2 aylık kürüm

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Mestano tarafından 11 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Mantıklı olanı düşünmüşsün ama belli değil whey'in ne olacağı.

Rpac nasıl kullanacağını sormadım, yani bu kür içinde yeri adına sordum, teşekkürler yinede:)

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    En iyi yorumları alabilmen için hangi ürünü ne sebeple aldığını söylemelisin.Tam olarak kafanda nasıl bir kurgu oluşturdun?

Mestano bunu beğendi.
  3. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ilk önce şunu söyliyeyim, ben önceden futbol ve basketbol oynuyordum. İnanın bana çok iyiydim, ikiside tempo ve koşu isteyen sporlar. İlk başlarda Vg herşeyiyle yetiyordu ama tekrar koşulara dönmek istiyorum. O nedenle kısa ama sert cardio antremanları koydum haftada 2 kere. Ayrıca futbol antremanıda var ama temposu düşük onun.
    Şimdi tercihlerimdeki amaç şu:
    -Nocturanabol
    -melatonin
    -casein protein
    tamamiyle uyku için. Hem bozuk olan uyku düzenimi düzeltmek. Hemde bu verimli zamandan en iyi şekilde faydalanmak.

-Animal flex ağır geçecek olan antremanlar için bana gerecek eklemler için en iyi kombinasyon

-Animal pak bu ağır şartlarda özellikle vitamin-mineral ve hatrı sayılır olmasada aminoasit desteği sağlayacak

-Kre-alkalyn'i creatin yerine kullanacağım

-Bcaa ve glutamini cardio sırasında kas kaybı ihtimaline karşı kullanacağım.

-whey protein ve protein barı yemek yeme imkanım olmadığı için tercih ettim.

-gakic antreman sırasında ağırlıkları arttırmama yardımcı olacak

-no-xploda ve nitrix'de hem antreman performansı hemde kas inşasını arttıracak

-milk thistle ve l3 karaciğer başta olmak üzere bu kombinasyonun üzerimde herhangi bir etki bırakmaması için

-lipo 6 ise hem enerji, hemde hafiften yağ yakmak için

4. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Bence lipo6 dışındakiler çok güzel bir kombinasyon olur. Lipo6 kendini kanıtlamış sağlam bir yağ yakıcıdır ve hacim döneminide gereksiz bunun yerine düzenli ve planlı bir beslenme şekli daha iyi olur. Yani ne bulursan ye felsefesi yerine yeterinde ve dengeli beslenirsen fazla yağlanmadan güzel bir kas hacimi alırsın. Lipo6 yada gerek kalmaz.

Pardon ben hacim yapmak istediğini düşündüm yukarıdakileri ondan yazdım.
    Saygılar..

Son düzenleme: 11 Ekim 2008
    Mestano bunu beğendi.
  5. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Kullanacağın ürünlerin neredeyse hepsini su takviyesiyle kullanacaksın.Şundan emin ol ki bu şekilde beslenme yaparak bu küre devam etmen çok zor.Mide bulantıları baş gösterebilir.Yemek kısımlarını müsli, bar gibi şeylerle geçiştirmemelisin.Güçlü yemek yiyeceksin ki bu kadar suyla tüketilen şeylere rağmen miden bulanmasın.Protein barları kullanman gereksiz bence.Nasıl olsa sık sık yemek yiyerek protein takviesi yapacağın için bar gibi zor durumlarda yardımcı olacak takviyeye ihtiyacın olmaz.Ara öğünlerdeki whey yerine de 180gr civarı et bulunan ihtiyacına göre kalorisi olan güzel bir yemeği tercih edebilirsin.Senin yerinde ben olsaydım böyle yapardım.

Mestano bunu beğendi.
  6. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Zigbog lipo6'yı enerji vermesi içinde kullanıyorum. En iyi enerji veren ürün seçildi bb'de. Ayrıca iyide bir yağ yakıcı.
    Yemem konusunda dediklerinizi uygulayacağım.
    Krealkalyn ve gakici çıkardım kürden. Yerlerine cellmass düşünüyorum.

7. kainat

kainat Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    başlamadan önce üre ve miktarını ve karaciğer değerlerini öğren basit bir kan testi daha sonrada 10-14 gün sonra birdaha ölçtür bak ne göreceksin benim başıma geldi daha önce forumlarda paylaştım tecrübelerimi su tüketimini 2-3 kat arttır yoksa yüksek üre miktarıyla böbreklerine bu yaşta zarar vermeye başlarsın suplament kürü hep tavsiye ettiğim şey ama kademeli arttır bence normal hayatta bu kadar protein almayan birisinin birden yüklenimi sağlık açısından iyi değil dolaysıyle sağlıklı olsun diye girdiğimiz kür bize zarar verebilir başarılar

Mestano bunu beğendi.
  8. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    mestano resimlerini koyarsan sevinirim ukadar beslenmeyle nasıl bir kütleye sahip olacağını harbiden merak ettim...bence önce ve soraki resimleri koy kürden önce kürden sonra...:)

9. muscleking

muscleking Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ?Bende merak ettim vucudunu

Ben kendimi çok ürün kullanıyor sanıyodum.Sen Ohoooo benide geçmişsindumbelllls.İki fotoğraf koyda görelim şu suplementler neler yapmış?

10. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    güzel bir noktaya değinmişsin ama arkadaşın maalesef böyle bir imkanı kalmamış...

Sayfayı Paylaş