1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2 aylık çalışma.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Jundar tarafından 5 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Jundar

Jundar Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Müzisyen , Öğrenci ( Hacettepe Üniversitesi Güzel
    Yer:
    Ankara
    Bu spora başlayalı yaklaşık 2 ay 1 hafta kadar oldu(salonda).
    Başlığa her 2 aylık periyodda yeni resimler ekleyeceğim.
    Yorumlarınızı esirgemesseniz sevinirim , forumu sürekli takip edip araştırıyorum , bilgileniyorum çünkü bu sporda oldukça yeniyim , salon hocamla da sürekli bilgi alışverişindeyim.
    Teşekkürler.

Geçmişe ait foruma uygun çekilmiş resmim ne yazık ki yok.Ama 1 sene önce 57 kiloydum , ölçülerle ilgili bilgimde yok ne yazık ki ama bicepslerin 28 civarı olduğunu düşünüyorum. Bu resimleri bundan sonrası için , ilk resimlerim olarak kabul ediyorum .

Boy : 1.75
    Kilo : 67

sağ kol : 33.5
    sol kol : 33.0
    Göğüs : 93.5
    Bel : 81.0
    Omuz : 102.0
    Bilek : 17.0
    Bacak ve Baldır : 56.0
    Boyun : 39.7
    ön kol : 24.7
    Kalça : 96.0

Ölçüleri doğru alıp almadığımdan emin değilim , forumda ki ilgili başlıktan faydalandım fakat içimde doğru olmadı gibi bir his var : )

Resimler de abdominal'lerin biraz gözüktüğü yerlerde kendimi biraz sıktım , yorumlara faydası olur belki diye .

Ekli Dosyalar:

• bb.jpg
      bb.jpg
      Dosya Boyutu:
      27,8 KB
      Görüntüleme:
      501
    • bb1.jpg
      bb1.jpg
      Dosya Boyutu:
      18 KB
      Görüntüleme:
      441
    • bb2.jpg
      bb2.jpg
      Dosya Boyutu:
      33,4 KB
      Görüntüleme:
      524
    • bb3.jpg
      bb3.jpg
      Dosya Boyutu:
      31,2 KB
      Görüntüleme:
      482
    • bb4.jpg
      bb4.jpg
      Dosya Boyutu:
      35,7 KB
      Görüntüleme:
      552
    • bb5.jpg
      bb5.jpg
      Dosya Boyutu:
      36,4 KB
      Görüntüleme:
      543
    • bb6.jpg
      bb6.jpg
      Dosya Boyutu:
      34,6 KB
      Görüntüleme:
      547
    • bb7.jpg
      bb7.jpg
      Dosya Boyutu:
      35 KB
      Görüntüleme:
      519
    • bb9.jpg
      bb9.jpg
      Dosya Boyutu:
      27 KB
      Görüntüleme:
      472
    • bb10.jpg
      bb10.jpg
      Dosya Boyutu:
      53 KB
      Görüntüleme:
      556
    Son düzenleme: 5 Kasım 2009
  2. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    dostum saç sakal almış başını gitmiş :D 3 numara tertemiz yap :D sonra incecik yağsız orantılı bi vucud hedefi koy önüne devam et .karın bölgesindeki yağları eritmek gerek .bi degişimden bahsetmek için 6 8 ay arası düzenli çalışma gerekli .başarılar dilerim eyw

3. Jundar

Jundar Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Ankara
    Ölçüler ve resimler off günde çekilde ve baya bir soğuklar hehe , zaten asıl bundan sonraki koyduğum fotoğraflar önemli , ilerde daha rahat yorum yapabilmeniz için şimdi ekledim , bu fotoğraflar için yorum yapmak zaten erken olur söylediğin gibi , teşekkürler.

4. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Ürünü kullanmaya basladıgımdan beri antremanlarda daha rahat, daha güçlü ve odaklanma saglıyo ve bunun psikojik etkisi de var tabiki. 1haftalık fln ürünüm kaldı. 88 kiloyum su anda ve su kilo ve biraz yüksek yag oranıma ragmen damarlarımla sogukken dahi belirginlik ve idmanda asırı belirginlik oluyo gerçekten çok güzel bi ürün memnun kaldım ve rahatlıkla paramın karsılıgını aldım diyebilirim..

5. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    o iş o saç sakalla olmaz

ilk önce trasını yap kısalltır saçları sonra antreman yap

suanda iyi 7-8 ay kadar daha iyi sonuclar verir

6. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Adamın saçıyla sakalıyla ne ilgisi var anlayamadım..Resimlerini paylaştığın için sağol iyi yoldasın devam et 3 ay sonra yorum seviyesine gelir kolay gelsin..

Sedif bunu beğendi.
  7. Sedif

Sedif Yeni Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    N/A
    Yer:
    C:/Windows
    Pardon, ne alakası var?

Kılların kas gelişimine bir etkisi var da biz mi bilmiyoruz biraz açar mısın bu konuyu?

