2 Aylik Calisma...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve warmengelbb tarafından 28 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. warmengelbb

warmengelbb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    valla şafak bu haftaki idmanlarımı iş yoğunluğundan yapamadık maalesef yarın gidip saldrıracağım artık :D abdominal şu sıralar yapmıyorum beslenmeme dikkat ediyorum.

2. ilkeray

ilkeray Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Abi nasıl bir beslenme uyguladın tebrik ederim çok iyi gelişmişsin

3. warmengelbb

warmengelbb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkür ederim aslında daha yeni başladık sayılır :D ama güzel yorumlar insanı motive ediyor valla. şimdi kardeşim şöyle bu kazandığım hacim low carb yüksek proteinden gelen hacim. ama buralardada yazdım komplex karboların kasların asıl yakıtı olduğunu. örneğin yulaf örneğin bulgur pilavı muz gibi. bunlar kasları beslemenin yanı sıra enerji veriyor. ben yüksek proteinle beslendim 2 ay ama ciddi istekliydim dolayısıyla hacim geldi. şimdi yaklasık 15 gündür komplex karbo alımını artırdım böylece antrenmanlarım daha güçlü ve rahat çıkıyor.

4. ahtapot

ahtapot Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Yine ben ve yeni bir sorum var spor salonunda olan bir sorundan 2. Ay için program yapilmadi bana 1 ay dan uzun suredir ilk adaptasyon programini yapiyorum simdi kendim program belirleyip sonraki gidişte onu yapmaya düşünüyorum forumdaki 2 ve 3. Ay için olan program var flexor hocamız hazirlamis onu uygulamayı düşünüyorum siz ne onerirsiniz teşekkürler
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Aralık 2014 ---
    Bir de aklima gelmişken yazayim pazar günü kapali spor salonu pazartesi salı gidip çarşamba dinlenme yapsam perşembe cuma tekrar gidip cumartesi pazari off yapsam çok fazla mi off gün olur

5. warmengelbb

warmengelbb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    1 ay full body workout programı yaptıysanız 2. ay artık parçalı sisteme geçebilirsiniz. pazartesi çarşamba cuma ve istersem paza çalışıyorum. pzr göğüs biceps çarşamba sırt triceps ve cuma omuz bacak olmak üzere. pazar da gidersem keyfe keder temel hareketleri yapıyorum. sizde böyle bir program yapabilirsiniz. dinlenmeniz ve beslenmeniz 2. ay için şart o yüzden off güne çok takılmayın. zaten 3. ay fotoları da geliyor antrenman ve beslenme günlüğü yapmayı planlıyorum oradan da takip edebilirsiniz beni işleri ciddiye bindirdik baya artık :D

6. ahtapot

ahtapot Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    1 ay full body bitti hatta 1.5 ay full body oldu :) 2 ve 3 ay için forumda program var onda 2 günde tüm vucut calisiyor sizin program biraz farklı galiba flexor hocanin yazdigi programi uygulayacagim galiba haftaya baslarim o zaman 2. Ay programına beslenmeyi yapabildigim kadar duzenledim ogle de üniversite de yemek yediğim için o hariç hepsini kendim ayarlıyorum genel olarak beslenmemden memnunum off günler sıkıntı olmayacaksa çok iyi 2 hafta daha 1. Ay programı yapmak motivasyonu biraz düşürmüştü bu ve Trabzonspor mavi üst üste iyi geldi

7. warmengelbb

warmengelbb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    yani farklılıktan ziyade ihityacıma göre hareket yapıyorum desem yeridir. örneğin 1 antrenman kaçırdığımda sonraki antrenmana onuda ekliyorum böylece hem ceza gibi oluyor hemde eksik kalmamaış oluyor. bunun dışında barbell curl close grip bench press side lateral rise gibi egzersizleri çok sevdiğimden hemen hemen her egzersiz yapıyorum.

8. ilkeray

ilkeray Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Yulaf ezmesini antrenmandan sonra mı alıyosun peki abi yani antrenmandan hemen sonra yulaf ezmesi olur mu proteinle birlikte ?

9. warmengelbb

warmengelbb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    yulaf tüketmiyorum kardeşim. ama başlıyacağım onada yavaş yavaş. şimdilik karbonhidrat kaynaklarım baklagilller ve muz. birde kepekli makarna

10. ilkeray

ilkeray Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Peki antrenmandan hemen sonra tüketilebilir mi abi

11. warmengelbb

warmengelbb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    yani tabiki tüketebilirsin sonuçta senin antrenman yorgunluğunu alacaktır ama ben antrenmanımdan sonra whey proteini 1-2 saat içinde de doğru düzgün bir yemek yemeye özen gösteriyorum. mesela öğünde tüketebilirsin yulafı.

12. ilkeray

ilkeray Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    yani abi antrenmandan 2 saat önce ana öğün ve hemen sonra whey protein ve yulaf ezmesi bundan 3 3 buçuk saat sonrada yemek nasıl olur sizce

13. warmengelbb

warmengelbb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    gayet güzel olur kardeşim

14. power-elf

power-elf Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    güzel tebrikler iyi iş çıkarmıssın 2 ayda

15. warmengelbb

warmengelbb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkür ederim dediğim gibi olumlu mesajlar motivasyonumu artırıyor devam ediyoruz bakalım :D bugün olumlu gelişme olarak yazın giydiğim gömlek omuz ve sırtta kastırdı çok mutlu etti maşallah :D

16. warmengelbb

warmengelbb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    3. ay fotosuda yüklenmiştir.

Sayfayı Paylaş