1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2 yıl oldu bu sporda amacım fazla irilesmek degil

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve linc88 tarafından 16 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 39 üye.
  1. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    göğsündeki problem genetik sanırsam çok enteresan bir şekil almış

2. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    creatine ve whey kullanmak bu kadar extereme bir seymi ayrıca bence gercekten arastırmalısın supplementler konusunu mesela whey sadece irilesmek icin mi kullanılınır? creatinde no xplode antrenman oncesinde kullanılan bir supplement kuvvet verici olarak geciyor tyler durden meslesine gelince brad pittin o halinden iri olduguma bahse girerim tabiki tesekkur ederim eksiklerimi belirttigin icin ancak benim amaclarım dogrultusunda yorum yapmadıgın icin ben garip karsıladım yoksa elestirilere gayet acıgım ama zaten son resimlerde ozellikle gelisme var bence eksiklerimi kapamaya calısıyorum bu dogrultuda ozellikle omuzlarım zor tepki veriyor ama antrenman sistemimi degistirmemle onlarda yola gelmeye basladı neyse kolay gelsin herkese...

3. tpcshkr

tpcshkr Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Vucudun genel olarak guzel ama bıraz daha gous ve karın kaslarını guclendırırsen daha ıyı olur gıbı gelıyor başarılar.

4. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    yağsız bir vücut, fakat karbohidrat alımını arttırmalısın yeteri kadar yağ almalısın (yağlanmalısın demiyorum her gün belli bir miktar kaliteli yağlar almalısın omega 3 omega 6 gibi..) meyve sebze tüketimini önemsemelisin.. bol protein almalısın en az kilonun 2 katı.. 45 dakikalık ağır antremanlar yapmalısın.. gerisi kendiliğinden gelecektir zaten..

linc88 bunu beğendi.
  5. warlords

warlords Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    iki yıllık bir çalışma helede düzenli bir çalışma için eksik bir görünüm.Gögüslere ağırlık verirsen iyi olur.Ve bana sorarsan birazda hacim kazanmalısın. Bu aylarda bulk dönemine girip yaz aylarında define olup daha fit ve hacimli bir görünüm kaznırsın.Bundan sonraki çalışmalarında başarılar.

6. innocent

innocent Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bence gayet başarılı bir vücut, özellikle mide çok başarılı... tebrik ederim...

7. adonis07

adonis07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gelişim güç gerektirir. bu sporla uğraşanların bulk dönemine girmelerinin sebebi budur. bence biraz kilo almanızda fayda var ve daha güzel görüneceğizden eminim.
    bulk > güç > daha fazla ağırlık > daha fazla kas

8. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    evet arkadaslar zaten suan bulkım 3 bucuk kilo kadar aldım yaklasık 3 haftada ama bulk donemi cok uzun tutmayacagım cunku aynada yag gormek piskolojimi bozuyor:D

9. NyKs

NyKs Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    linc88 Arkadasım Her kez Farklı Yorum Yapar sen kmseye Aldırma Görünüş Olarak Çok iyisin Başarılarının Dewamını Dilerim Kardesım.... Adonis Kasın Baya güzel olmuş Tam olarak Adonis İçin Hangi hareketleri yaptın Acaba Rica etsem bizle Paylaşırmısın ?

linc88 bunu beğendi.
  10. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    adonis icin ozellikle bir sey yapmadım benim alt karın icin uyguladıgım butun hareketlerde o bolgeye vuruyor egzersiz nedense:D ama yazayım captains chair ile yatarak ayakları kıvırıp uzatma yaptım onun adını unuttum simdi:) bir de her bolgede oldugu gibi egzersizleri cesitlendiriyorum degistiriyorum tesekkurler

11. NyKs

NyKs Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Rica Ederim xD

12. Murderer.

Murderer. Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    qüzel bi vucut ama 2 yıl icin ne kadar iyi bilinmez

13. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Koluna hayran kaldım fakat 2 yıl pek düenli çalışmamışsın gibi

14. 307KD

307KD Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    omuz ölçün kaç? çünkü omuzlar kötü demiş birisi artık kıskançlık mı yoksa cidden daha iyisi olabilir diye mi demiş bilemeyeceğim... onunla alakalı olarak;

ya yeri değil de sormak istiyorum sporla uğraşmayalı 6-7 ay oldu ön çapraz bağ ameliyatımdan sonra... omuz ölçüm 123cm çok mu kötü sizce :-( kilom da 84... boy 190...

15. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    benm en son olctugumde 122 idi ama smdi 1-2 cm artmıstır bu arada duzenli calıstım ancak bazı zaman bilincli calısmadım bu yuzden daha iyi olabilirdim ama eksiklerimi gidermeye calısıyorum

16. Mugen

Mugen Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    Karın ve özellikle "adonis" bölümlerin gerçekten çok etkileyici.

Bu adonis olayı sanırım genetiksel birşey. Güreşçi bir arkadaşım var. Onda da dehşet bir adonis var ve bu arkadaşım şimdiye kadar ağırlık çalışmış biri değil. Kendi standard güreşçi idamnlarını yapıyorlar. Kardeşiyle tanıştım o da aynı şekilde çok sağlam vücuda sahip. Genetik çok önemli.

Bence çok hoş olmuş vücudunuz. Tebrikler.

17. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    emin ol genetikle cok alakalı ama ben karın konusunda o genetik sansından zerre kadar nasibimi aldıgımı dusunmuyorum:) cunku gercekten cok zor gelisiyor karnım gercekten kıcımı yırtıyorum diyeblrm:)

Sayfayı Paylaş