2.Supplement Hangisi olmalı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hepar34 tarafından 18 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hepar34

hepar34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    merhabalar ben bugun BSN TrueMass gainer sipariş ettimyanında bir supplement daha alıcam sizce bu creatin mi olmalı amino asitmi vs baska biseymi

2.5 ay evde 1 ay salonda çalıştım 1.69 boy 50kg yim. creatini antremanda enerji performans veriyormuş onun için seçiyorum amino asiti pek bilmiyorum digerleri gibi

EDİT : Her açtıgım konuda bana yardımcı oluyorsunuz çok teşekkürler sıkılmadan bıkılmadan cevaplıyorsunuz allah sizden razı olsun

2. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Öncelikle 3.5 aylık spor geçmişi olan birine 2.bir supplement önermem ama illa alacam diyorsan amino asit alman daha iyi olur.Benim şahsi tavsiyem 6.aydan itibaren amino asite başlamandır.Creatin konusuna gelecek olursak minumum 6-7 aylık spor geçmişi olanlara önerilir.

3. hepar34

hepar34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    peki eğer illa alıcaksam en cok faydası olan amino asit olucak galiba o yorumu çıkardım ben birde amino asit ne işe yarıyor tam anlamadım birde keratin

4. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    1 aylık salon çalışması için supplement bence gereksiz yani illa alıcam deme bence.

Ben sana şunu öneririm supplemente vereceğin paraya kırmızı et organik yumurta doğal tavuk somon balığı hindi gibi ürünler al supplementten çok daha fazla fayda görürsün.

Benim şahsi düşüncem bu ancak illa bir ürün daha söle dersen ben sana sölemem kızma bana çünkü paranı çöpe atmanı istemem.

Bence gainer kadar luzumsuz bir supplement yok kilo alamıyorsan aldığın total kaloriyi arttıracaksın.

Yiyemiyorum diye birşey yok zorlucaksın nasıl kilo vermek isteyen yemek yememek için kendini zorluyor ise sende yemek yemek için kendini zorlucaksın :D

Sayfayı Paylaş