1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2 aylık çalışmam yaş 28

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve bcob tarafından 4 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bcob

bcob Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yaşım 28
    boy 1.75
    kg 68

bb ye yaklaşık 2 aydır düzenli bir şekilde devam ediyorum. daha öncesinde ağırlık hiç çalışmadım. Sadece 8 yıllık bir futbol geçmişim var. eksik gördüğünüz ve gelişimimde yardımcı olabilecek öneri ve eleştirilerinizi bekliyorum şimdiden tşkler...

Ekli Dosyalar:

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
  3. bcob

bcob Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşklr hoşbuldum aranızda olmaktan ve bu forumdan hergün yeni bişeyler öğrenmekten çok memnunum istemeden kural hatası yaptıysam kusuruma bakmayın ölçülerimi bilmiyorum yağ oranım %10

4. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    bunun geçmişi de yoksa 2 ay için çok fit ve düzgün bi vücut bence iyi sporlar

5. bcob

bcob Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vg olarak yok. dediğim gibi 8 yıllık düzenli aktif futbol oynadım onun altyapısı var sadece bu arada şunuda eklemek istiyorum 1 haftadır protein tozu kullanıyorum.

6. aŞoT34

aŞoT34 Yeni Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    vucudun fit alt yapın sayesınde .hala futbol yapıyorsan bır ıyı yanı bırde cokta kotu olmayan yanı var.sureklı kostugun ıcın resımdede goruldugu gıbı yagsız bır vucudun var formunu cok kolay korursun.ama kas yapımın hızlı olmaz. HİÇ olmaz demıyorum tabii yanlış anlama olur ama fit bir vucuttakı gibi olur buda buyuk ıhtımal senın ıstedıgın gıbıdır diye dusunuyorum :) iyi calısmalar.2aya göre guzel gelışmen..

7. bcob

bcob Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 senedir aktif olarak oynamıyorum bıraktım. ama bu 1 sene zarfında vücudumda yağlanma olmadı sporda yapmadım. seninde dediğin gibi fit bir vücut hedefim. zamanında çok yaptığım için sadece haftanın 1 günü interval cardio yapiyorum. yorumun için tşkl

Sayfayı Paylaş