1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2 haftada bu kadar toplayabildim ancak :)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Berkay1852 tarafından 29 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Berkay1852

Berkay1852 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    2 hafta önce vücudum resimlerin sağ tarafındaki halindeydi 2 hafta sonra ise sol tarafı. Öncelikle belirtiyim saati saatine yemeklerimi yedim öğünleri kaçırmadım programın dışına çıkmadım hiç karın egzersizlerinide uyguladım.
    Küçücükde olsa bir değişim olduğunu görmek beni çok mutlu etti :) Omuzlar biraz daha iyi 2 hafta önceye göre göğüs aşağı doğru sarkıktı yogun göğüs hareketleriyle çok çok azda olsa bir toparlanma sözkonusu oldu bu arada göbeğide baya erittim çok az bişey kaldı Flexor hocamızın verdiği evde yenibaşlayanlar programı gerçekten işe yarıyor arkadaşlar hissediyorsunuz 2 hafta içerisinde birazcık gelişme oldugunu. ;)

Not= göbeği ağırlıkla eritmedim 2 günde bir sabağ 6:30 gibi kardiyo yaptım açık havada koşu tarzında 40 45 dakika kadar :) bunuda belirteyim. 95 kilodan 72 ye kadar düşüp bu kadar ilerlemişken bu sporu bırakacağımıda asla zannetmiyorum evde elimden geldiğince bir alt yapı oluşturucam spor salonunada en kısa sürede başlamayı düşünüyorum.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 29 Haziran 2011
    fitnessboy bunu beğendi.
  2. YiğitTaylan

YiğitTaylan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    2. fotorafda biraz içine çekmişsin sanki :D

3. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    2 haftalık bir süreçte bu denli bir değişim hacim olarak yaptıysan seni tebrik ediyorum harika bir iş başarmışsın vücud 2 hafta önceye nazaran daha derli toplu ve kütleli başarılarının devamını dilerim.

Berkay1852 bunu beğendi.
  4. Berkay1852

Berkay1852 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    yok içine çekmedim öyle belim :) sadece en uçta biraz yağ kaldı onlarıda düzenli kardio ile atıcam inşallah :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:21 ----------

teşekkür ederim sadece yememe içmeme cok dikkat ettim ve flexor hocamızın verdiği programı aynen uyguladım :) bench_O

5. YiğitTaylan

YiğitTaylan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah güzel toparlamışsın diyette yap

6. Berkay1852

Berkay1852 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    yapıyorum zaten :) 2 haftada 2 kilo verdim en sağlıklısından :D 72 kiloyum şuanda

Sayfayı Paylaş