20.02.2014'de başlayan yağ yakım günlüğü hedef 75

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve ozgur06 tarafından 6 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. ozgur06

ozgur06 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Göbek cok iyi oldu benim 20 cm küçüldü simitlerde gitti tek sorun göğüs kaldı benim :) insallah vücudumu begenirsem before after koyarım :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. FuKaGa

FuKaGa Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Benim göbek 8 kilo verdim 108 cmden 100 e düştü dahada düşmüyor. Şuan 84,8 kiloyum yanlar için ne yapdınız benim şuan yanlar fazla gitmedi. Başlıyalı 1 ay 22 gün oldu değişim var ama beklediğim kadar değil malesef

LG-E612 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. ozgur06

ozgur06 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yanlar için özel birşey yapmadım açıkcası , kardiyo , mekik ve twister ama insanın yapısı ile alakalı , çoğu kişi göbek ve yanları eritemezken bende tam tersi göğüsü eritemiyorum. Şuan göbek ve yanlardan yana sıkıntım yok gögüs sıkıntılı tek , biraz daha kilo verecegim şuan yağ oranım %18 civarı %15 e indirdikten sonra gögüs hala duruyorsa doktora görünecem jinekomasti olabilir

4. ozgur06

ozgur06 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Uzun zamandır yazmıyordum bir gireyim dedim :)
    Hedefime ulaştım arkadaşlar bugün itibariyle 74.7 kiloyum. Diyet ve kardiyo programımı ayın 20 sine kadar devam ettireceğim tam 3 ay oluyor ayın 20 sinde. 20 sinden sonra ağırlık idmanlarına başlıyorum ve kilomu korumak için düzgün beslenmeye geçiyorum.

Göbek ve bel kısmında gerçekten hissedilir incelme oldu , göğüs sıklaştı biraz ama yine kötü bir görüntü var. Doktora gitim jinekomasti diye , yok dedi senin birşeyin ameliyat yapmam ben bu göğüsü yazık olur dedi :)

Sayfayı Paylaş