2 Sporu aynı anda yürütebilirmyim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve venekarj123 tarafından 30 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. venekarj123

venekarj123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ben 6 aydan fazla süredir muay thai yapıyorum yapmak istediğim spor bu fakat estetik görüntü kazanmak içinde biraz fitness yapmak istiyorum pazartesi çarşamba cuma pazar muay thai salı perşembe cumartesi de fitness yapsam fitness te ilerleyebilirmiyim amacım hedefime ulaşıp fitnessi bırakıp muay thai ile devam edip formumu korumak bu mümkünmüdür

2. venekarj123

venekarj123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
  3. warmengelbb

warmengelbb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    muay thai ye bende başlayacağım kardeş nisan gibi iki sporu yürütmen çok zor bildiğim kadarıyla muay thai çok ağır spor. muay thai yede başlayacağım için ben sana bi kaç soru sorayım nedir ne değildir sparringler falan kaç aydan sonra başlar temel egzersizleri ne kadar sürede kaparım ?

4. venekarj123

venekarj123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    1 Hafta muhtemelen temel hareketleri öğretirler sparringler sana bağlı tekniğin oturunca sparringlere başlatırlar yavaş yavaş başka sorun olursa sorabilirsin

5. hakan3438

hakan3438 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Vucudunun dinlencek vakti olmaz buda gelisimi yavaslatir ancak ikisini bir arada aksatmadan yurutebilecegini dusunuyorsan yap derim bi sorun teskil etmez sosyal hayatinda cok yorgun bir adam olursun orasi ayri :)

6. venekarj123

venekarj123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    denıycem bakalım

7. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Hevesini kırmak gibi olucak ama yapamassın haftanın 7 günü 2 ayrı ağır spor gelişmeyi bırak git gide zayıflarsın.. Beslenmenin ve dinlenmenin çok müthiş derece iyi olması gerekir, ki programda zaten dinlenmeye yer yok. Beslenme konusuda kime beslenme çok iyi olmalı desem "ya beslenmede sıkıntı yok zaten" deniliyor ya bu millet iyi beslenmenin ne demek olduğunu bilmiyor yada "çok iyi" terimi beslenmenin önemini vurgulamaya yetmiyor neyse kısacası bu 2 sporu aynı anda yapamssın görüşündeyim..

8. venekarj123

venekarj123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    nabıcaz ya :(

Sayfayı Paylaş