2 Günlük hastalığımın bedeli...

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve antititan tarafından 3 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. antititan

antititan Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 2 gün besin zehirlenmesi geçirdim. pazar günü akşam yediklerim pazartesi ve salı beni perişan etti. antrenman kaçırdım ve kreatin alıyordum onuda alamadım ( ki ondan önceki iki günde unutmuştum almayı ) . anca bugün düzelebildim önceki günler günde 1 - 2 öğün yiyebiliyordum. bugün perşembe ve iştahım ve midem yeni düzeldi. yani toplamda 3 antrenman ve toplam 20 gram kkadar almam gereken kreatini alamadım. ayrca işin kötüsü bayramda geldi ve tam iyileşip en azından programa geri döneceğim ki bayram girdi araya şimdi anca haftaya devam edebileceğim. bu kayıbı nası kapatabilirim sizce antrenman olarak öneriniz ne ? zaten beslenme olarak 4 gün tamamiyle aç gezdi bedenim. programım resmen yarıda kesildi ve bölündü. ayrıca alamadığın kreatin desteği ? önerileriniz ne lütfen böle birşey başına gelmiş ve tecrübeli arkadaşlardan tavsiyeler bekliyorum.

2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Zehirlenmeyip 1-2 günspora gitseydin Arnold'mu olacaktın...

uzzman, jackmaldow, sultanmehmed ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  3. bassy

bassy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arayı kapatma gibi bir program olsaydı herkes onu uygular hızlı gelişirdi.. Daha önce nasıl çalışıyorsan öyle devam et :)
    kolay gelsin

antititan bunu beğendi.
  4. Fit

Fit Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    okadar takma kafana vücudun zaten zayıftır şuanda yeni yeni toparlanıyodur..Aynısı bana oldu yaklaşık 3kg kadar kaybettim bir hafta ara verdim.2 haftada toparladım.Eski kiloma geldim.Sende bayramdan sonra başla 1 hafta 2 hafta spora gitmemek dünyanın sonu değil.Midende dinsensin bu arda hafif şeyler ya supplement kullanma.

antititan bunu beğendi.
  5. emrah2022

emrah2022 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Bu kadar kasma kendini, bir iki günle hiçbir şey olmaz.

antititan bunu beğendi.
  6. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    1 aylık kayıbı ortalama 1 haftada kapatırsın...2-3 günün lafı bile olmaz krdeşim..sıkma canını...önce sağlık...

....kreatin alamadığına da üzülmüşsün..gözünü seveyim..o kadar takılma ..Allah tan unutmuşsun..vücut şaşırsın biraz...eksi değil artı bile oldu bu senin için...

geçmiş olsun...

sultanmehmed ve antititan bunu beğendi.
  7. maeglins

maeglins Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    aynen cok takma bak benim belim kaydı 3 hafta oldu spora gidemiyorum

antititan bunu beğendi.
  8. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    gitti mis gibi program...dile kolay tam 2 koskoca gün BB yok. düşüncesi bile korkunç.
    kreatin kısmı ise başka feci bir şey. yazık, toplam 20 gr eder. az buz değil yani.

demircan256 bunu beğendi.
  9. antititan

antititan Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    diğer arkadaşlara teşekkür ederim cevapları için. çünkü besin zehirlenmesini geçiren bilir ağır bir hastalıktır sanki o 2 3 günde tüm herşeyin bitiyor gibi vücuda ilaçtan başka giren herşey geri atılıyor kusma refleksiyle biliyorsnuz...

arkadaşım boş vede iğneleyici yorum yyapmayalım lütfen düzgünce birşey sordm.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:13 ----------

ahaha evet :)

hogan bunu beğendi.
  10. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    şu kadar söyleyeyim, 2 günde 3 günde 1 haftada her neyse ciddi bir kas kaybı yaşayacaksak biz hiç spor yapmayalım daha iyi. toplamda 3 antrenman kaçırmışsın. ee yani? kolların 30'dan 25'e mi düştü? olmaz bir şey yahu. ben yeri geliyor spora 15 gün ara veriyorum. sürekli eridim mi kaldım mı diye takıntı yapsaydım şu an beni lape'ye filan kaldırmaları gerekirdi...

emrah2022, demircan256 ve antititan bunu beğendi.
  11. antititan

antititan Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    biliyorum elbet fakat sadece endişe ettiğim sonuçta 3 - 4 gün vücuduma nerdeyse besin girmedi diyebilirm. bunun getireceği bir kayıp olur diye düşündüm ve o yüzden bunu daha önce yaaşamış arkadaşlara özellikle cevaplandırmalarını istedim. sonuçta ara verirsin ama normal yaşamın devam eder. ayrıca kilo vermeye çok müsait bir yapım olduğu için şimdi aldığım kiloları gene vericeğimi düşünmek böle beni intihara sürükler :D

12. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    mantığını anlayabiliyorum sonuçta nispeten zayıfken diyelim bu tip durumlar normaldir. kiloyu zaten zar zor alırız ardından bir hastalık hop 3 kilo gitti. ben bir sene evvel gayet sıkı bir şekilde 74 kiloydum, kuvvetliydim ama hafiften bir göbeklenme başlamıştı ve bir türlü kurtulamıyordum. sonrasında uzun süren bir gribe yakalandım ve 1 ayda 69'a düştüm. kıyafetler filan bol gelmeye başlamıştı. kafamı da kurcalıyordu elbet bu durum ama kendime kısa vadeli hedefler koyarak bu durumu aşmasını bildim. mesela şöyle, 1 ay sonra kollarım tekrar 35 olacak, göğsüm tekrar 100 olacak vs vs. bu şekilde 3 ay içinde kaybettiğimi tamamen aldım. üstelik göbeksiz bir şekilde. tabi toparlanma biraz uzun sürdü çünkü sınav dönemine denk geldi bu dönem ama olsun, neticede şu an 80 kiloyum ve kendimden de gayet memnunum. yani anlayacağın sabır her şeyin başı. ben bir ayda 5 kilo verdim diye kendimi parçalasaydım şu an belki 75 bile olamayacaktım ama sakin, abartısız bir şekilde kendimi toparlamayı bildim. bunda recovery'i düzgün ayarlamanın ve proteinin gün içine yayarak beslenmemin de etkisi oldu elbet...

demircan256 ve antititan bunu beğendi.
  13. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ole bır durum olsa ben gelısemezdım haftada zaten 3 gun gıdıyrum antrenmana onunda kesın bırnı kacıryorum haftada 1-2 antrenmanla gelsıyorum sorun yok

antititan ve demircan256 bunu beğendi.
  14. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    evet haftada 3 gün..4.günüde zorluyorum işim uyduğu sürece 4. günü kaçırmıyuorum...ama haftada 3 gün kesinlişkle gidiyorum..belki fazla gidene göre daha geç gelişiyorum..ama gelişiyorum sonuçta :)

bu arada danny... kaçırdığın idmanalrdan biri de bugündü ;) lütfen aksatmayalım :)

sultanmehmed bunu beğendi.
  15. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    hahaha evet abı :) bugun kacırdık yıne :)

bence pek kafaya takmanın anlmaı yok sonucta yılda 20-30gun fazla gıdılınce kolda 2cm atmaz rahat olmak gerek

sultanmehmed ve demircan256 bunu beğendi.
  16. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    kurban bayramı dolayısıyla bizim salon 4 gün tatil 2 antrenmanı kaçırıyoruz.2 yılın birikimi 2 antrenmanda sönecek olsaydı zaten kimse bu sporu yapmazdı.

Sayfayı Paylaş