2 Aylik calismaya gore degisimlerim normalmi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Gokay ILGAZ tarafından 21 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Gokay ILGAZ

Gokay ILGAZ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İç Mimar
    Yer:
    Antalya
    Merhabalar , Boyum 1.87 kilom 98.5 . Gecen sene gecirdigim ameliyattan once 116 kiloydum 6 ay spor yapmam yasaklandi sadece diyetle 106ya kadar inebildim.daha sonra spora basladim gunde 45 dk cardio (eliptik,bisiklet,kosu) ile baslayip hocamin verdigi programi (bb) uyguluyarak 2 ayda 98.5e indim.

Vucut Olculerim : 2 ay once

Sag Biceps 37
    Sol Biceps 36,5
    Kilo 106
    Bel 110
    Gogus 112
    omuz 127
    Sag ve Sol bacak 61

2 Aylik Cardio ve BB ile

Sag Biceps 40,5
    Sol Biceps 39,5
    Kilo 98,5
    Bel 103
    Gogus 114
    omuz 130
    Sag ve Sol bacak 58

1.Soru :

Sizce 2 ay icin gelisme normalmi yoksa az duzeydemi ?Gunluk 2 saatimi salonda geciriyorum.Hergun 2 bolgemi + mide + cardio yapiyorum ve bbye uygun bir yemek programim var diyetisyen ve spor hocamla yaptik.

2.Soru :

Spora basladigim gunden beri L-Carnitine + Protein Tozu (Ultimate Nut(120cal) + Universal Amino Beef kullaniyorum.Safra kesesi ameliyatimdan dolayi yumurta 1 taneden fazla yiyemiyorum bu nedenle kullaniyorum .Sizce herhangi bir yanlisim varmi ?

2. Gokay ILGAZ

Gokay ILGAZ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İç Mimar
    Yer:
    Antalya
    bench_O Birde , agirlik kaldirirken hizli kaldirip yavasmi birakmak lazim ? Bu sekilde konusanlar oluyor bende uyguluyorum.

3. Gokay ILGAZ

Gokay ILGAZ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İç Mimar
    Yer:
    Antalya
    bench_O:p:lol::arrow:duh:shock::mad::evil:dumbelllls:badgrin:

4. steawart54

steawart54 Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    mrb ben de yeni başlıyorum bu spora, 3-4 gundur okuyorum forumu , ağırlığı kaldırırken gecen sürenin 2 katı kadar sürede indirmek gerektiğini okumuştum. yani 1 sn'de kaldırmışsak 2 saniyede indirmeliymişiz ve indirmenin bitmesiyle nefesimizin bitmesi aynı anda olmalıymış ardından hiç bekleme yapmadan hemen tekrar kaldırmalıymışız:)

5. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    2 saniyde kaldır 3 saniyedede indir ağırlıkları yedire yedire kaldır 2 için aldığın ölçüler iyi yaptığın cardioda sonucu vermıs

Sayfayı Paylaş