1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2 aylık çalışma.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Jundar tarafından 5 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    :):) benm sakallar hacı tarzı değil normal uzamıs sakal 2-3 haftalık sadece

2. Sedif

Sedif Yeni Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    N/A
    Yer:
    C:/Windows
    Olsun... Bakarsın psikolojik baskı yapar hani ;)
    Ha bi de tughana atılan bu özel mesaj neyin nesidir yahu?

https://www.google.com.tr/search?hl=tr&client=firefox-a&rls=org.mozilla:tr:eek:fficial&hs=70B&ei=tpL0SqL5JojLjAfnlPWgDg&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&ved=0CAgQBSgA&q=cahillik+k%C3%B6t%C3%BC+bir+%C5%9Fey+be+google&spell=1

3. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    o mesaj merak etmiş adam neden ona sacını kes demiş onun cevabı

demin resimlerine baktım daha 17 yasındaymıssın büyünce hersey hallolur merak etme

4. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    bruce123 %100 haklı :) tertemiz bi gelecek varken insanın önünde her an degişebilecekken dimi bruce başarılar dostum ayrıca şunu söylemeliyim.uzun saç insan metabolizmasından beslenir
    ..o saçı dinç tutmak için vucut sürekli beslemek zorundadır.sürekli bi kayıp.biz sana sadece tavsiye verebiliriz :) baskı altında hissetme kendini başarılar iyi antrenmanlar..

5. Sedif

Sedif Yeni Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    N/A
    Yer:
    Kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ama şu konuda hemfikiriz ki konuşma tarzından anlaşılabilineceği üzere zeka yaşı diye tabir ederler ya hani pek de büyük değil aslında... : ))

Ooo sen baya büyümüşsün koca adam olmuşsun ama demogoji yaparak sorunları çözemeyeceğini hala kavrayamamışsın yahu... Patavatsızlık yapma bruce123 ne kimsenin saçı sakalı seni ilgilendirir ne de yaşı, eğer yaşa o kadar takıntılıysan hal ve hareketlerin ile forumdakilere bunu gösterebilirsin sözde değil özde olunuz efenim ;)

6. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    yaw ben body gibi bir spora uzun saç yakıştıramıyorum ve çoğu kişide bunu yakıstıramaz

kai green örnek gösterdi cevabımı verdim kulak arkası ensesinde yok onun kıl tüy huzursuzluk vercek kadar + birde olimpia da adam onu buraya yazmaları resmini koymaları hadlerine bile değil

2.si arkadas ben seviyorum yazmıs eywallah dedim tmm s

sonradan 2 kişi cıktı ikisininde resmi ve ne oldukları belli iş ögretmeye kalkıyolar onlarada tmam dedim

simdide yazmıs cahillik

kardeşim benim babam küpe taktırmaz saç uzattırmaz hee uzatırım takarım istesem ne olur
    aman oglum der devirde kimin ne oldugu belli dğeil kızlarla erkekler birbirine karısmıs bari sen yapma sen adam gibi adam ol der nasihat eder büyüklerimizden nasihat almak erdemdir söz dinlemek lazım

ben sahitim spor salonunda biizm hoca bile uzun saçlı adamı sevmiyor

benim saçlarım uzadıgında bana git kes diyor işi ibliyor cünkü

ama yinede söyledik diye suclu olduk iyi calısmalar yine

7. Sedif

Sedif Yeni Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    N/A
    Yer:
    İmzandaki şu uzun saçlı arkadaş kim acep moqqlass? Yahu bu eleştirmen at-avrat-silahcı arkadaşlar aslında kendi içlerinde ne kadar da fazla çelişiyorlar... =))

8. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    sen bana sadece sunun cevabını ver takmıssın kafayı baska adamlara resimlere

sen bu adam antreman yaparken yanındamıydın yada arkadasın filanmı gördünmü bunun ne kullandıgını ?

yada idman yaparken bu saçlarlamı yapıyordu saçlarını sonradanda uzataiblir ?

bu soruları kendine sor

9. Sedif

Sedif Yeni Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    N/A
    Yer:
    Peki bu aynı soruları ben sana yönelteyim, sen bu arkadaşımızı gördün mü çalışırken? ki kendi de rahatsız değilim diye beyan etmiş yahu?

10. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Konu rayından çıkmış.
    Eğer uzun saç - kısa saç konusu tartışılmak isteniyorsa yeni başlık açılabilir konu dışında.

Hem başlık amacı, hem de üye fotoları forumu kuralları gereği, hem de sohbet tarzının foruma yakışmayacak bir hal alma riskinin artması nedeniyle konu dışı mesajlar bundan sonra silinecektir.

Gerekirse konu kitlenecektir.
    Lütfen anlayışlı olalım ve konuya dönelim lütfen.

smltncr, Kan Mevsimi ve TuGhAn bunu beğendi.
  11. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Ne enteresan bir baslik olmus.

Uzun saç bir sorun değilki bunun sebebi lastiğin icad edilmiş olmasıdır.
    Takarsin lastiği toplarsin saclarini yaparsin idmanini istersende dişarida gezerken açarsin saçlarini birakirsin rüzgarlara :D

şiir gibi oldu ya her neyse.

Hiç bir harekette uzun saci kisitlamaz bence. Cunku idmanda at kuyrugu toplanan saci etkilicek birşey yok.

12. Jundar

Jundar Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Müzisyen , Öğrenci ( Hacettepe Üniversitesi Güzel
    Yer:
    Ankara
    Ne kadar ilgi çekici bir başlık oldu , Bonatchi başlığım kitlenirse bunun benim suçum olmadığını düşünüyorum , ben her üyenin hakkı olduğu gibi , fotoğraflarımı yükledim yorum bekledim , gelişimimi gözlemelerini istedim üyelerin.

Konu benim isteğim dışına sapmışsa kaldı ki konunun neden saptığı ve benim suçum olmadığı açık.

Başlık kitlenirse cezasını ben çekmiş oluyorum , mesajlar silinebilir tabi ama başlık kilitlenmesi bana yapılan bir haksızlıkdan öteye gitmez.

13. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Başlıktaki "saç" ile ilgili tüm yazılar silinseydi bence daha doğru olurdu. Sözkonusu kişiye başlığı kirletmemek, suçuna ortak olmamak amacı ile cevap vermedim fakat kendisinin bana orda söylemiş olduğu "kız gibi" "adam değil" vs benzetmeleri halen duruyor ve bu da insanın sinirlerini bozuyor. Ayrıca bu tip insanların bulunduğu bir ortamda da saçla ilgili topic açmak pek bir abes olur.

Sayfayı Paylaş