1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2 Aylık Disiplinli Bir Çalışma Ama Hacim Kötü

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve muziktr tarafından 27 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. muziktr

muziktr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

19 yaşındayım 1.76 boy 58 kg ım.. 2 ay oldu başlayalı 3 gun calısıyorum 1 gun dinleniyorumm..

Yorumlarınızı bekliyorum

2. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
  3. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    1- kilo alman şart buradaki beslenme bölümünden yararlanabilirsin ayrıca
    ek olarak karbonhiratta kullanabilirsin çok iyi beslenmelisin
    2- çok hırslı olduğunu biliyorum bu sebeble elinde olsa haftanın 7 günü çalışmak istersin ama
    vücudun çalışmaya ihtiyacı olduğu kadar dinlenmeyede ihtiyacı vardır şimdilik 1-2 ay daha haftada 4 gün gitmeni
    tavsiye ederim pazartesi salı perşembe cuma gidebilirsin çarşamba cumartesi ve pazar dinlen iki ay sonra şimdi
    çalıştığın programa geçersin
    3- disiplinli çalışmaya devam et disiplin çok önemlidir ikimizde aynı yaştayız bende ilk başladığımda 55 kiloydum şimdii 70 oldum ve devamlı almayada devam ediyorum bunda disiplinin payı çok büyüktür
    4- şimdilik yapman gerekenler günde 4-5 öğün yemek yiyerek iyi beslenmek (pilav makarna ve et ağırlıklı) düzenli idman yapmak bu sporu sevmek iyi uyumak (en az 8 saat) vede azmıni asla yitirmemek hadi sana kolay gelsin
    3-4 ay sonra yeni resimlerini koyduğunda eğer bu dediklerimi yaparsan çok şey farketttiğini kendinde göreceksin

4. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Bu kadar fazla çalışma.Haftada 3gün yeterli bence.kilo almana da olumsuz yönde etkiler bu kadar çalışmak.İyi beslen günde 100gr protein almaya çalış.Karb. da almalısın aynı zamanda.Bol meyve sebze ye.Vitaminler ve mineralleri alma açısından...Kolay gelsin..

5. starspor

starspor Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SALON SAHİBİ
    Yer:
    SAMSUN
    oncelıkle bu spor ıcın guzelbır vucudun var kilo almak istersenm pek tasrıf etmıyorum ama gece yatarken yemekye 3 calısıp 1 gun dınlenme ıcın de guzel yapıyosun basarılar

6. cortes

cortes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İZMİR
    Nasıl anladın bu spor için güzel bir vücudu olduğunu :?: :?: :?:

7. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    gece yemek yemanin zararlarını biliyormusun kilo aldırmadığınıda biliyormusun çünkü sistemin bu yemeği yakmak için sabaha kadar çalıştığını?

BBC - LONDRA - 'Gece yediğin yemek ömür boyu senden ayrılmaz' inanışı doğru değil. Vücudun geç vakit yenilen yemekleri yakamadığı iddiası fos çıktı.
    ABD'deki Oregon Sağlık&Bilim Üniversitesi'nde görevli uzmanlar, geç vakitte yemek yemenin kilo aldırmadığını 47 dişi maymun üzerinde test etti. Aslında ekip, kadınlık hormonlarıyla kilo alma arasındaki ilişkiyi inceliyordu. Yumurtalıkları alınarak tıpkı menopozda olduğu gibi östrojen ve pogesteron hormonlarının seviyesi düşürülen maymunların daha çok yemek yedikleri ve kilo aldıkları gözlendi. Ancak maymunların hangi saatte yemek yediklerinin şişmanlıkta belirleyici olmadığı görüldü.

gece yemenin zararları. kalp ve kapakçıklara ,sindirim sistemine,bagırsak faliyeti sistemine,mesaneye,hemoroite yol açabilir,orta bagırsak prog, bagırsak kanseri,böbrek sorunları , vs vs

bence saglıklı olmayan bişeyi önermeyin ucunda gelişim bile olsa

8. cortes

cortes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İZMİR
    Vay bee bu yazılanları kaç kişi biliyor acaba.Kilo almak istiyorum denildiğinde ilk söylenen "gece yemek ye" oluyor.Forumda daha fazla vakit geçirmek gerekiyor.Flexor hocanın yazdıklarını yarın salona asayım ben :idea:

9. carnabis

carnabis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    58 kg kütleli bir vücutta 90 kglık çoğu sporcuda olmayan çizgilerden anlamış olsa gerek.Bu şekilde devam ederse ayrıntılı ve güzel bir vücudu olacağı kesin.Arkadaşlar da söylemiş zaten;haftada 4 gün çalışmanı tavsiye ediyorum ama 2 gün üst üste off çok.pazartesi-salı-perşembe-cumartesi daha uygun.başarılar kardeşim

10. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Haftada 3 gün konusunda sana kesinlikle katılmıoyumr minimum 5 max 6 bol ve yaglı beslenme ( gerekirse abur cuburda olsun)

11. starspor

starspor Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SALON SAHİBİ
    Yer:
    SAMSUN

konuyla alakalı deyıl ama ebru gundesın eskı halını bılıyosun gece kaldırılıp mantı yedıgını ve bu yolla kılo aldıgını soyledı buna ne dıyosun pekı arkadasım. acıklamaların ıcın saol

12. starspor

starspor Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SALON SAHİBİ
    Yer:
    SAMSUN
    öncelıkle en önemli faktör yagsız olması ve kesıtlerı guzek yani fazla zorluk cekmıyecek yllardır calıstıgım bu tarzda olan ınsanlar cok cabuk gelişme gosserdıler bu yuzden cortez

13. starspor

starspor Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SALON SAHİBİ
    Yer:
    SAMSUN
    hayatımda calıstıgım en guzel program 3 gun calısıp 1 gun dınlenmek yani pazartesi,salı,carsamba,of,cuma,cumartesi,pazar,of benim soylemek ıstedıgım bu sekıldeydi yanlıs anlasılmayım... :(

Sayfayı Paylaş