayımla tartıya çıkacağım ve eğer ondan daha az kiloyla o güne girersem, akşamında dayım beni en kaliteli spor salonuna 1 yıllık kayıt ettireceğine söz verdi. Öğrenciyim ve cebimden 2000lira civarı paranın çıkması beni çok zor duruma sokar takdir edersiniz ki.
    Kendisi 82 kilo. Bu 20 gün içinde vücudumdan atacağım kilonun kas,su,yağ olmasının hiçbir önemi yok. Verebileceğim maksimum kiloyu vermek istiyorum. Bunun için yardımınıza & tavsiyelerinize ihtiyacım var. Bu bana iddaayı kazandırabilir. Bilen biri şunu yap şunu yapma derse harfiyen uyacağım ve Ağustos 20'de buraya ulaştığım kiloyu yazacağım. İlgilenirseniz çok sevinirim.

Hoşcakalın.

2. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Bünyeden bünyeye, çalışmadan çalışmaya, beslenmekten beslenmeye değişir.

20 günde 20 kilo yani günde en az 1kilo civarı vermen gerekiyor, kısacası moralini bozacak ama 20 günde 20 kilo vermek İMKANSIZ...

3. dogacs

dogacs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    20 günde 20 kilo vermek gibi bir niyetim yok. İddaalaştığım kişiden daha hafif çıkmak istiyorum hepsi bu. Yani ihtiyacım olan 20 gün sonra yaklaşık 5 kilo vermek. Bu kilo kas ağırlığı ve su da içerebilir. Sakıncası yok.

4. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    çok özür diliyorum kafam yerinde olmadığı için yanlış okumuşum kafa_ duh

5. brhmcr

brhmcr Guest

Dukan diyeti ile 7 kilo civarı veren arkadaşım var 20 gunde, metabolizma hızı normal bir arkadaş.Tavsiye ediyor muyum? Asla!!!

6. dogacs

dogacs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum durum bu olmasa bende en sağlıklı yollardan sabırla yağ yakımına yönelmek isterdim ama beni buna iten bi iddaa var ortada. Arkadaşına güvenip yarın dukan diyeti kitabını alıyorum? :confused:

7. pendragon

pendragon Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Oncelikle sunu belirteyim sen hic hareket etmezsen bile vucut gunde kendi kendine 1200 kalori civari yakar yani gunde 1200 kaloriden az alirsan 20 gunde iyi sonuclar alabilirsin birde sana nestle nesfiti oneririm 14 gun duzenli kullanirsan metoblizmani duzene sokar dukan diyetinide ovuyorlar fakat ben tavsiye etmem tek cesitli besleniyorsun ve birazda zengin diyeti benim sana tavsiyem her seyden yiyebilirsin ama sunu unutma 1 seyden 1 tane yesende tadi ayni 10 tane yesende o yuzden kendini frenlemen lazim 20 gun sonra sonucu merak ediyorum yaz mutlaka

8. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    20 gunde degılde ben 35 gunde 21 kılo wermıstım ancak cook yogun kardıyo yapmıstım ancak bellı bır sure sonra az yemekten dolayı metabolızma hızı dusuyor endokrın uzmanı bır hoca ıle yapmıstım. gunde 1200 kalorının altına dusmek sakıncalı ondan emınım ancak ben ılk hafta gunde 400 kalorı aldım haftada2800 oluyor 5.2 kılo wermıstım ılk hafta ama sımdı cok pısmanım keske vucudumu bu kadar zorlamasaydım ılerkı yaslarda acısı cıkacak.

9. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Dayın peki spor yapıyor mu ? Yani şöyle bir şey var aranızda 2 kg var. 20 günde ona çok rahat bir şekilde yetişirsin. Seni sadece spora teşvik etmek için mi böyle dedi yoksa o da spora yapacak mı ?

10. dogacs

dogacs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler ilginiz için teşekkürler.
    Hayır yapmıyor. Evden işe işten eve, oruç tutuyor.

Sayfayı Paylaş