2. Supplement Kombinim (6.Ay)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve requ. tarafından 6 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    Evet arkadaşlar 3. ayımdan sonra ;
    Sei Max Protein 2270 gr.
    Gaspari Qualitine Creatine 300 gr.
    Hardline Glutapure Glutamine 500 gr.
    Tr-Power Amino 2000 150 Tablet
    ViePower L-Carnitine 900 mg 90 Tablet
    ViePower BCAA 6000 300 gr. (3 Kutu)

kullanmıştım ve Sei Max Protein'im ve Gaspari Creatin'im bittiği için yeni bir kombine yaptım yorumlarınızı bekliyorum

Şu anki kombinim ;

Ultimate Prostar Whey
    Genrise Creatine Monohydrate
    Hardline Glutapure Glutamine (Hala Bitmedi Bitince O.N.'a geçmeyi planlıyorum.)
    ViePower L-Carnitine 900 mg 90 Tablet
    ViePower BCAA 6000 300gr.

Arkadaşlar Ultimate Prostar Whey proteinini bir siteden kampanyalı bir paket olarak aldım. Paketin içinde Ultimate Nutrition Creatine 300 gr. + BSN No Xplode 645 gr. + Shaker + Ultimate Nutrition Baskılı Şapka var. Bunlar bana fazlalık oldugu için hepsini 130 tl gibi bir fiyattan alacak olanlara verebilirim. Yanında da ağırlık kemeri ve atlama ipi hediye verebilirim.

2. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Bana erken gibi geldi bu kombinasyonlar için, vucut durumunu görseydik, gelecek olan cevaplar daha kolay olurdu. Mesela bana 3. ay kombınasyonun da creatine,glutamine bcaa amino fazlalık gibi geldi. 3.ve 6. ayın da da L-carnitine kullanıyorsun sebebi nedir ? L-carnitine öyle her zaman kullanılıcak bir supplement değil de ? Zaten 3 ay için de L-carnitine kullanıp devam etmek istiyorsun, garip.

3. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    şöyle diyeyim 3 ay - 6 ay derken bulk'un 3 ve 6. ayı onu yanlış belirtmişim. Yoksa 110 kg'dan 70 kg'a kadar düşme maceram var hiç supplementsiz :) 3. ay kombinasyonunda ant. sonrası whey + glutamine + creatine kullanıyordum, BCAA sadece sabah kalkınca kardiyo yapacaksam kullanıyorum ant. sonrası değil. Amino da aynı şekilde kardiyo yapacaksam kardiyo sonrası alıyordum sadece.L-Carnitine konusunda ise her zaman kullanılcak bir supplement değil derken ne demek istediğinizi anlayamadım zaten sadece kardiyo yapacaksam kardiyo öncesi alıyorum ağırlık antrenmanı öncesi değil. umarım eksiklerimi tamamlayabilmişimdir :)

4. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Hocam onun ıcın fızıksel ozellıklerını yazsaydın daha saglıklı bır yorum yapabılırdım hemde sonradan gelecek yorumlar da aynen öyle.. L carnitine yag yakımına yardımcı bır urun oldugu ıcın her zaman kullanılmayacagını söyledim, yukar da yazdıgından anladıgım suydu; 3ncü ay, 3 ay boyunca supp kombinasyonu yaptın ve 3.ay sonunda 6. aya başlamış oldun tekrar supp kombinasyonu yaptın yene l carnitine var.. Benim bildiğim L carnitine için öncelikle diyet yapılır ve artık yag yakımı yavasladıgı zaman 1-3 ay da l carnitine kullanılıp cardıoya ağırlık verılır. Hatta 3 ay bile çok fazla, onun için l carnitine aylarca kullanılıcak bır supplement değil, kişi eğer bunu aylarca kullanıyor ise büyük olasılıkla yanlıs giden birşeyler vardır. Cardio değil de ağırlık çalışalalı ne kadar zaman oldu ? Şu an ki boy durum vs. olsa ilerde yorum atacak kişiler için daha kolay olur.. Antrenman öncesi de bcaa demişsin, neden bcaa veya neden tek başına bcaa ? L-Carnitine yi ne zaman kullanıyorsun ki ?

5. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    yanlış anlatmışım herhalde. BCAA ve L-Carnitine ikilisini sürekli kullanmıyorum zaten. Eğer aç karnına kardiyo yapacaksam kardiyo öncesi BCAA ve L-Carnitine kullanıyorum. Ağırlık antrenmanından önce kullanmıyorum BCAA'yı. 6. ay'da L-Carnitine ve BCAA olma sebebi ise 3. ay da başladığım kutuları olmaları yani 6. aydaki kombinasyon için almadım onları onlar zaten vardı elimde. Dediğim gibi 6. ay ağırlık çalışmasında. Bu arada boy 1.77 civarı ,kilo 80 şu anda

6. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym

Sayfayı Paylaş