2 yıl oluyor

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve bilalbicer42 tarafından 9 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Sizce gelişim güzel mi

1. evet

oy sayısı 4
    30,8%
  2. eh işte

oy sayısı 5
    38,5%
  3. hayır

oy sayısı 4
    30,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bilalbicer42

bilalbicer42 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    [​IMG] [​IMG] Arkadaşlar buraya ilk spor yaptığım günün resmini atıyorum tarih 24.09.2014[​IMG] ikinci resimde bugünün tarihinden 2 hafta önce kadar ilk resimde kilo 65 son resimde kilo 90 boy 187 kas kütlesi kazanmak cok zor ilk 1 yıl kadarı zaten sporu öğrenmekle gecti adam akıllı beslenmiyordum suan son 2 aydir falan bca ve soya proteini aliyorum fiyati uygun olduğu için sadece antrenman sonrasi kullaniyorum ilk resimde kollarım 28 şuan soğuk 40.5 falan boyumun uzun olması işimi zorlaştırıyor telefondan konu açıyorum farklı resimler atamadım tşkkürler
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Şubat 2016 ---
    Arkadaşlar buraya ilk spor yaptığım günün resmini atıyorum tarih 24.09.2014 ilk resimde kilo 65 son resimde kilo 90 boy 187 kas kütlesi kazanmak cok zor ilk 1 yıl kadarı zaten sporu öğrenmekle gecti adam akıllı beslenmiyordum suan son 2 aydir falan bca ve soya proteini aliyorum fiyati uygun olduğu için sadece antrenman sonrasi kullaniyorum ilk resimde kollarım 28 şuan soğuk 40.5 falan boyumun uzun olması işimi zorlaştırıyor telefondan konu açıyorum en son emojili olan resmi simdi yeni çektim mide boş sabah kalkıp çektim kameralara güvenmiyorum her telefonun kamerası farklı boyutta çekiyor teşekkürler
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Son düzenleme: 9 Şubat 2016
  2. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Gelişim fark ediliyor vücudun da yağ vs. bir sorun yok eğer sıkı bir şekilde vücudunu geliştirirsen daha sıkı olursun emin ol kendine güven başarılar :)

Sayfayı Paylaş