2 yıldır düzensiz body building yapıyorum ufak bi aradan sonra yine başladım önerileriniz neler?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MRTBKMZ59 tarafından 14 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MRTBKMZ59

MRTBKMZ59 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba yaşım 21 unıversıtede bu yıl 3.senem olucak gecen 2 senede duzensız olarak bodye gıttım 3 ay veya 2 ay gıdıp 1 ay gıtmedım mesela cunku hep bı aksılıkler cıktıgı ıcın bu yaz yenıden basladım 2 ay gıdıp universitede de devam etmeyı dusunuyorum.hızlı kılo verdıgım ıcın de o 3 ayda verdıklerımı aralarda hep aldım 105 gıdıyorum 90 a dusuyorum yıne alıyorum sımdı yıne 103 cıvarlarındayım boyum 1.90 90 ın altına dusmeyı planlıyorum.Ama bı sureden sonra kılo verımı duruyo 2 ay verıyorum sonra veremıyorum mesela bana ne gibi programlar ve ya beslenme duzenı onerırsınız bu kıloyu verebılmem ıcın kac yıl duzenlı gıtmem lazım tecrubesi olanlar yardım edebılırlerse sevınırım forumu aradım hıc bı yerde bulamadım 2 yıldır ugrasıyorum her seyı arastırdım nerdeyse bu spor hakkında ama işin içinden cıkamıyorum lutfen yardım edın

2. Katdhdhd

Katdhdhd Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Müzisyen
    Yer:
    Ankara
    Düzenli gitmeye çalış haftada 3 kere gitsen bile iyi olur en son cardionu fazla yap ve beslenmene dikkat et şöyle bir söz var Kahvaltını kendin öğle yemeğini dostunla,Akşam yemeğini düşmanınla paylaş diye.Belki yağ yakıcı alabilirsin enerji verir daha çok terlemeni sağlar.Yemeğini sıkı yiyip anteman yaparsan emin ok çok kısa sürede vericeksin.Eğer az yersen kilo verirsin ama yediğin zamanlar daha çok kilo alırsın beslenme düzeni bu yüzden önemli.İnterval cardio deneye bilirsin metabolizmanı hızlandırır ve daha çok yağ yakmanı sağlar.Ama ben normal cardioyu tercih ediyorum.Sabır çok önemli olumlu düşün hiç bir zaman kilo aynı kalmaz uğraşırsan verirsin 6 ay civarında sağlıklı olarak eğer kilo vermen zor değilse daha da çabuk.Aslında bildiğin şeylerdir bunlar ama bi l carnatinleri araştır.Ben şu anda kullanıyorum.

3. MRTBKMZ59

MRTBKMZ59 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Cevabınız ve onerınız ıcın gercekten cok tesekkur ederım.Ben de bir ara perfect nutrıtıon dıye bı hap kullandım farkı goruyodum kosuyodum 30 dk cıvarı bı de ınterval yapıyodum yorulmuyodum su an az kaldı ondan ama bir daha yag yakıcı almak ıstemıyorum dedıgınız gıbı az yıyerek verıyodum sonra fazlasıyla alıyodum her seyı denedım bu sporda ama en ıyısı sadece beslenmene dıkkat etmek bazı seylerden uzak durarak 4 ogun yemeye calısıcam artık bu sene de boyle deneyelım 1-2 sene bırakmadan devam etmek ıstıyorum.

4. Katdhdhd

Katdhdhd Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Müzisyen
    Yer:
    Ankara
    Emin ol pişman olmayacaksın iyi sporlar :)

5. MRTBKMZ59

MRTBKMZ59 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sağolun size de :)

Sayfayı Paylaş