2 Haftada 4 Kg Düşüş...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Powertattoo tarafından 18 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    Arkadaşlar spora başladığım tarih 03.04.2012

Başlangıç kg = 86

18.04.2012 kg = 82

Şuanda diyet ve sporla yağ ve kilolarımdan kurtulmaya çalışıyorum yağ oranım oldukça fazla ( Bulunduğum bölgede şansım olmadığından internet üzerinden aldığım değerlere göre %26 ) Göbek için yağ yakımında ne gibi önerileriniz olacaktır ?

2. forceresul

forceresul Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    dostum çncelikle merhaba,ben 84,5 kiloydum hiç spor yapmadan sabah öğle akşam yemeklerden yarım saat kadar önce ballı sirkeli sıcak su içiyordum
    bu yöntemle 3 haftada 2 kilo verdim hiç spor yapmadan hemde.
    sende bu yöntemi sirke kokusuna dayanabilirsen yap gerçekten işe yarıyor.birde şekeri keseceksin çayına dahi şeker atmyacaksın.ben bu yöntemi uyguladım sporla birlikte şuan 79.4 e indim.spora başlayalı 2 hafta oldu....
    belinde incelme istiyorsan oklavayı omuzuna al veya düz sopada olur askı biçiminde omuzuna al ve sağa sola dön bunu 3*100 set yap.farkı 2 hafta sonra görürsün dostum...dediğim gibi şekeri kes.canın tatlı istediğinde sıcak limonlu su iç.tatlı isteğini bastırır.....benden sana tavsiyeler bunlar dostum...sirkeli su gerçekten işe yarıyor :)))iyi forumlar...

Powertattoo bunu beğendi.
  3. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    öncelikle çok sağol :) Dediğin gibi şekeri tamamen kestim ekmek tam tahıllı yiyorum ve bolca su ıcıyorum (Günlük 3-4 lt) şuanda mekik olayıyla beli inceltmeye çalışıyorum belde incelme var tabiki ama oklava ile olan yöntemi spor salonundaki görevli arkadaşımda söyledi onu deneyeceğim yarından itibaren gelişimleri buraya yazacağım....

4. forceresul

forceresul Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    dostum ben kickboks yapıyorum.salondaki hocam geçen sene bana söylemişti baya bi farketti belimde benim belimde ondan sana söyleyim dedim işine yararsa sevinirim.bide sana bir tavsiyem daha var şimdi aklıma geldi.akşamları acıktığında 1 kase yoğurtlu müsli ye.meyveli müsliler var yoğurdun içine kat bir çay kaşığıda bal ye hem açlığını bastırır fazla kalori almazsın.hemde kaslarının ihtiyacı olan kalsiyumu alırsın.ben çoğu zaman böyle yaparım:)

5. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    Sağolasın dostum önerilerini not ediyorum suan oklava tarzı bişey buldum yapmaya başladım :D

6. forceresul

forceresul Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    akşamları bu oklava olayını yap sirke-bal olayını unutma.bide canın tatlı bişiler istediğinde sıcak limonlu su olay bitmiştir :))) kardeşim dikkat et sonra miğdenden olma sirke acidictir.benim miğdemi ağrıttı ondan bıraktım yoksa devam ederdim:))

7. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    Ne sirkesi önemlimi ? O değilde ben farklı bir çay karışımı içiyorum 5 i 1 yerde ( Kekik , biberiye , funda , mate ve yeşil çay karışımı )

8. forceresul

forceresul Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    hatırlattığın iyi oldu dostum söylemeyi unutmuşum özür dilerim...fersan marka elma sirkesi olacak en iyisi bu.bir kupa sıcak suya 2 yemek kasığı elma sirkesi içebilesin diye 1 tatlı kaşığı bal koyacaksın:) bunu en az günde 2 kere içiver.5 sonra falan etkisini gösterir.ama hiç aksatma düzenli içiver :).bitki çaylarıda faydalıdır ödem atar iyi olur :)

9. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    Hmmm tamam bunuda not ettim inşallah etkili faydası olur dıye umuyorum :)

forceresul bunu beğendi.
  10. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    forceresul gerçekten faydası oluyomu bu sirkenin ya daha önce duymuştum ama denemedim hiç..
    ne işe yarıyo iştahmı kesiyo ne oluyo :)

11. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    bol bol su iç
    özellikle sabah kalkınca su içmeyi unutma
    ama ılık olsun

12. forceresul

forceresul Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    bende işe yaradı dostum ahmet maranki söylüyordu bende yapayım ne olacak dedim.
    işe yaradıda hiç spor yapmadan 3 haftada 2 kg verdim midem yanmaya başladı o ayrı konu:)ondan sonra bıraktım spora devam ettim.sirkeyi sıcak suyla içme içine bal kat ancak o zaman içebilirsin.düzenli yaparsan sendede faydası olur dostum.
    unutma:yemeklerden yarım saat kadar önce içeceksin bunu...dene bakalım dostum :)

13. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    saol :) denicem

14. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    İnternetten araştırdım evet harfiyen dediğin gibi doğru en kısa zamanda bu yönteme başlayacağım 2 hafta boyunca kullanıp sonucuna göre devam edip ya da bırakacağım :)

15. zerone

zerone Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Sirkenin faydası olabilir ancak oklava ile söylediğiniz egzersiz tamamen hurafedir daha önce forumda tartışılmıştı bu konu ve vücuda yararı yok bu hareketin.

ozpirik bunu beğendi.
  16. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    hurafeyle alakası yoktur bunu bir çok kişiden duyduğum gibi spor salonu görevlisi bile bunu yapmamı önerdi . Ayrıca günde 300-400 defa yapmak bişey kaybettirmez değil mi ?weightlifter

17. zerone

zerone Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Tabiki birşey kaybettirmez ancak şöyle düşün o hareketi yok yere belini yorarak 300-400 kere yapacağına bir çok karın egzersizi var.
    Bicycle Crunch ve Plank yapabilirsin yok yere 300-500 kere sağa sola dönüp belini yorma.

Powertattoo bunu beğendi.
  18. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    Hmmm evet kardeşim Bicycle Crunch egzersizi güzelmiş ve yazdığın anda videosunu ızleyıp 3*10 denedim bayağı iyiymiş ...duh

19. zerone

zerone Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Plank (bana göre) aklına gelebilicek tüm karın egzersizlerinden daha faydalıdır yapabiliyorsan onu yap derim 1 dk yada 30 sn gibi bi süre öyle kalmaya çalış ve karın çalıştığın günler mutlaka uygula.

20. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    Plank egzersizini sağlı sollumu yapayım yoksa tek taraflıda yapsam faydası olurmu ?

Sayfayı Paylaş