/not: Ha unutmadan şunu da paylaşalım tam olsun : ) (Kai Green 2009 arnold classic 1.si, 2009 mr olimpia 4.sü... )

Son düzenleme: 6 Kasım 2009
  8. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Kimsenin saçı sakalı kimseyi ilgilendirmez. Vücuduna yorum istemiş arkadaş, tipine değil.. !

Sedif bunu beğendi.
  9. Jundar

Jundar Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar yorumlarınızı esirgemediğiniz için teşekkürler , gelişimi resimler koyarak göstermeye devam edicem , çok sağolun.
    Saça başa yorum yapanlara cvp yazma gereği duymuyorum.

10. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    iyi sen öyle yapmaya devam et

kai green ile bunu niye kıyaslıyorsunuz ki onu naldıgı ilaçları supplementleri vss bu arkasdas kaçda kacını alıcak alabilcek

vücutta uzun saç vücudu cabuk yorar cabuk terlettirir yorgunluk hissi verir vücut yapıldıkdan sonra saç uzatma olabilir

ama cok uzun sac performansı etkiler bilmeden adama yalnıs görnek oluyorsunuz

ama yorum yazma gereği duymuyorsa bu son yazım ona kendisi nasıl biliyorsa öyle yapsın

11. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir

Ben asıl bu mesajı anlayamadım?..
    Sanırım yanlıs yere yazdın safeo.. Herhalde bır urune yorum yapıyordun..

Sac sakal konusuda tabıkı kımseyı ılgılendırmez..
    Sadece sunu dıyebılırım kısa sac (3 numara gıbı) kafayı bıraz ufak, vucudu bıraz daha ırı gosterebılır.. Hanı motıvasyon acısından..

Su an vucudun spora alısma evresını yenı tamamlamıstır..
    Artık vucudunu dınleyıp verdıgı tepkılere gore uygun sıstemı bulmalısın..
    Tabı bunun ıcınde bol bol arastırma yap ve oku derım.. ;)

Basarılar..

12. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    Kıl konusunda mılletın duydugu su hanı bacaklarda falan cıkanı agda yapıyorlar ya ondan dolayı yuzde kafada cıkanıda kes dıyorlar mantık olarak ama bence fazla alakası yok

13. Jundar

Jundar Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar o zaman ben bir açıklama getireyim , ben müzisyenim , ayrıca güzel sanatlar fakültesnde okuyorum , bir nevi sanatçı adayıyım ve saçım yaklaşık 5 senedir uzun. Konunun sapmasını istemiyorum ama yazmak zorunda hissettim kendimi.

Saçın bu şekilde etkileri varsada yapacak bişi yok başladığımdan beri hayatımda önemli olan bir çok şeyden yeterince taviz verdim,saçlarımdan da vermeye gerek yok sanırım , daha mı az , daha mı çok gelişicem burdan beraber takip edebiliriz , hem bu konuya da kendi çapımızda bilimsel olmamakla birlikte , belki bir yanıt almış oluruz : )

" Bruce 123 " sana cevap verme gereği duymama sebebim , üslubundan kaynaklıydı , bana faydası olacak şekilde yazdığın olumlu ve olumsuz eleştiriler benim için oldukça değerli , sadece biraz üsluba ve saygıya dikkat .

14. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    eger sert bir tepki almazsan yada herkes seni burda pof poflarsa zaten olmaz tepki alıcaksın

yalnısın söylenecek eger söylenmezse kısaltsan iyi olur ama kalsada bişey olmaz gibi güzel sözler adamın dikkatini cekmez

mesela salonda calısırsın hocan sana yalnısını söylemezse aynen öyle yürür gidersin birileri seni uyarana kadar tabi uyaran kişiyi ne kadar dikkate aldıgında önemli o yüzden bu sporda kendini germeyeceksin herseyi ben biliyorum ben dogruyum demeyeceksin

herkesden birseyler kapmaya calısacaksın bilgileneceksin

uzun saç yada ense saçla dolu olması kulakların yanları filan insana agırlık verir

yukarıda kainin fotosunu göstermiş diğerde bilmeyen birisi arkadan desteklemiş kainin kulak arkasında ensesinde saç yoktur

sadece tepesinde üstünde biraz vardır onuda örmüş ve uzatmıs genelde toplu halde durur antreman filan yaparkende top seklinde toplar tepesinde durur o ona agırlık vermez fazla

cünkü saçları ensesinde yok ve kulak arkasında

+ birde bu adamla kıyaslaması zaten traji komik bir durum adam olimpia yarısmacısı burda ne işi var onuda anlamadım

15. Jundar

Jundar Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Ankara
    Şimdi bazısı vardır sert tepkiyle kendine gereken bilgiyi alır bazısı vardır düzgün üsluptanda anlar , sen bunu ölçmeden yazarsan ister istemez insanlar sana tepki verecektir.

Verdiğin bilgiler mantıklı zaten ve lafım yok.

