2 Haftada 10 kilo almak ve sonrası

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Murat Cenk tarafından 30 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. RmznTR

RmznTR Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadas soyle bilincsizce ve ukala bi sekilde konusanlara da asiri kil oluyorum belki yuzlerce konu vardir sadece bu forumda kilo alamayanlarin kilo almak icin actigi.O kadar kolay olsa herkes oyle yapip kilo alirdi.Bir de bilmis bilmis konusup guzelim forumdan sogutuyorsunuz.yapmayin boyle.

Asil konuya gelecek olursak zaten normal kilosundan en az 3 kilo eksigi olanlarin yag olarak kilo almasi o kadar kolay degil hatta boyle olmasi icin ozel beslenmesi lazim ki anca oyle yag olarak kilo alsin,bbu vucut tiplerine gore farklilik gosterebilir tabi ama hem bayagi kilo eksigi olupta yaglanarak kilo alan nadir kisiler vardir bence.

2. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    her kelimesinde haklı millet o kadar konuyu yağ olarak alamıyorum diye açmıyor kas olarak kütle kazanamıyorum şeklinde konu açıyor bu forumda emin ol kimse yağlanmak istemez isteyenlerde zaten body ye yeni başlayan veya hiçbir şey bilmeyen bir deri bir kemik tipler

3. RmznTR

RmznTR Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadasim daha ne demek istedigini bile tam olarak anlatamamissin mesajinda ama sanirim benim aleyhime,beni suclayarak yazmissin eger oyleyse buna gore cevap vereyim.

4. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    madem anlamıyorsun heceleyerek anlatayım.

birincisi insanların kilo almak için açtığı milyonlarca konu var ama bu yağ olarak kilo almak değil kas inşa etmektir. yağlanarak HERKES kilo alabilir yeterki düzenli bi beslenmesi olsun düzenli ama yağlandırıcı olarak HERKES kilo alabilir. insanların %90 ı zaten kolay yağlanan tipte özellikle günümüzde. yani senin o forumda gördüğün konuları açan üyeler yağlanmak değil kas olarak kilo almak istiyor.

ikincisi yağlanan nadir insanlar değildir yağlanmayan insanlar nadirdir. Normal sağlıklı yaşayan ve düzenli beslenen ama beslenmesine dikkat etmeyen insanların %90 ı yağ olarak kilo alabilir. (düzenliden kastım yediğine dikkat etmek değil yemek saatleri uyku düzeni vs. vs. olan insanlardır) kilo almak o kadar zor diyorsun ama 30 unu geçen Türk insanlarının %90 ı da değil %95 inde göbek formu var kalan %5 ide sıska kiloyu yağ olarak bile ALAMAYAN (bunun nedeni düzenli beslenmemeleri) tiplerdir.

5. RmznTR

RmznTR Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Sen harbiden ucmussun.
    Bak belli ki sen cok kolay kilo aliyorsun yaglanarak ve herkesi kendin gibi saniyorsun.Ayrica daha once pek kilo alma sikintisi cekmedigin ve kilo alma uzerine arastirma yapmadigin da belli.ustelik vucut tipleriylr alakali bilgin olmadigi da gayet net(endomorf-mezomorf-ektomorf.) dediklerimin bir kismini da yanlis anlamissin.Ben herkes yaglanarak kilo almak istiyor vs demedim,forumda acilan konularda yaglanmak istiyorlar da demedim.dedim ki olmasi gerek vucut agirligindan cok fazla kilo eksigi olanlarin yaglanarak kilo almasi zordur.ornegin zor kilo alan ve 80 kilo olmasi gerekirken 70-75 kilo olan bir kisinin cok fazla asiriya kacmadikca nasil beslenirse beslensin kolay kolay yaglanmaz.Keske su konuyu benden daha da bilgili durust bir arkadas okusa da o da bilgilerini paylassa ne guzel olur.Ben de bu konuda cok fazla sikinti cektim herseyi denedim neredeyse ama simdi farkli metodlarla kilo aliyorum herkesin bunyesi ayni degildir.
    Bu arada senin tamamen hakli dedigin arkadasa da cevaplar gelmis ama tabi duz mantikla baktiginiz icin onlari da haksiz sayarsiniz siz.sadece su forumda kilo aldiricilar bolumundeki 1-2 supplementle atilan yorumlari okusan bile ne kadar cok kilo alamayan arkadas oldugunu gorursun.Sadece duzenli beslenmel yetmiyor bazi vucut tiplerine onu anlarsin belki.Ayrica bir deri bir kemik kalmis tipler diyerek kimseyi kucumsemeye hakkin da yok senin dostum kelimelerini duzgun secmelisin.Baskalarindan da tepkiler gorebilirsin ileri de.

fox8 bunu beğendi.
  6. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Hiç sormayın bende arkadaş gibiyim ne yersem yarıyor banada.Cok rahat kilo alıp verebiliyorum.

7. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    o zaman ne yapacagız? yemeyeceğiz :) weightlifter

8. Filipe

Filipe Yeni Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    hızlı kilo alınca deride ciddi çatlamalar olur, benim bir arkadaş 1 ayda 30 kilo aldı adam domuz gibi şişti, tabi yağ olarak aldı, elemanda kasta vardı tabi pehlivan gibi birşey oldu :) ama zamanla bacakları ağırlığı taşıyamaz oldu, ayak bilekleri şişiyordu, hızlı yürüyemiyordu, eleman piskopat ama 1 sene sonra baktı böyle olmuyor 3 haftada 18 kilo verdi :) eskiden ne kadar aptalmışım derdi

9. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    sen kendinden bilgili birinden yardım istiyorsan harbi uçan sensin :) madem bilmiyorsun bu görüşü nasıl savunuyorsun bücut tipleri hakında emin ol çok okudum ve biliyorum yağlanarak kilo almak kimse için zor değildir bunuda biliyorum bu konuda kısaca değinilmiş
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/v-cut-tipleri-hakk-nda-t2944.html
    zayıf ve narin tip derken anlatılan kemik yapısıdır yani ben bizzat ince kemikli ama bi o kadarda kilolu çok tip gördüm çok nadir durumlar dışında %20 civarı bi kısım gerçekten zayıf ne yerse yesin yağlanamıyor bile ama %80 lik kısım buda ektomorf da içinde olmak üzere eğer yemek düzeni varsa, çok yiyorsa kola,cips vs. sürekli tüketip bide hareketsiz bir yaşamı varsa yağlanır ben bizzat gözlerimle gördüm saçma sapan kaynak belirtmeden senin yazdığın yazıya inanacak değilim amdem savunuyorsun ''bilgili biri çıkabilir mi lütfeeen ! '' şeklinde yazı yazıcağına kaynakları ve bilimsel açıklamalarını göster. Ben çok zayıf dediğim bi adama kilo aldırdım kendim kilo almak bazı insanlar için kolay bazıları için ise zordur bu doğru ama ne yersem yiyim kilo alamyıorum diyenler beslenme konusunda daha fazla makale okumalı (yağ olarak)

edit1:bu arkadaş şu an kardiyoyla kilo vermeye çalışıyor
    edit2:kırmızıyla yazdığım zor kısmını nasıl anlıyorsanız öyle ama her kişi kolay yağlanamaz ama %80 yağlanabilir bir yapıusı var kalan %20 ise hastalık derecesindeki bir zayıflık olan kişiler. zor derken arkadaşın bahsettiği zoru kastediyorum

Son düzenleme: 22 Ağustos 2012
  10. RmznTR

RmznTR Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Bilgili birisi yardim etsin demedim benden daha bilgili bir arkadas da yazarsa o zaman susacagini dusundum ama sende dil papucmus masallah.Artik sana uzun uzun yazmayacagim en azindan git Bsn true mass'in konusunun altindaki yorumlari oku su foruma kilo alma diye arattir ordaki yazilari oku da en azindan gor nasil olursa olsun kilo alamayanlari.

11. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    buna dil papuç denmiyor haklıymışsın deniyor ama senin gibi dikine gidenlere laf atılmaz. anlatsanda anlamaz kendini bi disipline sokamayıp düzensiz acıkınca yemek yerler sonra gelir burda tantana ben yağ bile alamıyorum yardım edin diye yardım isterler aynı şekilde arkadaşım 40 kiloydu bi deri bi kemik halden 75 kilo şu an durduramıyor kilo almasını kilo vermeyi deniyor ama sana insülin direnci desem ne anlıyacan yağlanmanın nedenlerini saysam ne anlayacan dinlemeyi bilmeyen bi şey anlayamaz

12. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş