2 aylık muhteşem değişim. 100den 85 e :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve aronfabia tarafından 13 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. aronfabia

aronfabia Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar 2 ay spor salonuna gittim ve önce sonrası aşağıdadır :) güzel çirkin yorumlarınızı bekliyorum size sadece şunu diyeceğim asla pes etmeyin. Program derseniz gittiğim spor salonundaki hoca biraz afedersiniz şeref*sizdi program falan vermiyordu kendim haftada 3-4 gün gidip 1.5 saat çalışarak elde ettim vücudu :) Ve artık çok mutluyum. İlk fotoğrafı Başlamadan önce çekmiştim. Diğerini bugün çektim yakında ajanslara başvurmayı düşünüyorum utanıyorum biraz açıkçası :D Yaşımı merak edenler 17 yaşındayım ve 1.77 1.78 civarı boyum belim 106ydı ilk fotoğrafta şuan 90 85 civarı

Son düzenleme: 13 Ocak 2015
  2. metehandemir

metehandemir Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Guzel kilo vermissin fakat vucudun yagli gozukuyor vucudu parcalaman dilegiyle basarilar :)

3. aronfabia

aronfabia Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkür ederim bakıcaz artık :)

4. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Açıkçası evet vücut yağlı gözüküyor daha çok omuz egzersizleri senin faydan olur ;) çünkü 2 ayda pek bir gelişim yok sana tavsiye olarak uzman tv'deki Orhan Yılmaz'ın hareketleri çok faydalı olur.Evde bar olmasa bile mutlaka sana ait bir dambıl bulunsun yanında,hareketleri 4x10 şeklinde yapabilirsin tabi her gün Şınav,Mekik,Barfix mutlaka yetiştirirsin bir iki ay sonra tabi :D Beslenme konusunda kendini disipline almalısın her gün En Az 5 yumurta beyazı süt ürünleri mutlaka protein içeren ürünleri kaçırma,ayrıca şeker,yağ,unlu mamülleri pek tüketmek bu spor için pek de uygun değil olabildiğince uzak kalmaya çalış sebze et ürünlerine yönel genel olarak başlangıç da Şınav,Mekik,Berfix mutlaka çalış her gün gelecek vakit de daha fit olman dileğiyle başarılar dileriz ;):cool::D

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş