2 sene sonra tekrar diyet ve spora başlama

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve cornelia tarafından 18 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. cornelia

cornelia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaslar. 2 senede 15 kilo aldim suan 68 kilo 170 boyunda 18 yasindayim. Fakat diger benim kilomdaki insanlara gore zayif duruyorum 63 falan zannediyorlar. Kas oranimin fazla olmasindan sanirim. Oyle dusunuyorum. Onceden baya kilom vardi diyet ve sporla 53 kiloya kadar dusmustum fakat bir anda araya bir seyler girdi ve kilo almaya basladim. Kan ilaclari vs. 6 aydir spor yapamiyorum kaza gecirdim belim kirildi pilatin takildi vs. Suan gayet iyiyim. Eski halimi bildigimden bu halimden memnun degilim bir yerden baslamak gerek. Salona yazilmadan evde spor yapmayi planliyorum. Cunku cogu hareketi biliyorum ve agirlik basmayacagim sonucta tek sikinti cardio. Disarida 1 saat yuruyus evde 20 dk bisiklet, squat, bacak, arka kol gibi bi program dusunuyorum. (Belim yuzunden henuz karin cok calisamam) Once vucuttan yag atmak, metabolizmami hizlandirmak istiyorum. Hedefim 55 kilo siki bir vucut. Diyete sadik kalmam gerek fakat okul ve dersane gibi faktorler var. Disarida neler yiyebilirim sizce? Metabolizmami hizlandiran cay ya da yiyecekler nelerdir? Ya da bana nasil bir program onerirsiniz? Simdiden tesekkur ediyorum.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş