2 aylık yaz için supplement kombinasyonum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Rosetta tarafından 31 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Rosetta

Rosetta Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar

Önümüzdeki yaz için mevcut durumumu korumak mümkünse de bunun üzerine ekleme yapmak istiyorum. sporda 7. ayımı geride bıraktım boy 1.95. 70 kilo başladım şu an 81 kiloyum vücudumda herhangi bir yağlanma olmadı. bu sürede 2 kez mass kullandım. şu an aklımda 2 kombine var. Aralarında çok kararsız kaldım ve size danışmaya karar verdim

1.si
    Musclemeds Carnivor Protein 2088 Gr + Musclemeds Amino Decanate 360 Gr

MuscleMeds Carnivor at Bodybuilding.com: Lowest Prices for Carnivor
    AMINO Decanate by MuscleMeds at Bodybuilding.com - Lowest Prices on AMINO Decanate!

2.si
    Muscletech Mass Tech Performance 3180 Gr + Universal Amino 3001 yada Universal Amino 2700 ( mass in içerdiği bcaa oranından dolayı)

MASS-TECH by MuscleTech at Bodybuilding.com - Lowest Prices on MASS-TECH!
    Universal Amino 3001 | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Amino 2700 by Universal Nutrition at Bodybuilding.com - Lowest Price on Amino 2700!

Not : Mass i günde 5 ölçek değilde antreman öncesi sorası şeklinde 75er gr kullanmayı düşünüyorum.

Her türlü görüş, öneri, fikir ve yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş