2 aylık salon çalışmamdaki anormallik

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve biyonik tarafından 15 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. biyonik

biyonik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    başlangıç ile 1 aylık çalışma sonunda alınan ölçülerimde omuz bölgesi yarım santim daraldı göbek kısmı 3-4 santim genişledi. kilom ise aynı. hoca ilk gördüğünde çok dengeli bir vücudun var diye tepki verdi. 2. ayımı doldurdum sayılır fakat o göbek hala yerinde.

sabah uyandığımda yani mide boş iken gayet düzgün bir yapıdayken karın bölgesi, kahvaltı ve yemek sonrası oluşan bir şişkinlik ama anormal bir şekilde. şişman göbekli bir hal alıyorum. bi 5-6 ay bekleyelim bakalım ama hoop bi yemek yedikten sonra öyle göbek çıkacaksa boşu boşuna uğraşmayayım diyorum.

ayrıca salonda çalışanlar programıma baktığı zaman abdominallere bu kadar yüklenilmesine anlam veremediler. son olarak aralıklı da olsa 1.5 senedir salonla haşır neşir olan kardeşim de abdominale yüklenmenin anlamsız olduğunu söyleyince bir de buraya dökelim içimizi dedim. uzun süredir dışardan takip ediyordum ama işimiz düşünce bir danışalım dedik. yorum ve fikirlerinizi merakla bekliyorum.

not: 1.87-88 boy, 79-80 kg

2. HasanUtku

HasanUtku Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mali İşler
    Yer:
    İstanbul
    Ne tür bir programın var ve vücut yağ oranın nedir bunları da yazarsan belki önerimiz olabilir.

Sayfayı Paylaş