2 haftada 1 cm kol ölçüsü kaybettim :(

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve fatiko15 tarafından 20 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar merhaba. 2 yıldır vg yapıyorum bulkingde 6 kg alarak 83 kg oldum. Ama %17 yag oranına cıktım göbek oluştu.Bende bu ay yag yakımına basladım bcaa,l-carnitineve whey protienim ve arginine var. Şeker sıfır. 1 hafta karbonhidratı düşürdüm ve bu hafta başı ketojenik diyete basladım günde 50 gram karbonhidrat alıyorum geri kalan kalorii protein ve yag ile tamamlıyorum. 2 hafta önce creatini bırakmıstım.Creatin kullanırken kolum 39,5 cmdi.Bırakınca 0,5 cm gitti. 2 haftadır diyetteyim, bi yarım cm daha gitti kaldı bana 38,5 kol. 81 kg ye düştüm. Haftada 2 gün ac karnına kardio yapıorum ve antremanlarımı hergün tek bölge ile kısa tutuyorum. Belim 94den 90 cm e indi. Bu koldai ölçü kaybı su atımımıdır ? Moralimi bozmalımıyım bunun icin ? Kol ölçüsü önemli malesef benim için

2. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Bu forum neden bukadar ölü arkadaşlar ? Eskiden böyle değildi.Ne olur bir yardımcı olun abilerim

3. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    aynısı bendede oldu hatta kol ölçüsü ve kilomuz bel ölçümüz bile aynı
    (bir an bu mesajı acaba benmi yazdım başka nickle diye düşündüm)
    moralini bozma normal kayıplar

4. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Kyaı normal ama ne kaybı bu ? ben 4-5 ayda 4 kg alldım. kolumu 1-1,5 cm zor büyütüyorum. 3. yılımdayım artık yavas ilerliyor disiplinli olmama ragmen.4 aylık şey 2 haftada gidince ne oluyoruz lan demeye basladım. Ne kaybı bu neden normal diyorsunuz acaba ?

Sayfayı Paylaş