2 Yıldır Gelişemiyorum Yardım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Schwarz tarafından 4 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Schwarz

Schwarz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar ne yaptıysam ne denediysem olmadı. Cok seyden fedakarlık yaptım bu spor icin. Profesyonel olmadıgım halde ayda 800 900 lira para harcadim bu spor için. Sosyal hayatımı sildim okula bile sınavdan sınava gittim. Abur cubur gereksiz seyleri bir kere bile agzıma koymadim.İcki sigara bıraktım. Hayatımı sadece bu spora endeksledim.Ama 2 yıla yaklastım ve elimde koca bir 0 var. Azim ediyorum hala bırakmak istemiyorum ama bi sonuca ulasamayacagimida biliyorum artık. 180 boy 60 kilo basladım. 8 ayda 73 kilo %9 yag oranina ulastim. Ama bu normal bi insan kalıbına ulasmamdi. Asıl iş bundan sonrası icin baslıyordu. Bu dönem ekim ayında bu ölçülerle basladım su an basladıgımdan dahada kötüyüm belkide. Arada 80 kiloya kadar ciktim ama %14 yaga ulasinca kas gelisimi sağlayamadigimi anladım. Beslenme kesinlikle önem gösterdim. Antreman icin her türlü sistemi denedim fullbody -split- upper lower az tekrar cok tekrar her türlü ama olmadı.

2. fatihciftaslan69

fatihciftaslan69 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Belkide iyi gelismissindir ama sana oyle geliyodur 2 sene onceki ve simdiki fotografini bi koyda ne kadar gelistigini gorelim

Sayfayı Paylaş