2 aylık yağ yakım hedef 78,5 ten 70'e

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve cihadislam tarafından 3 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cihadislam

cihadislam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Evet arkadaşlar bu sabah başladığım ve 2 ay sürdürmek istediğim yağ yakımı günlüğüm burası olacak. Daha önce hiç böyle bir şeye kalkışmadım. Tecrübelerimi burada paylaşmamın inşallah hepimize faydası olur.

Güne sabah beşte başladım diyebiliriz. Günlük yağ tüketimimi sabaha yoğunlaştırdım. Ayrıca çokça aldığım elma sirkesi tüyosunuda denedim. Doğal elma sirkesi kullandım. Açıkçası kullanması burnunuzu tuttuktan sonra zor değil. Yani burnunuzu tutarak fondip yapmak sanırım zorundasınız :) Ben yarı yarıya su koyarak seyrelttim. Yalnız midemi ağrıttı. Bu şekilde bir daha aç karnına tüketmeyeceğim. Salatalarımı bol sirkeli denemek istiyorum ilerki günlerde.

Sabah Beş: 15gr zeytin yağı 5 gr balık yağı+ 2 çorba kaşığı elma sirkesi

Bu öğünün ardından biraz daha kestirdim. Zaten önceki gecede çok az uyuyabilmiştim.

Sabah Sekiz: 100gr yulaf sütle ve kuru üzümle karıştırdım. Yulaf tadını pek sevmiyorum kuru üzüm bu konuda çok yardımcı oluyor. 3 tam yumurta yedim birde. Bunları çiğ tükettim. Biraz sütle beraber içmesi oldukça kolay. Ama sirkeden mi bilemedim bununda mideme iyi geldiği söylenemez. Yarın haşlama deniyeceğim.

On bir: Biraz koştum, 1,5 dk yavaş 1 dk hızlı olarak 3 set açık havada koştum. Rakamların çok az olduğunu düşünüyorum. Yavaş yavaş arttırmalıyım. Bu şekilde her gün mü koşmalıyım yoksa bir gün dinlenmeli miyim karar veremedim.

On iki: Spordan sonra eve gelir gelmez duş aldım ardından 125 gr tavuk + 75 gr bulgur pilavı + 1 kase yoğurt yedim

Öğlen Üç: Yine 125 tavuk+ 75 gr bulgur pilavı yedim. Tavukları az ayçiçek yağında kızartıyorum ve tuz+ pulbiberle tatlandırıyorum.

Akşam Altı: 150 gr tavuk ve 1 muz yedim. Yarın yoğurt ve muzun yerini değiştireceğim.

Bu akşam başka bir şey yemeyeceğim. Saat 12 gibi yatarım. O zamana kadar aç kalmam acaba doğru mu ?

Bugünkü beden ölçülerim bel 85 kalça 90dı. Tartıma göre 78,5 kiloyum. Hafta bir ölçülmeye karar verdim. Günden güne değişim olmaz ise moralim bozulsun istemiyorum. Başladık bakalım Allah yardımcımız olsun :)

2. cihadislam

cihadislam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ölçüleri yanlış hatırlamışım, nasıl şaşırdım ya :) 88 belim 98 kalçamdı :D

3. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    günlüğe devam mı bilmiyorum ama akşam altı çok erken yatmadan bir buçuk saat önce bir şeyler ye büyüme hormonunu desteklesin proteini bol olsun

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş