2 günde 5 kilo

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve prediction tarafından 3 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. prediction

prediction Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    3 haftadır definasyon diyeti yapıyorum 3 hafta güzel bir şekilde yağ oranını azalltım %18 den %15 e indirdim antrenman da yapıyorum aynı zaman da.
    4. hafta herşeyi aynı yapmama rağmen 3. hafta ki ölçülerimle 4. haftanın aynı olduğunu gördüm yağ oranı kilo sabit kalmış bende 2 gün yükleme yapıp vücudu şaşırtıp tekrardan diyete devam etmeyi düşündüm.Yüklemeyi maalesef abarttım biraz midem patlayacak duruma kadar gelmişti akşam uyuyamadım bile.

Sabah ölçtüğüm de yağ oranı tekrardan %18 lerdeydi 3 haftalık diyet 2 günde gitti mi?Kendime hakim olamadım maalesef onu biliyorum ama 2 gün geçti diyete bugün itibariyle yeniden başladım şimdi sormak istediğim şu:

Sonuçta bu yağı+suyu 2 gün içinde aldım bunları vücuttan atmam daha kolay olur mu yoksa vücutta önceden beri olan yağ ile 2 gün içinde aldığım yağı atmam için aynı şekilde uğraşmam mı gerekir?Antrenmanlarım asla aksamıyor zaten şu 2 günden sonra da yükleme konusunda bilinçlendim deneyerek öğrendim ama en azından benim vücuduma yaramadığını anladım.
    2 günde başladığım halime dönmem normal mi ?

2. brhmcr

brhmcr Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    2 gunde 5 kilo alabilmen icin ortalam 5*7700 kalori yemen lazim bu da herhalde 48 saatte hic bos gecirmeden eline ne geldiyse yemenle mumkun. Yag oranini neyle olcuyorsun bilmiyorum ama 2 gun %3 artis mumkun degil.

sthammer bunu beğendi.
  3. prediction

prediction Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yağ oranını metal ayak koyma yerleri olan tartı var evde onunla ölçüyorum.2. Gün aşırıya kaçtı baya haftada 1 gün yükleme yapıp istediğimi yiyordum artık onda da kaloriyi hesaplayarak yicem

4. brhmcr

brhmcr Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Metal ayak koyma yerleri olan tartilarin yag oran sacmaligina lutfen itibar etme, kg konusunda da takintili olma derim, olcu alarak ve duzenli ayna karsisi fotolari ile git. Hafta bir sabah ac karnina yeri degismeyen sabit tartida kilo kontrolu yapabilirsin, hafta da bir ogun abartisiz bir kacamak yeterli olacaktir. Vucudunun sesini dinle.

sthammer bunu beğendi.
  5. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    İnsanları böyle seylerle kandırıyorlar alısveriş merkezlerinde bi ton var bu makinalardan masallah 150 tl verip 1 günde yaptrdıgım check-up ı bana 1 dk içinde hiç kan idrar vermeden yapıyor :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Sevgisabel

Sevgisabel Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    :))) yağ oranınızı neyle ölçmeliyiz bu durumda? Bir de arkadaşlar ben neden yeni konu açamıyorum ya? Alakasız yere geldim biliyorum ama kurallarda da bulamadım tapatalkta naskl yeni konu açılıyor? Yarım saattir uğraşıyorum.

7. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Yag oranı yagsız kitle ve kemik oranları kandaki bazı faktörlerle olçülüyor.yani kan vermeden ölcturemessin

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Sevgisabel

Sevgisabel Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ben yeni kardiyolojiye muayeneye gittim. Aslinda hangi degerlere bakiliyor spor oncesinde de gitmistim kan degerlerimle ilgili bircok tahlil yaptirdim. Karsilastirmak icin super bir tesaduf olmus. Hangi degerlere bakmaliyim?

9. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Trombosit serbest testesteron fsh total testesteronn estradiol e 2 tiroid karaciger testi vs normalde ben bunlara baktırıyorum :)

10. Sevgisabel

Sevgisabel Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bunlardan hangisi yağ oranını gösteriyor ya :) onu da söyleseydin.

Sayfayı Paylaş