2. haftam bitti!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve lokima tarafından 2 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lokima

lokima Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Devlet memuru
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar öncelikle kendimi tanıtayım, ismim Lokman, Bayburtta yaşıyorum, aslen İstanbulluyum, Devlet Memuruyum, fiziksel özelliklerim 1.83 cm boy-87 kg ağırlık, kol 37, bel 92...
    arkadaşlar önceki seneler bu sporu düzensiz olarak ara ara yaptım ve genelde motivasyon eksikliği nedeniyle defalarca terkettim.
    yalnız geçtiğimiz 10 ay içerisinde evde hafif bir şekilde bar ve push up vasıtasıyla çaresiz bir şekilde form tutmaya çalıştım. (max 60 push up a kadar çıkabildim)
    geçtiğimiz iki haftadır ilçemizde bulunan (imkanları kısıtlı) spor salonumuzda belli bir program ile çalışıyorum(suplementsız). çalışma programımı özetleyecek olursam: haftanın iki günü hariç (salı-perşembe(çünkü bu günler hanımlar için )) hergün gitmekle beraber 1. gün: göğüs + koltuk altı + biceps, 2. gün: omuz + sırt + arka kol çalışıyorum. her bölge için (misal göğüs için bench press + dumbell fly + dumbell press) 3 hareket çalışıyorum. zorlama olarak ta misal bench press te son seti (4*8) 42 kg ile yapıyorum.
    şu an için protein ihtiyacıma extra takviye olarak sabah yada spora gitmeden 1 saat önce olmak üzere (6 beyaz 1 sarı olmak üzere (24 gr protein)) yumurta vasıtasıyla karşılıyorum. bunun dışında günlük yarım litre light süt, birer avuç fındık ve kuru üzüm (spordan hemen önce), 1-2 dilim ekmek, sabahları korn flakes+süt+bal, gün içerisinde hiç şeker kullanmıyorum (çayda buna dahil) istisna olarak günde içerisinde 8 gr yağ bulunan bir adet tadelle bitter alıyorum. (öğle yemeklerimde normal bir etli sulu yemek)
    protein tozu kullanmak için soru sormayacağım arkadaşlar sadece antrenmanlarımın ve beslenmemde ki kusurlarım hakkında yorum yaparsanız ve yanlışlarımı söylerseniz, daha iyi bir zırhım olacağına inanıyorum :) olumlu yada olumsuz yorum yapan arkadaşlara çok teşekkür ederim.
    saygılarımla L.[

2. lokima

lokima Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Devlet memuru
    Yer:
    İstanbul
    bunlar da resimler

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      89,1 KB
      Görüntüleme:
      325
    • 2.jpg
      2.jpg
      Dosya Boyutu:
      113,4 KB
      Görüntüleme:
      341
    • 3.jpg
      3.jpg
      Dosya Boyutu:
      114,2 KB
      Görüntüleme:
      345
    • 4.jpg
      4.jpg
      Dosya Boyutu:
      116,8 KB
      Görüntüleme:
      249
    • 5.jpg
      5.jpg
      Dosya Boyutu:
      122 KB
      Görüntüleme:
      365
  3. M0ssento

M0ssento Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Üstünü çıkartsaydın da bişey görebilseydik.

obensaltan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş