2 Aylık supplement kür yapmayı düşünüyorum önerileriniz ?

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve YeaP tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. YeaP

YeaP Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yaşım:20
    Boy:1.80
    Kilo:71,5
    Yaklaşık 6-7 aydır BB yapıyorum. Bu spora başlarken 60 kiloydum. 29-30cm di kollarım. Şimdi ise kollarımm soğuk ölçüm 34. Weider optimum hardline protein tozlarını kulldım. Beslenmemede dikkat etmeye çalışıyorum. Hepsinden bişeyler kattım kendime. Yaza girmemize 2 ay kalmışken. Alabileceğim bütün supplementleri alıp güzel bir kürle yaza bomba gibi girmek istiyorum ( tabi kendimce bomba:) )
    Vakitlerim sınırlı olduğu için sabah bişeyler atıştırdıkdan sonra (yaklaşık 1 saat sonra spora başlamış oluyorum) spora gitmek zorunda kalıyorum. Spordan önce ve sonra protein tozu kullanıyorum 1 er porsiyon.
    Antrenman günlerim Pazartesi Çarşamba Perşembe Cumartesi ( 4gün)
    Şimdi esas kısma gelelim;
    İlk 1 Ayda
    Dymatize ın 5.4 kiloluk karbonhidrat protein karışımı olan ürünü ( 2 hafta-3 Hafta idare ediyormuş ) Sabah kaldıkdan sonra (Yani benim için spordan önce olmul olucak) ve spordan sonra 1 er ölçek
    Birde optimum un Casein proteini gece yatmadan alsam ( 2 ay filan götürür diye tahmin ediyorum)
    2. Aydada
    Karbonhidratı kesip
    Hardline 3 matrix protein tozu 908gr olandan ( 1 ay filanda o götürür )
    Bu arada casein proteine devam tabiki
    Yanında kreatin ve BCAA almayı planlıyorum. Uygun bişey bulursam 2 sinide alabilirim.

Beslenmemede dikkat ettiğim zaman. bu 2 ayda ne kadarlık bir gelişim göreblirim. 500-600 civarı bütçem var maximum sonuç almak istiyorum.
    Her türlü öneri ve tavsiyenize açığım
    Şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş