1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2 aylik degisim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve moz tarafından 7 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. moz

moz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Özel Jet Kiralama
    Yer:
    İstanbul
    image.jpeg Beyler selam, senelerdir bilincsiz spor yapiodum, ilk defa son 2 aydir ciddi bir beslenme programi ve ciddi bir antreman programi izliyorum. Amacim slim fit bir vucut. 2 aylik degisimim sizce nasil ? Bir de goze carpan eksiklikler ne sizce ? Boy 190, kilo 97. Antreman seklim ayni anda yag yakarken buyume uzerine. Her iki resimde de kilom 97-99 kg arasi. Son 3 gundur hydroxicut elite basladim. Elestirileriniz icin simdiden tesekkur

2. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Bence cok iyi.2aya daha fazla gelisim sigdirilamazdi senin vucudun acisindan

moz bunu beğendi.
  3. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Vücut ölçülerin çok iyi özellikle 1.90 boy gelecek aylarda yani bir yaklaşık 6 ay sonra bulk öneriyorum şahsen çünkü tabi ki 6 aya kadar çok çalışmalısın eksiklerinde karın kasların özellikle alt karın kaslarını çalıştırman gerektiğini düşünüyorum çünkü en hızlı yağ biriken kasların karın olduğu için yağlar genel de alt karında birikiyor ayrıca bacak kasların biraz daha zayıf görünüyor geliştirmeni tavsiye ediyorum sırt,kanat,kol,göğüs kaslarını çalıştırman gerek en ideal egzersiz barfixtir ne kadar barfix çalışırsan o kadar etkisini görürsün vücudun o kadar sıkılaşır başarılar ;)
    Aşağıdaki link de bir çok egzersiz hareketleri var ne kadar egzersiz hareketleri çalışırsanız o kadar kaslarınızın gelişimi açısından yararlı :cool: ;) :D
    https://www.bodyforumtr.com/threads/vücut-geliştirme-spor-linkleri.117268/#post-1070128

moz bunu beğendi.
  4. moz

moz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Özel Jet Kiralama
    Yer:
    İstanbul
    değerli yorumlarınız için çok çok teşekkürler