2 Gün İdman 1 Gün Dinlenme Nasıl Sizce ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zero59 tarafından 11 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Arkadaşlar 6 Aydır Spor Yapıyorum Yaş 16 Kilo 60 Boy 1.78 Çalışma Şekilim 1.Gün Göğüs Biceps 2. Gün Sırt Arkakol 3 Gün Omuz Bacak 4. Gün Biceps Bilek Karın

Ben Bu Programda 2 Gün İdman Yapıyorum 1 Gün Dinleniyorum Bicepsi 2 Kere Ekledim Ama Dinlenme Var Birde Ufak Bir Kas Diye Ekledim Sizce İyimi Kasların Dinlenmesinde Sıkıntı Olurmu Veya Çokmu Dinlenir Şu 3 Günde 1 Dinlenme Örnek Verdim VS. Böle Yapabilirsin Diye Önericek Biri Varmı Yoksa İyimi HACİM Yapmak İstiyorum Arkadaşlar Boya Göre Zayıfım Hacim İçin Yani Bu Sistem İyimi ?

2. TolgaTunçel

TolgaTunçel Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum boy kilodan yola çıkarsak kilo alman gerektiği ortada , 2 gün çalışıp 1 gün dinlenmek, aynı kas üst üste gelmediği sürece sorun olmaz.

Ama benim sana tavsiyem 1 gün çalışıp bir gün dinlenmen ve off günlerde dahil sağlam karbonhidratlı beslenmen.Bulk Yapman gerek. Iyi Sporlar.

3. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    yorumun için teşşekürler aynı kas üst üste hiç gelmiyor sadece biceps 1 gün dinlenmeden sonra geliyor 2 gün idman 1 gün dinlenmeye devam edeceğim off günlerdede normaldede çok sağlam karbonhidratlı besleniyorum

Sayfayı Paylaş