Ama bir süredir forumu takip ediyorum ve kimsenin kimseye bu sekilde sert şekilde tepki verdiğini görmedim , verenlerde genelde uyarılıyor.
    Ayrıca sert tepki verirken de saygısızlık hissi uyandıracak üslup kullanmak da karşındakinin gerekli eleştiriyi almasını sağlamaz , dediğin gibi dikkat çekmesini sağlar ama ordan gerekli dersi cıkaramaz çünkü tepkiye takılır ve yazılanlara objektif olarak bakamaz.

Eleştirinin yapılma şekli o yüzden şahsi fikrimce çok önemli.
    Ayarı tutturduğumuz sürece beni istediğin gibi , acımasızca eleştirebilirsin ve emin ol hiçbir zaman yanlış bir tepki almassın.

Konu daha fazla sapmasın , verdiğin bilgiler için teşekkür ederim ama dediğim gibi saçlarımdan memnunum ve alıştığım için antrenman sırasında da bana yük olduklarını hissetmiyorum bile , zaten bende yukardan topluyorum , evet biraz daha sıcak oluyor ama oda beni pek etkilemiyor.

16. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Konuyu uzatmak istemiyorum ama bahsetmeden geçemeyeceğim. Bundan 2-3 sene önce arkadaşın saçına yakın uzunlukta bir saçım vardı. Birgün bizim işyerinde tek başıma bir makinanın başında büyük bir camı taşlarken densizin teki geldi ve bir fiyat sordu söyledim. Adam tam çıkacakken durdu "kardeş senin yaşın kaç?" dedi. Ben de 20 dedim. Adam durdu durdu "o saçını da kes" dedi sanki emreder gibi ve hızla çıkıp gitti. Ki bana babam bile istemesine rağmen emretmemiştir bunu. Kendisi de taş çatlasa 28 yaşında falan. Ben adam yaşımı sorunca muhabbet açacak, yaptığım işle ilgili konuşacak falan sanmıştım yani iyimser bir havaya girmiştim ama o lafı duyunca afalladım. Adamın niyetini algılayana kadar adam kaybolmuştu zaten. Sonradan deli gibi pişman oldum keşke cevabını verseydim diye. Öyle bir sinirlendim ki elimdeki koca camı yere fırlatacaktım nerdeyse, kaybolmasa kafasına atardım yeminen söylüyorum.

Üniversitelerdeki vs. erkeklerin uzun saç problemini bilenler vardır zaten anlatmaya kalksam daha da uzar konu.

Bu yüzden arkadaşı anlıyorum ve arkadaşa söylenen lafı kendime gelmiş gibi hissettim. Madem forum ortamında yazıyorsunuz yanlış anlaşılmak istemiyorsanız (tabii niyetiniz bu değilse) düzgün bir dille dile getirin ki zaten her ortamda bunun sıkıntısını çeken bireylerin tepkisini almayın.

Ayrıca uzun saçın da öyle konuşulmaya değer bir dezavantajı yoktur spor vs açısından.

17. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    yani bu konuyu uzatmak istemiyorum arkadas öyle kabul etmiş öyle seviyormus kendisi diyor öyle kalsın ne diyelim sadece görüşümüzü bildirdik

18. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Hem diyorsun ben spor açısından böyle dedim, konuyu uzatmak istemiyorum falan hem de illa laf yetiştiriyorsun. Bu yolladığın mesajdan senin derdinin ne olduğu kabak gibi ortada hiç boşuna kıvırma.

Bu özel mesaj ne oluyor? Ama yok, akşam akşam seninle uğraşıp keyfimi de kaçıramam kusura bakma daha fazla yazmayacağım... Konuyu böldüğüm için de topic sahibinden ve modlardan özür dilerim.

19. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    o mesaj direk sana o yukarda yazdıgın mesajın cevabı buraya yazmak istemedim kirlenmesin diye ama sen illa kirletecem dedin

evet o adam sana bu manada söylemiş saçını kesmeni merak etmişsinya adamın neden söylediğini söyledim sana işte

diğer arkadasda sevdigği için spordada rahatsız olmadıgını söylemiş onada tamam dedim iyi calısmalar dedim

20. Sedif

Sedif Yeni Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    N/A
    Yer:
    C:/Windows
    Kusura bakma ama forumda kimse ahkam kesercesine konuşamaz, konuyu açan arkadaş yeni üye veya acemi olduğu için abi edasıyla yaptığın yorum haliyle tepki almıştır, bu normaldir ama "kusura bakmayın üslupta hata ettim" demek yerine savunma moduna geçip yorumlarına devam etmen üstüne bir de tughanın konuyu gayet netleştirircesine yazdığı anı şahsen beni biraz daha gerdi ama sorun değil, jundarın da dediği gibi üsluba dikkat ettikten sonra pek de bir sorun yok...

Yok hani o da seni eleştirebilir çünkü avatarından da anlaşabileceği üzere saçların kısa fakat hacı tarzı dediğimiz türde de sakalların var, bu sakallar ondayken olmuyor da sendeyken nasıl oluyor peki? diye sorarlar yoksa adama...

TuGhAn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş