2 aylık antrenman

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve 123dogukan123 tarafından 15 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 123dogukan123

123dogukan123 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba bu forumu yeni farkettim ve çok bilgili insanlar olduğunu gördum yorumları olsun önerileri olsun eleştirileri olsun neyse fazla uzatmadan başliyim.

1 bucuk aydır spora gidiyorum düzenli olarak haftanın 5 günü ama spora başlamadan önce günlük 4 kiometre yüzüyordum fakat aklıma takılanlar şu bundan 2 sene önce 15 kılo verdım ve vucudum hayliyle sarktı ve yüzmede ne desem lisanslı degılım ama kondısyonum çok ıyı toplam 4 kılometre yuzuyordum fakat bıraktım ve ftnees a başladım kısa ve öz yaptıklarımı anlatayım.

ağırlıklara başlamadan önce 20 dakika uzay yürüyüşü yapıyorum ortalama 20 dakikada 300 kalori yakıyorum ve programıma başlıyorum programdan kastım hocamın verdigi gögüs olsun pazu olsun sırt bel bacak vs vs makinelerde güzelce çalışıyorum karın için mekik abdominal rotary torso falan calışıyorum ve bu yetmezmiş gibi üzerine 40 dakikalık spinning dersine giriyorum(haftada3gün)ve ogünlük sporumu bitirmiş oluyorum protein olsun hap vs vs hiç bir şey kullanmıyorum beslenmem de sebze tavuk kırmzıı et vs vs balık hepsini tüketiyorum abur cubur çikolata agzıma surmuyorum six packli adonisli bir vucudum kaç aya olur sizce :):) yorumlarınız eleştiri agırlıklı olursa sevinirim :)

FOTOĞRAF: http://i.imgur.com/qeRZG.jpg

BOY:1.83 KİLO:70 YAŞ:17

Son düzenleme: 15 Ekim 2011
  2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Genel olarak kilo alıp kas kütlesi kazanman lazım çalışmaya devam edin zamanla çıkar en zor çıkan kas karın kası bana göre kalorilere fazla takılmayın amacın ısınmaksa 10 dk civarı yeterlidir yağ yakmaksa amacın 20 dk üzeri çalış ama bence sizin kilo almaya ihtiyacınız var yani yağ olarak değil kas olarak kas kütlesi pek göremedim resimde çalışmaya devam edin

3. 123dogukan123

123dogukan123 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    evet haklısınız yağı vermeye çalışıyorum yedıklerım olsun cardio calışmam falan evet amacım kılo almak ama bu kıloyu kas olarak almak teşekkurler bu arada

Sayfayı Paylaş