20 Gün Oldu İlerleme Var Prog İçeride Öneri Eleştiri

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve CaLL tarafından 4 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. CaLL

CaLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle Mrb Body e Başlıyalı 20 Gün Oldu Beslenmeme Dikkat Etmiyorum Yeri Geliyor 1 Ekmek Yiyiyorum Yeri Geliyor Ayakda Atıştırıyorum Sbah Evden Çıkıyorum Aksam Salona Gidip Eve Dönüyorum Evde Yiyiyorum Sabah Okula Giderken Yürüyorum 20 Kilometre Filan Sonra Okuldan Çıkıp Arkadaşıma Gidiyorum 5 Kilometre Sonra 5 Kilometre Salona Gidiyorum Sonra 15 Kilometre Eve Gidiyorum Yürüyerek Tabi Bunlar Tahmini Ama Bu Sayılara Yakın

1.78 Boy 75 - 80 Arası Kilo Tam Bilmiyorum Şu Anda

Programım : Haftanın 7 Günüde Gidiyorum Salona Öncelikle 5 Dk Bisiklete Biniyorum Sonra 3 set 10 Tekrar Yapıyorum Yaptıklarım Göğüs Alt Göğüs Ült Göğüs Omuzlar Arka Kol Biceps Kanatlar Bacak Karın 20 Gündür Hergün 3 Saat Filan Bunları Tekrarlıyorum İlerleme 20 Günde Gözle Görülür Şekilde Var İlerleme Kaydettikce Günde 2 Defa Gidicem Neredeyse Salona :)

Önerileriniz Eleştirileriniz Hepsini Bekliyorum

Saygılar.

2. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle programını bir düzene oturtmalısın kanımca.çokk yoğun çalışıyorsun ve buu bünye kaldırmaz.başta gelişme var gibi görünse de ilerde çok sıkıntı çekersin. spordan soğursun. bırakınca da verdiklerini kat kat geri alırsın. kısacası: hızlı giden atın b.ku seyrek düşermiş..

3. CaLL

CaLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle Atasözüne Ve Cvbına Tşk:D Çok Aradım Uygun Bir Beslenme Ama Bulamadım Beslenme Programını Ayarlıcam Dokdordan Alıcam Peki Haftada Salona Kaç Gün Gideyim Hangi Programı Uygulayım Ve AminoAsit Alsam Daha Çabıkmı Gelişme Olur Zamanım Var Hergünde Gidebilirim

4. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    salona anladığım kadarıyla yağlarından kurtulmak için gidiyorsun. bence haftanın 4 günü gitmen yeterli. bu 4 gün boyunca her gün kardio ve ağırlık çalışırsın ve 2 gününü özellikle kardio ağırlıklı yapabilirsin.ek besinler için aceleci davranma. en azından 3-4 ay geçsin. eğer her gün gidersen yağdan kaybettiğin kadar kastan da kaybedersin ve bunu en fazla 2 ay kadar sürdürebilirsin( okulun yeni açılmasıyla derslere asılıp sonradan ipin ucunu salan öğrenci misali :) ) tabi bu benim görüşüm salondaki hocan daha iyi bilir. hem gözlemleme şansı var hem de tecrübesini konusturur.

5. CaLL

CaLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Salondaki Hocam :D Adam Biraz Saf Yada Salak Ayağına Yatıyor Geçenlerde 20 Dk Bisiklet 10 Dk Koşu Yaptım Geldi Sen Kardio Yapma Sen Ağırlık Bas Dedi Gitti Bu 20 Gün İçerisinde Hocayla 2. Konuşmam Oldu 1.si 70m 1 Aylık Dedi 2.si Sen Kardio Yapma Sen Ağırlık Bas Güleyimmi Ağlayımmı Bilemedim :D:(:mad:

6. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    boy kilo yaş özelliklerini ver ona göre burdan elimizden geldiğince yardımcı oluruz o zaman ama sen salon değiştirmeyi de düşün 10 gün kalmış zaten bir ayını doldurmaya ;)

7. CaLL

CaLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Hm Kiloma Bugun Bakarım Elimde Tartı Yok Bakınca Buraya Yazarım Yine Eyw.

8. Kasva

Kasva Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İcra Memuru
    Yer:
    Sakarya
    Haftada 7 gün çok fazla. 4-5 günü geçmemeli. Supplement için çok erken.

9. kaptan99

kaptan99 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    her gün 45 km yürüyosun ve üstüne spor yapıyorsun? ne içtin arkadaşım spor ağır mı geldi :D

10. CaLL

CaLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    1.si Bunlar Tahmini Dedim 2.side Aralarda Dinlenme Payı Çok Fazla Hele Sabah Yurudugumle Aksam Yurudugum 7 Saat Flan

Sayfayı Paylaş